Warszawa
Warszawa > Przez Kanadyjski Dziki Zachód - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
Przez Kanadyjski Dziki Zachód

Przez Kanadyjski Dziki Zachód

Data: 11 stycznia 2017 (środa) - 19:00
Miejsce: Południk Zero

 

Przez Kanadyjski Dziki Zachód

Podczas planowania dotychczasowych naszych wypraw, głównym kryterium wyboru destynacji było poszukiwanie wyzwania, albo pragnienie zobaczenia czegoś ciekawego, nowego. Bezpieczeństwo zawsze było istotne, ale nie najważniejsze. W pogoni za przygodą przemierzyliśmy sześć kontynentów podczas kilkunastu wypraw. Jednak od kiedy nasza rodzina powiększyła się o Maję, kryteria wyboru celu podróży uległy istotnym zmianom.

W naszą pierwszą podróż w trzyosobowym składzie postanowiliśmy pojechać do kraju, który byłby stabilny politycznie, w którym byłaby opieka medyczna na wysokim poziomie, a jednocześnie nie byłoby chorób tropikalnych, w którym nie byłoby upałów, ale też chcieliśmy żeby nie lało przez cały czas i jednocześnie, żeby to było dla nas coś nowego. Tym sposobem, na naszej liście potencjalnych celów podróży pozostał tylko napis Kanada.
W środowy wieczór zabierzmy Was w kolorową podróż z dziesięciomiesięczną Mają i spróbujemy Was przekonać, że rodzinne podróżowanie też może dawać mnóstwo satysfakcji i
przyjemności. Odwiedzimy raz dinozaury w Drumheller, będziemy wędrować po górach i podziwiać wodospady w parku narodowym Banff, spotkamy łosie i niedźwiedzie w Jasper, będziemy degustować wina w dolinie Okanagan, przespacerujemy się po lesie deszczowym na wyspie Vancouver i odwiedzimy Jima Morrisona.

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

Przez Kanadyjski Dziki Zachód
11 stycznia 2017 (środa), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Jung & LeckerJung & LeckerSpeak UpSpeak UpThe Architect DesignThe Architect Design
Instytut OkaInstytut OkaABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻKing Cross PragaKing Cross Praga
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 22 Niedziela 23 Poniedziałek 24 Wtorek 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-20 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.