Warszawa
Warszawa > I Urodziny Beerokracji - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
I Urodziny Beerokracji

I Urodziny Beerokracji

Data: 13 stycznia 2017 (piątek) - 16:00
Miejsce: Beerokracja

 

I Urodziny Beerokracji

Są to urodziny!
Szczegóły niebawem, szykujmy się na dobre piwo i ładną zabawę!

Na początek będzie o piwach! Otóż jak już zapewne część z Was wie, na naszej imprezie urodzinowej będzie miała miejsce premiera piwa Conan (New England Pale Ale) z browaru Ziemia Obiecana. Pierwsza beczka rozlana zostanie za free w podziękowaniu dla Was za to, że byliście z nami przez ten rok! ;)

Ponadto mamy w naszej chłodni schomikowanych kilka petard, które schowaliśmy i zapomnieliśmy o nich na kilk miesięcy, żeby przypomnieć sobie o nich przy okazji tego wydarzenia.

Na razie wyjawiamy, że na podpięcie czeka beczka Grand Championa z roku 2015 czyli Red Roeselare Ale uwarzone w Cieszynie według receptury Piotra Terki i Piotra Marczyka.

Informacje o innych fajnych rarytasach będziemy podawali stopniowo, żeby zbudować odpowiednią dramaturgię, tak że bądźcie czujni!

Jako, że beerokracyjne urodziny prawie że zbiegają się ze świętem porteru bałtyckiego, to oczywiście przedstawiciela tego stylu nie może zabraknąć na kranie. Zapraszamy zatem na pięknie wyleżakowany Porter Warmiński z Browaru Kormoran, który czekał na ten dzień cierpliwie w naszej chłodni przez szereg długich miesięcy. Nie zawiedźcie go i przyjdźcie spróbować! :)

Jest porter bałtycki? Nie może zabraknąć i jego kuzyna czyli risa - a jakże! Przed Państwem Behemoth! Tym razem pod postacią piwa, ale też będzie ciężko i czarno: zapraszamy na Bafometa od Peruna. Z pierwszej warki rzecz jasna...

ROZPISKA so far:
Piątek (22:00) - Baywatch urodzinowe - DJ BezdomnyPies pogra lata 80/90, eurodance a zakończy współczesnymi sztosami
Sobota (22:00) - SVR leci z klimatami funk/disco/groove
Niedziela - czillujemy przy dźwiękach strumyka i szumu wiatru.

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

I Urodziny Beerokracji
13 stycznia 2017 (piątek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Ratyńscy Dental ClinicRatyńscy Dental ClinicAnimos.plAnimos.plInspiro - Ośrodek Terapeutyczno RozwojowyInspiro - Ośrodek Terapeutyczno Rozwojowy
Uśmiech ZdrowiaUśmiech ZdrowiaSpeak UpSpeak UpABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻ
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 24 Wtorek 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-22 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.