Warszawa
Warszawa > Ida Dzik&Andrzej Dębowski&Marcin Małek w Cynamonie&Kardamonie! - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Ida Dzik&Andrzej Dębowski&Marcin Małek w Cynamonie&Kardamonie!

Ida Dzik&Andrzej Dębowski&Marcin Małek w Cynamonie&Kardamonie!

Data: 13 stycznia 2017 (piątek) - 19:00
Miejsce: Cynamon & Kardamon

 

Ida Dzik&Andrzej Dębowski&Marcin Małek w Cynamonie&Kardamonie!

IDA DZIK i ANDRZEJ DĘBOWSKI piszą i wykonują własne piosenki. Oboje zanurzeni w tradycji poezji śpiewanej, ale każde opowiada świat na swój sposób. Twórczość Idy zawieszona jest między ironią a melancholią, czerpie z codziennych wrażeń. Można w niej znaleźć zarówno białołęckie poranki, jak i kosmiczne refleksje. Andrzej z kolei łączy w swojej twórczości językową ekwilibrystykę z dowcipem, celnie opisując małe i duże dylematy czyhające na człowieka.

Ida dopiero niedawno postanowiła wyciągnąć z szuflady swoje piosenki i iść z nimi w świat. Przez jakiś czas śpiewała z Andrzejem w kameralnym projekcie Barłóg, a w 2016 roku postanowiła dać się poznać i została nagrodzona II miejscem na Festiwalu Piosenki Dołującej oraz otrzymała tytuł laureatki Złotej Piątki Festiwalu OPPA.

Andrzej zaś od lat jest stałym bywalcem festiwali piosenki autorskiej, odnosił sukcesy między innymi na Festiwalu Nadzieja, Konkursie Piosenki Kabaretowej im. J. Przybory czy Festiwalu OPPA. W 2014 roku razem z Mateuszem Nagórskim nagrał płytę "Skruchy i Erotyki dla Ewy" z umuzycznionymi wierszami Jacka Kaczmarskiego. Obecnie pracuje nad nowym projektem pod nazwą Palto6.

W wyjątkowym koncercie w Cynamonie i Kardamonie Ida Dzik i Andrzej Dębowski zagrają razem z Marcinem Małkiem, wspaniałym pianistą, wybór starszych i zupełnie świeżych piosenek ze swoich repertuarów, okraszony też kilkoma niespodziankami. Nie może Was zabraknąć!

WSTĘP WOLNY!

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Ida Dzik&Andrzej Dębowski&Marcin Małek w Cynamonie&Kardamonie!
13 stycznia 2017 (piątek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
ABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻUśmiech ZdrowiaUśmiech ZdrowiaRatyńscy Dental ClinicRatyńscy Dental Clinic
Instytut OkaInstytut OkaSpeak UpSpeak UpAnimos.plAnimos.pl
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 24 Wtorek 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-22 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.