Warszawa - Serwis Informacyjny
Dziś w WarszawieJutroPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Warszawa > Ulice Warszawy - Lista ulic w Warszawie - Spis warszawskich ulic

Ulice Warszawy - Lista ulic w Warszawie - Spis warszawskich ulic

Prezentujemy spis wszystkich ulic w Warszawie, a jest ich ponad 5 tysięcy. Każda ulica ma obok nazwy przypisaną dzielnicę, w której się znajduje. Klikając na ulicę można zobaczyć spis lokalnych firm, sklepów, usług i miejsc.

Udostępnij na Facebooku
 

Ulice Warszawy zaczynające się od cyfr

- Skwer 1 Dywizji Grenadierów Francja 1940 roku (Praga Południe)
- Skwer 1 Dywizji Pancernej WP (Śródmieście)
- Ulica 1 Maja (Ursus)
- Ulica 1 Maja (Wesoła)
- Ulica 1 Praskiego Pułku WP (Praga Południe)
- Ulica 1 Praskiego Pułku WP (Wesoła)
- Ulica 1 Sierpnia (Włochy)
- Ulica 11 Listopada (Praga Północ, Targówek)
- Ulica 111 Eskadry Myśliwskiej (Wesoła)
- Ulica 15 Sierpnia (Białołęka)
- Skwer 16 Września 1944 roku (Włochy)
- Ulica 17 Stycznia (Włochy)
- Plac 1831 roku (Praga Południe)
- Plac 1905 roku (Ursus)
- Ulica 20 Dywizji Piechoty WP (Targówek)
- Ulica 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy (Praga Południe)
- Ulica 27 Grudnia (Wawer)
- Ulica 29 Listopada (Śródmieście)
- Skwer 3 Batalionu Pancernego AK "Golski" (Śródmieście)
- Aleja 3 Maja (Śródmieście)
- Skwer 30 Pułku Strzelców Kaniowskich (Bielany)
- Aleja 4 Czerwca 1989 roku (Ursus, Włochy)
- Ulica 6 Sierpnia (Ursynów)
- Skwer 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch" (Włochy)

Ulice Warszawy na literę A

- Ulica Abecadło (Bielany)
- Ulica Generała Romana Abrahama (Praga Południe)
- Ulica Edwarda Józefa Abramowskiego (Mokotów)
- Ulica Franciszka Adolfa Achera (Ursus)
- Ulica Achillesa (Ursynów)
- Rondo Pułkownika Bernarda Adameckiego (Bemowo)
- Ulica Karola Adamieckiego (Ursus)
- Ulica Adampolska (Praga Południe)
- Ulica Admiralska (Rembertów)
- Ulica Adriatycka (Mokotów)
- Ulica Afrodyty (Bemowo)
- Ulica Afrykańska (Praga Południe)
- Ulica Agatowa (Targówek)
- Ulica Agatowa (Wesoła)
- Ulica Agawy (Wola)
- Ulica Agawy (Wesoła)
- Ulica Agnieszki (Targówek)
- Ulica Agrarna (Rembertów)
- Ulica Agrestowa (Wawer)
- Ulica Agrykola (Śródmieście)
- Ulica Akacjowa (Mokotów)
- Ulica Akacjowa (Wesoła)
- Ulica Akademicka (Ochota)
- Rondo Akademii Wychowania Fizycznego (Bielany)
- Ulica Akantu (Bemowo)
- Ulica Akcent (Bielany)
- Ulica Akermańska (Mokotów)
- Ulica Aksamitki (Wilanów)
- Ulica Aksamitna (Włochy)
- Ulica Aktorska (Ursus)
- Ulica Akurat (Włochy)
- Ulica Akustyczna (Ursynów)
- Ulica Akwarelowa (Wawer)
