Warszawa
Warszawa > Ladakh - buddyjskie królestwo - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Ladakh - buddyjskie królestwo

Ladakh - buddyjskie królestwo

Data: 16 stycznia 2017 (poniedziałek) - 19:00
Miejsce: Południk Zero

 

Ladakh - buddyjskie królestwo

Słyszeliście kiedyś o Ladakhu?
To buddyjskie królestwo, znajdujące się w granicach Indii. Aby tam dojechać trzeba pokonać przełęcze liczące ponad 5000 m n.p.m.

Ladakh, kiedyś stricte buddyjski, dziś pokojowo łączy buddystów i muzułmanów. Tybetańczycy znaleźli tu swój dom, a wszystko to w otoczeniu najbardziej niesamowitych krajobrazów. Do tego czysto, codzienne buddyjskie mantry i nawoływania muezinów, ladakhskie pozdrowienia i uśmiechy. Od pierwszej chwili i my poczuliśmy się tam jak w domu i pewnie dlatego zamiast planowanego tygodnia, spędziliśmy w Ladakh cały miesiąc.

Chcielibyśmy przybliżyć Wam trochę ten dość egzotyczny region, który ma niewiele wspólnego z Indiami.

Po Ladakhu poruszaliśmy się pieszo, motocyklem, busem i autostopem. Spaliśmy w rodzinnych guesthousach i u rodzin, które dzieliły z nami swój dom. Obserwowaliśmy obchody urodzin Buddy. Motocyklem wdrapaliśmy się na najwyższą przełęcz otwartą dla ruchu drogowego. Spędziliśmy kilka dni nad jeziorem Pangong, poznając życie mieszkańców maleńkiej wioski, która przez większą część roku jest zupełnie odcięta od świata zewnętrznego. Dojechaliśmy do wsi Turtuk, przy granicy z Pakistanem, której mieszkańcy są muzułmanami i w zależności od wieku - Pakistańczykami (starsze pokolenie) i Indusami (młodsze pokolenie).

Będą opowieści i przygody, a także dużo inspirujących zdjęć.
Więcej o Ladakhu (i nie tylko) możecie przeczytać na naszym blogu: www.kasiavictor.com.

Zapraszamy!

Kasia i Victor Sanchez to polsko - hiszpańska para podróżników. Wielbiciele zwierząt, dobrej książki, czerwonego wina (Kasia) i piwa (Victor). Poznali się w 2008 roku w Peru. Razem zjechali wiele krajów, między innymi Argentynę, Ekwador, Brazylię, Malezję, Indie, Namibię i Botswanę. Dotarli na wyspy Galapagos i Rapa Nui. W 2015 roku ruszyli przed siebie. Jadąc na wschód, początkowo na rowerach, później autostopem, busami i pociągami dotarli do Chin. Swoje przygody i wrażenia opisują na dwujęzycznym blogu www.kasiavictor.com.

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Ladakh - buddyjskie królestwo
16 stycznia 2017 (poniedziałek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Ratyńscy Dental ClinicRatyńscy Dental ClinicABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻHola DesignHola Design
Speak UpSpeak UpInspiro - Ośrodek Terapeutyczno RozwojowyInspiro - Ośrodek Terapeutyczno RozwojowyJung & LeckerJung & Lecker
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa 23 Czwartek

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-23 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.