Warszawa
Warszawa > Pani Bovary Gustawa Flauberta - 45. spotkanie Moko DKK - wydarzenie w weekend w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Pani Bovary Gustawa Flauberta - 45. spotkanie Moko DKK

Pani Bovary Gustawa Flauberta - 45. spotkanie Moko DKK

Data: 14 stycznia 2017 (sobota) - 10:00
Miejsce: Centrum ŁOWICKA

 

Pani Bovary Gustawa Flauberta - 45. spotkanie Moko DKK

Zapraszamy na styczniowe spotkanie Mokotowskiego DKK - tym razem będziemy rozmawiać o klasyce - Madame Bovary Gustawa Flauberta. Spotykamy się w sobotę 14.01 o godz. 10 w Centrum Łowicka (ul. Łowicka 21) w sali 24.

Tym razem nie mamy egzemplarzy książki, ale zapewne macie je w domu, a jeśli nie - łatwo trafić na nie w każdej bibliotece

--------------------------
O KSIĄŻCE

"Pani Bovary" - wydana w 1857 roku powieść realistyczno-psychologiczna Gustawa Flauberta o miłości naiwnego wdowca - doktora Karola Bovary'ego - do córki jego pacjenta, Emmy Rouault. To obraz kobiety łamiącej tradycyjne normy obyczajowe.

Flaubert w liście do Louise Colet pisał: "Nie sądzę, żebyś miała pojęcie o tym, co to jest za książka. Staram się być w niej tak uporządkowany, jak byłem bałaganiarski wszędzie indziej, i podążać po geometrycznie wytyczonej linii. Żadnego liryzmu, żadnych refleksji, osobowość autora jest tu nieobecna. Czytanie tego nie będzie zabawą".

O AUTORZE

Gustave Flaubert, fr: [flobẹ:r], imię często spolszczane na Gustaw (ur. 12 grudnia 1821 w Rouen, zm. 8 maja 1880 w Croisset) - powieściopisarz francuski, uważany za pierwszego przedstawiciela naturalizmu i jednego z największych mistrzów literatury francuskiej XIX wieku.
--------------------------

Przypominamy, że spotkanie klubu ma charakter otwarty i że łączymy je ze śniadaniem - zachęcamy do przynoszenia chleba, różnych dobrych rzeczy do chleba, szczególnie wegańskich i bezglutenowych past. Świetnie sprawdzają się też ciasta i owoce :)

Na koniec każdego spotkania ok. 20 minut przeznaczamy na polecanie sobie różnych wartych przeczytania książek - weźcie na najbliższe spotkanie książkę, która ostatnio zrobiła na was duże wrażenie, i opowiedzcie o niej innym. Możecie też ostrzec przed tym, co warto omijać.

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Pani Bovary Gustawa Flauberta - 45. spotkanie Moko DKK
14 stycznia 2017 (sobota), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Speak UpSpeak UpKing Cross PragaKing Cross PragaAnimos.plAnimos.pl
Ratyńscy Dental ClinicRatyńscy Dental ClinicUśmiech ZdrowiaUśmiech ZdrowiaThe Architect DesignThe Architect Design
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 24 Wtorek 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-22 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.