- Ulica Alabastrowa (Wesoła)
- Ulica Albatrosów (Ursynów)
- Ulica Aleksandrowska (Wawer)
- Ulica Algierska (Praga Południe)
- Ulica Dantego Alighieri (Bielany)
- Ulica Alka Dawidowskiego (Śródmieście)
- Ulica Alpejska (Wawer)
- Ulica Alternatywy (Ursynów)
- Ulica Altowa (Ochota)
- Ulica Aluzyjna (Białołęka)
- Ulica Alzacka (Praga Południe)
- Ulica Majora Franciszka Michała Amałowicza "Tatara" (Rembertów)
- Ulica Amarantowa (Targówek)
- Ulica Ambaras (Białołęka)
- Ulica Amelińska (Targówek)
- Ulica Ametystowa (Targówek)
- Ulica Ametystowa (Wesoła)
- Ulica Roalda Amundsena (Ursynów)
- Ulica Analityczna (Włochy)
- Ulica Ananasowa (Mokotów)
- Ulica Generała Władysława Andersa (Śródmieście)
- Ulica Hansa Christiana Andersena (Bielany)
- Ulica Michała Elwira Andriollego (Bemowo)
- Ulica Andromedy (Bielany)
- Ulica Andrutowa (Wilanów)
- Ulica Andrychowska (Wola)
- Ulica Andrzejowska (Ochota)
- Ulica Andyjska (Bemowo)
- Ulica Anecińska (Białołęka)
- Ulica Angorska (Praga Południe)
- Ulica Mordechaja Anielewicza (Wola, Śródmieście)
- Ulica Anilinowa (Białołęka)
- Ulica Animuszu (Białołęka)
- Ulica Annopol (Białołęka)
- Ulica Galla Anonima (Bielany)
- Ulica Józsefa Antalla (Białołęka)
- Ulica Antenowa (Wawer)
- Ulica Antka Rozpylacza (Wola)
- Ulica Świętego Antoniego (Wesoła)
- Ulica Antoniewska (Mokotów)
- Ulica Antyczna (Bielany)
- Ulica Antygony (Targówek)
- Ulica Anyżkowa (Ursynów)
- Ulica Apartamentowa (Ursus)
- Ulica Apenińska (Bemowo)
- Skwer Mieczysława Dawida Apfelbauma (Wola)
- Ulica Aplikancka (Ochota)
- Ulica Apollina (Bemowo)
- Ulica Apteczna (Praga Południe)
- Ulica Apteczna (Wesoła)
- Ulica Arabska (Praga Południe)
- Ulica Arachidowa (Ursynów)
- Ulica Arbuzowa (Wilanów, Ursynów, Mokotów)
- Ulica Archimedesa (Bemowo)
- Ulica Architektów (Ochota)
- Ulica Archiwalna (Ochota)
- Ulica Krzysztofa Arciszewskiego (Bemowo)
- Ulica Henryka Arctowskiego (Ursynów)
- Ulica Argentyńska (Praga Południe)
- Ulica Arkadii (Wawer)
- Ulica Arkadowa (Ursynów)
- Ulica Arkadyjska (Bemowo)
- Ulica Arki Bożka (Bemowo)
- Ulica Arkony (Białołęka)
- Ulica Arktyczna (Wawer)
- Ulica Arkuszowa (Bielany)
- Ulica Armatnia (Wola)
- Aleja Armii Krajowej (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Armii Krajowej (Wesoła)
- Aleja Armii Ludowej (Śródmieście)
- Ulica Arniki (Wawer)
- Ulica Aroniowa (Białołęka)
- Ulica Arrasowa (Bielany)
- Ulica Arsenalska (Rembertów)
- Ulica Artemidy (Bemowo)
- Ulica Artyleryjska (Białołęka, Targówek)
- Ulica Artystów (Ursynów)
- Ulica Artystyczna (Wawer)
- Ulica Asfaltowa (Mokotów)
- Ulica Szymona Askenazego (Targówek)
