Warszawa
Warszawa > Gordonki na Muranowie - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Gordonki na Muranowie

Gordonki na Muranowie

Data: 17 stycznia 2017 (wtorek) - 10:00
Miejsce: Stacja Muranów

 

Gordonki na Muranowie

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach

WTORKI o godz. 10:00
WTORKI o godz. 11:15

Zapraszamy na umuzykalniające zajęcia dla dzieci metodą Gordona w Stacji Muranów. Zajęcia planowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. W zajęciach dzieci uczestniczą razem z jednym lub dwoma rodzicami. Całość trwa ok. 45 minut- przez 10- 15 minut zbieramy się w sali przy dźwiękach muzyki. Jest to chwila na adaptację dzieci do nowego miejsca i otoczenia oraz czas na ewentualne pytania i rozmowy z rodzicami. Przez 30-35 trwają zajęcia umuzykalniające, w trakcie których dużo śpiewamy i ruszamy się.
Podczas zajęć gordonowskich dzieciom przedstawiane są różnorodne skale modalne. Omawiana jest sfera rytmiczna muzyki - przez prezentacje metrów zwykłych i nietypowych, ale kładąc nacisk na najprostsze z nich: dwudzielne i trójdzielne. W trakcie zajęć wykorzystywana jest także metoda ruchu improwizowanego R. Labana, ponieważ muzyka nie może istnieć bez ruchu ciała! Korzystamy z drobnych rekwizytów, pobudzając dzieci do muzykowania, ale przede wszystkim używamy i czerpiemy radość z najważniejszego instrumentu jakim jest ciało i głos. Po muzycznym pożegnaniu ponownie pojawia się nagrana muzyka, przy której jest czas na dowolną zabawę, taniec i rozmowę.
Najciekawszym elementem zajęć jest obserwowanie dzieci, które z dnia na dzień robią wielkie postępy w świecie muzyki, improwizują i tworzą pierwsze słowa, śpiewają i rytmizują wszędzie i o każdej porze.

Dlaczego zajęcia umuzykalniające?
Dzięki zajęciom umuzykalniającym rodzice obserwują u swoich dzieci zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto dzieci znacznie łatwiej i dłużej potrafią koncentrować swoją uwagę, co ma wpływ na ich rozwój intelektualny. Dzieci, które biorą udział w zajęciach muzycznych wg teorii Gordona posiadają bogaty słownik rytmiczny i melodyczny, co pomaga im w późniejszej edukacji. Potrafią także koordynować swoje ciało do pracy z muzyką.

Zajęcia umuzykalniające to przede wszystkim czysta przyjemność i doskonała zabawa, zarówno dla dzieci, jak i rodziców!

Koszt zajęć wynosi 30 zł w karnecie. Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu: 697-685-932
Więcej o zajęciach na stronie: www.pam-pam.pl

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Gordonki na Muranowie
17 stycznia 2017 (wtorek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Jung & LeckerJung & LeckerABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻSpeak UpSpeak Up
Instytut OkaInstytut OkaHola DesignHola DesignKing Cross PragaKing Cross Praga
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa 23 Czwartek

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-23 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.