Warszawa
Warszawa > "Transakcja" - promocja powieści Zbigniewa Korby - wydarzenie w Warszawie
Warszawa: Wydarzenia, Imprezy, Koncerty, Warsztaty, Wystawy, Atrakcje
"Transakcja" - promocja powieści Zbigniewa Korby

"Transakcja" - promocja powieści Zbigniewa Korby

Data: 19 stycznia 2017 (czwartek) - 19:00
Miejsce: Prom Kultury Saska Kępa

 

"Transakcja" - promocja powieści Zbigniewa Korby

19.01.2017 r. (CZWARTEK) GODZ. 19.00
SPOTKANIE ZWIĄZANE Z PROMOCJĄ POWIEŚCI "TRANSAKCJA" autorstwa Zbigniew Korby

Spotkanie poprowadzi pan Przemysław Babiarz, dziennikarz TVP

Zbigniew Korba jest czynnym zawodowo prawnikiem, od kilkunastu lat pracuje w renomowanych kancelariach prawnych. Wolny czas najbardziej lubi spędzać z żoną i dziećmi. Transakcja to jego dotychczas najpoważniejsza przygoda z tworzeniem fikcji literackiej. Prowadzi bloga "Jeszcze w zielone gramy...", z którego teksty ukazały się drukiem w 2014 roku.

Podczas spotkania przewidziana jest dyskusja zaproszonych gości z udziałem autora. Na spotkaniu będzie również możliwość zakupu książki i uzyskania dedykacji autora.

Transakcja to powieść napisana przez prawnika o prawnikach. Ludziach intensywnie pracujących, lecz starających się godzić pracę z życiem rodzinnym, narażonych jednak na liczne pokusy, które dręczą jednak nie tylko prawników, ale wielu współczesnych. Ta książka to również lustro, w którym może się przejrzeć pokolenie czterdziestolatków, skupionych jedynie na własnych karierach, zostawiających zmienianie świata na lepsze innym.
OPIS
"Prawnik uznanej kancelarii prawnej otrzymuje do poprowadzenia niecodzienną sprawę. Chodzi o eksploatację bogatych złóż naturalnych odkrytych w Polsce. W tym samym czasie na placówce dyplomatycznej nagle umiera jego stary przyjaciel. Tajemnica tej śmierci niepokojąco zbiega się z prowadzoną transakcją.
Walka o zabezpieczenie interesów Skarbu Państwa i rozwikłanie zagadki śmierci przyjaciela okazuje się nie jedynym frontem zmagań bohatera. Żona, dzieci, radości ale i zmartwienia, w końcu coraz częstsze napięcia spowodowane intensywną pracą. Tymczasem transakcja nabiera tempa, a w kancelarii pojawia się atrakcyjna młoda prawniczka. Czy bohater oprze się jej urokowi?"

/ wstęp wolny /

Zamów profesjonalne zdjęcia!
Wnętrza i nieruchomości, portrety biznesowe, imprezy.

"Transakcja" - promocja powieści Zbigniewa Korby
19 stycznia 2017 (czwartek), źródło

 

Wybrane wydarzenia i imprezy w najbliższych dniach

 
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
Nasze Propozycje
 
 
Hola DesignHola DesignSpeak UpSpeak UpKing Cross PragaKing Cross Praga
The Architect DesignThe Architect DesignUśmiech ZdrowiaUśmiech ZdrowiaRatyńscy Dental ClinicRatyńscy Dental Clinic
 
 
 
 
Dodaj / Promuj Wydarzenie Dodaj Firmę / Miejsce / Usługę Zamów Reklamę do 120 tys. osób

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie na najbliższe dni:

Dziś Jutro 25 Środa 26 Czwartek 27 Piątek 28 Sobota 29 Niedziela 30 Poniedziałek 31 Wtorek 1 Środa 2 Czwartek 3 Piątek 4 Sobota 5 Niedziela 6 Poniedziałek 7 Wtorek 8 Środa 9 Czwartek 10 Piątek 11 Sobota 12 Niedziela 13 Poniedziałek 14 Wtorek 15 Środa 16 Czwartek 17 Piątek 18 Sobota 19 Niedziela 20 Poniedziałek 21 Wtorek 22 Środa 23 Czwartek

Tematyczne kalendarium imprez i wydarzeń w Warszawie:

Koncerty Wystawy Targi Warsztaty Spacery Spotkania Autorskie Wykłady Konferencje

2017-01-23 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.