- Ulica Adama Asnyka (Ochota)
- Ulica Adama Asnyka (Wesoła)
- Ulica Aspekt (Bielany)
- Ulica Astronautów (Włochy)
- Ulica Astronomów (Wola)
- Ulica Astrowa (Białołęka)
- Ulica Astrów (Wesoła)
- Ulica Astry (Wawer)
- Ulica Ateńska (Praga Południe)
- Ulica Atlasowa (Włochy)
- Ulica Attykowa (Praga Południe)
- Ulica Atutowa (Białołęka)
- Ulica Augustówka (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Awionetki RWD (Praga Południe)
- Ulica Teodora Axentowicza (Wawer)
- Ulica Azaliowa (Wawer)
- Ulica Azaliowa (Wesoła)

Ulice Warszawy na literę B

- Ulica Babicka (Bielany)
- Ulica Babie Lato (Rembertów)
- Ulica Babiego Lata (Wesoła)
- Ulica Babimojska (Bemowo)
- Ulica Babinicza (Białołęka)
- Ulica Baborowska (Bemowo)
- Ulica Baboszewska (Mokotów)
- Ulica Marcella Bacciarellego (Śródmieście)
- Ulica Grażyny Bacewiczówny (Ursynów)
- Ulica Jana Sebastiana Bacha (Mokotów)
- Ulica Bachmacka (Mokotów)
- Ulica Bachusa (Wawer)
- Ulica Krzysztofa Kamila Baczyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Badowska (Mokotów)
- Ulica Badylarska (Włochy, Ursus)
- Ulica Bagatela (Śródmieście)
- Ulica Bagażowa (Mokotów)
- Ulica Bagno (Śródmieście)
- Ulica Rosy Bailly (Bemowo)
- Ulica Jerzego Bajana (Bielany)
- Ulica Bajeczna (Targówek)
- Alejka "Bajka Iskierki" (Śródmieście)
- Ulica Bajkowa (Wawer)
- Ulica Bajońska (Praga Południe)
- Ulica Bakalarska (Włochy)
- Ulica Bakaliowa (Praga Południe)
- Ulica Balaton (Bielany)
- Ulica Balbinki (Ursus)
- Ulica Józefa Balcerzaka (Bielany)
- Ulica Baletowa (Ursynów)
- Ulica Stefana Baleya (Ochota)
- Ulica Balicka (Ursus)
- Aleja Stanisława Balińskiego (Śródmieście)
- Ulica Balkonowa (Targówek)
- Ulica Balladyny (Mokotów)
- Ulica Pułkownika Zoltana Balo (Ursynów)
- Ulica Balonowa (Mokotów)
- Ulica Baltazara (Wola)
- Ulica Honoriusza Balzaka (Bielany)
- Ulica Bałtycka (Białołęka)
- Ulica Michała Bałuckiego (Mokotów)
- Ulica Bambusowa (Wawer)
- Ulica Stefana Banacha (Ochota)
- Ulica Bananowa (Mokotów)
- Ulica Banderii (Wola)
- Ulica Bandoski (Mokotów)
- Ulica Władysława Bandurskiego (Ursus)
- Ulica Banioska (Mokotów)
- Ulica Bankowa (Wesoła)
- Plac Bankowy (Śródmieście)
- Ulica Baranowska (Ursus)
- Ulica Świętej Barbary (Śródmieście)
- Ulica Barbórki (Wawer)
- Ulica Barcelońska (Mokotów)
- Ulica Stanisława Barcewicza (Wawer)
- Ulica Barcicka (Bielany)
- Ulica Aleksandra Bardiniego (Wawer)
- Ulica Piotra Bardowskiego (Targówek)
- Ulica Stanisława Barei (Białołęka)
- Ulica Barkocińska (Targówek)
- Ulica Norberta Barlickiego (Rembertów)
- Ulica Barokowa (Śródmieście)
- Ulica Henryka Barona (Wola)
