Warszawa
Warszawa > Oceania po Australię - premiera albumu Andrzeja Kotnowskiego - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Oceania po Australię - premiera albumu Andrzeja Kotnowskiego

Oceania po Australię - premiera albumu Andrzeja Kotnowskiego

Data: 13 stycznia 2017 (piątek) - 18:00
Miejsce: Muzeum Azji i Pacyfiku

 

Oceania po Australię - premiera albumu Andrzeja Kotnowskiego

13 stycznia zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Kotnowskim, podróżnikiem i autorem kolejnego albumu fotograficznego z cyklu "Kontynenty". Prezentowany album obejmuje zdjęcia z Hawajów, Wyspy Wielkanocnej, Polinezję Francuską, Nową Kaledonię, Vanuatu, Australię i Nową Zelandię. Pokaz zdjęć będzie przeplatany dygresyjno-opisowymi wierszami Zuzanny Abrysowskiej-Luty.

Od Autora
Przedstawiany album "Oceania po Australię" prezentuje odrębny i geograficznie największy region świata obejmujący na pow. ponad 70 mln. km2 subkontynent Australię, Nową Zelandię i ok. 45 tys. większych i mniejszych wysp i archipelagów. Ten, tak oddalony od Polski region, rozpocząłem poznawać stosunkowo póżno. W roku 2002, w czasie podróży dookoła świata, wylądowałem po raz pierwszy na Thaiti i na Wyspie Cooka. W 2005 roku zawitałem na tajemniczą Wyspę Wielkanocną, a w roku 2006 zwiedziłem Nową Zelandię i środkowo-wschodnią Australię. Przypomniawszy sobie wiersz Ildefonsa Gałczyńskiego "Prośba o wyspy szczęśliwe" w roku 2015 wyprawiłem się na Hawaje i na trzy największe wyspy Polinezji Francuskiej, a w roku 2016 na Nową Kaledonię i Vanuatu. W tymże roku 2016 przejechał ok. 10 000 km po Zachodniej Australii i poczułem się gotów do realizacji prezentowanego albumu. Pamiętam, że Marta Lebenstein w swojej książce o fotografii napisała: "Wiedza człowieka na temat otaczającego go świata kształtowana jest w 4/5 przez zmysł wzroku", zaś moja koleżanka Zuzanna Abrysowska - Luty, stwierdziła w zamieszczonym w albumie wierszu, że co raz zobaczone w pamięci trwa. Oddaje więc publiczności ten album, opracowany graficznie przez Paule Jaszczyk zachęcając do jego obejrzenia i wyprawienia się w ten niezwykle interesujący i kolorowy świat.
Andrzej Kotnowski

Piątek 13 stycznia, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie.
Wstęp wolny.

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Oceania po Australię - premiera albumu Andrzeja Kotnowskiego
13 stycznia 2017 (piątek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Speak UpSpeak UpThe Architect DesignThe Architect DesignInstytut OkaInstytut Oka
Animos.plAnimos.plABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻKing Cross PragaKing Cross Praga
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 24 Wtorek 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-22 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.