- Ulica Barska (Ochota)
- Ulica Barszczewska (Żoliborz)
- Ulica Elżbiety Barszczewskiej (Białołęka)
- Ulica Bartłomieja (Mokotów)
- Ulica Bartnicza (Targówek)
- Ulica Beli Bartoka (Ursynów)
- Ulica Sylwestra Bartosika (Praga Południe)
- Ulica Juliana Bartoszewicza (Śródmieście)
- Ulica Franciszka Bartoszka (Mokotów)
- Ulica Bartoszycka (Wawer)
- Ulica Bartycka (Mokotów)
- Ulica Barwinkowa (Wawer)
- Ulica Barwna (Ursynów)
- Ulica Barwnicza (Praga Południe)
- Ulica Baryczków (Targówek)
- Ulica Basetli (Białołęka)
- Ulica Baśniowa (Ochota)
- Ulica Baśniowa (Wesoła)
- Ulica Batalionów Chłopskich (Bemowo)
- Ulica Batalionu "Miotła" (Bemowo)
- Ulica Batalionu AK "Bałtyk" (Mokotów)
- Skwer Batalionu AK "Czata 49" (Śródmieście)
- Skwer Batalionu AK "Gozdawa" (Śródmieście)
- Ulica Batalionu AK "Karpaty" (Mokotów)
- Skwer Batalionu AK "Miłosz" (Śródmieście)
- Ulica Batalionu AK "Oaza" (Mokotów)
- Ulica Batalionu AK "Olza" (Mokotów)
- Ulica Batalionu AK "Parasol" (Wola)
- Ulica Batalionu AK "Pięść" (Wola)
- Skwer Batalionu AK "Ruczaj" (Śródmieście)
- Ulica Batalionu AK "Ryś" (Mokotów)
- Ulica Batalionu AK "Włochy" (Włochy)
- Skwer Batalionu AK "Zaremba-Piorun" (Śródmieście)
- Ulica Batalionu AK "Zośka" (Wola)
- Skwer Batalionu Harcerskiego AK "Wigry" (Śródmieście)
- Ulica Batalionu Platerówek (Praga Północ)
- Ulica Stefana Batorego (Śródmieście, Ochota, Mokotów)
- Ulica Batumi (Mokotów)
- Ulica Batuty (Mokotów)
- Ulica Batystowa (Ursynów)
- Ulica Bawełniana (Bemowo)
- Skwer Bazy Lotniczej AK "Łużyce" (Włochy)
- Ulica Bazyliańska (Targówek)
- Ulica Bazyliowa (Wilanów)
- Ulica Bażancia (Ursynów)
- Skwer Tekli Bądarzewskiej (Śródmieście)
- Aleja Józefa Becka (Mokotów)
- Ulica Beczkowa (Targówek)
- Ulica Bednarska (Śródmieście)
- Ulica Ludwiga van Beethovena (Mokotów)
- Ulica Begonii (Wawer)
- Ulica Bekasów (Ursynów)
- Ulica Belgijska (Mokotów)
- Ulica Belgradzka (Ursynów)
- Ulica Bellony (Rembertów)
- Ulica Józefa Bellottiego (Wola)
- Ulica Belwederska (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Bełchatowska (Praga Południe)
- Ulica Bełdan (Mokotów)
- Ulica Bełska (Mokotów)
- Ulica Władysława Bełzy (Ursus)
- Ulica Bełżecka (Praga Południe)
- Ulica Józefa Bema (Wola)
- Ulica Benedykta (Targówek)
- Ulica Jamesa Gordona Bennetta (Włochy)
- Ulica Berberysowa (Wawer)
- Skwerek Berek (Praga Południe)
- Ulica Leona Berensona (Białołęka)
- Ulica Stefana Berenta (Wesoła)
- Ulica Wacława Berenta (Bielany)
- Ulica Berestecka (Ochota, Wola)
- Ulica Berezyńska (Praga Południe)
- Skwer Ludwika Bergera "Goliata" (Żoliborz)
- Ulica Bernardyńska (Mokotów)
- Plac Bernardyński (Mokotów)
- Ulica Berneńska (Praga Południe)
- Ulica Beskidzka (Praga Południe)
- Ulica Betonowa (Praga Południe)
- Ulica Będzińska (Wawer)
- Ulica Biała (Wola)
- Ulica Białej Wody (Ursynów)
- Ulica Białoborska (Wawer)
- Ulica Białobrzeska (Ochota)
- Ulica Białogońska (Ursynów)
- Ulica Białołęcka (Białołęka)
- Ulica Białoskórnicza (Śródmieście)
- Ulica Białostocka (Praga Północ)
- Dreptak Mirona Białoszewskiego (Śródmieście)
- Ulica Białowiejska (Wola)
- Ulica Białowieska (Praga Południe)
- Ulica Białozora (Ursynów)
- Ulica Biały Kamień (Mokotów)
- Ulica Biechowska (Mokotów)
- Ulica Biedronki (Wilanów)
- Międzymurze Piotra Biegańskiego (Śródmieście)
- Ulica Bielańska (Śródmieście)
- Ulica Bielawska (Mokotów)
- Ulica Bielska (Ochota)
- Ulica Marcina Bielskiego (Wola)
- Ulica Bielszowicka (Wawer)
- Ulica Bieniewicka (Żoliborz)
- Ulica Władysława Bieńczaka (Ursus)
- Ulica Biernacka (Wawer)
- Ulica Biernata z Lublina (Ursus)
- Ulica Biesiadna (Wesoła)
- Ulica Bieszczadzka (Białołęka)
- Ulica Bieżanowska (Mokotów)
- Ulica Bieżuńska (Targówek)
- Ulica Herakliusza Billewicza (Białołęka)
- Ulica Biłgorajska (Praga Południe)
- Ulica Biograficzna (Bielany)
- Ulica Biruty (Targówek)
- Ulica Birżańska (Targówek)
- Ulica Biskupia (Praga Południe)
- Ulica Bitna (Żoliborz)
- Ulica Bitwy Grochowskiej (Praga Południe)
- Ulica Bitwy pod Lenino (Wola)
- Ulica Bitwy pod Rokitną (Żoliborz)
- Ulica Bitwy Warszawskiej 1920 roku (Ochota)
- Ulica Biwakowa (Wilanów)
- Ulica Blacharska (Mokotów)
- Ulica Blaszana (Praga Północ)
- Ulica Jana Blatona (Bemowo)
- Ulica Bliska (Praga Południe)
- Ulica Blokowa (Targówek)
- Ulica Bluszczańska (Mokotów)
- Ulica Bluszczowa (Wawer)
- Ulica Bławatków (Wawer)
- Ulica Błażeja (Targówek)
- Ulica Błędowska (Targówek)
- Ulica Błękitna (Wawer)
- Ulica Błękitna (Wesoła)
- Ulica Błonie (Białołęka)
- Ulica Błońska (Śródmieście)
- Ulica Błotna (Targówek)
- Aleja Andrzeja Bobkowskiego (Śródmieście)
- Ulica Świętego Andrzeja Boboli (Mokotów)
- Ulica Bobrowa (Białołęka)
- Ulica Bobrowiecka (Mokotów)
- Ulica Stefana Bobrowskiego (Ochota)
- Ulica Bocheńska (Mokotów)
- Skwer Adolfa Marii Bocheńskiego (Śródmieście)
- Ulica Eugeniusza Bocheńskiego "Dubańca" (Rembertów)
- Plac Bociani Zakątek (Białołęka)
- Ulica Bociania (Ursynów)
- Ulica Boczańska (Białołęka)
- Ulica Boczna (Śródmieście)
- Ulica Boczna (Wesoła)
- Ulica Boczniaków (Ursynów)
- Ulica Eugeniusza Bodo (Wawer)
- Ulica Gabriela Piotra Boduena (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Bodycha (Ursus)
- Ulica Bodzanty (Wola)
- Skwer Pułkownika Ignacego Boernera (Bemowo)
- Ulica Bogata (Wilanów)
- Ulica Bogatki (Ursynów)
- Ulica Bogatyńska (Bemowo)
- Ulica Boglarczyków (Ursynów)
- Ulica Bogoriów (Białołęka)
- Ulica Bogucicka (Włochy)
- Ulica Księdza Teofila Boguckiego (Żoliborz)
- Ulica Bogumińska (Targówek)
- Ulica Bogunki (Mokotów)
- Ulica Wojciecha Bogusławskiego (Bielany)
- Ulica Boguszewska (Wola)
- Ulica Generała Bronisława Bohaterewicza (Praga Południe)
- Ulica Bohaterów (Białołęka)
- Ulica Bohaterów Getta (Śródmieście)
- Ulica Bohaterów Warszawy (Ursus)
- Aleja Bohaterów Września (Ochota)
- Ulica Karola Bohdanowicza (Ochota)
- Ulica Antoniego Bohdziewicza (Bielany)
- Ulica Franciszka Bohomolca (Żoliborz)
- Ulica Bohuna (Białołęka)
- Ulica Marii Bohuszewiczówny (Targówek)
- Ulica Bokserska (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Bolecha (Wola)
- Ulica Bolesławicka (Targówek)
- Ulica Boleść (Śródmieście)
- Ulica Bolimowska (Bemowo)
- Ulica Simona Bolivara (Targówek)
- Ulica Bolkowska (Bemowo)
- Ulica Generała Mikołaja Bołtucia (Bemowo)
- Ulica Bombardierów (Rembertów)
- Ulica Napoleona Bonaparte (Wawer)
- Ulica Świętego Bonifacego (Mokotów)
- Ulica Bonifraterska (Śródmieście)
- Ulica Bonisławska (Wawer)
- Ulica Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego (Praga Południe)
- Ulica Borecka (Białołęka)
- Ulica Boremlowska (Praga Południe)
- Ulica Borkowska (Wawer)
- Ulica Borkowska (Wesoła)
- Ulica Borków (Wawer)
- Ulica Borowa (Wesoła)
- Ulica Wacława Borowego (Bemowo)
- Ulica Borowej Góry (Bemowo)
- Ulica Borowiecka (Wawer)
- Ulica Borowika (Wesoła)
- Ulica Tadeusza Borowskiego (Praga Północ)
- Ulica Borówkowa (Wawer)
- Ulica Borsucza (Włochy)
- Ulica Karola Borsuka (Ursynów)
- Ulica Boruty (Praga Północ)
- Ulica Boryny (Włochy)
- Ulica Borysławska (Wawer)
- Ulica Boryszewska (Mokotów)
- Ulica Borzęcińska (Bemowo)
- Ulica Borzymowska (Targówek)
- Ulica Bosmańska (Wawer)
- Ulica Botaniczna (Wawer)
- Ulica Christa Botewa (Białołęka)
- Ulica Tadeusza Boya-Żeleńskiego (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Olgi Boznańskiej (Wola)
- Pasaż Braci Łopieńskich (Ochota)
- Zaułek Braci Pakulskich (Śródmieście)
- Ulica Braci Pillatich (Mokotów)
- Rondo Braci Skurów (Wawer)
- Ulica Braci Wagów (Ursynów)
- Ulica Braci Załuskich (Żoliborz)
- Ulica Bracka (Śródmieście)
- Ulica Bracławska (Praga Południe)
- Ulica Bramka (Białołęka)
- Skwer Willy'ego Brandta (Śródmieście)
- Ulica Józefa Brandta (Bemowo)
- Aleja Mariana Brandysa (Śródmieście)
- Ulica Adama Branickiego (Wilanów)
- Ulica Braniewska (Białołęka)
- Ulica Brata Alberta (Wesoła)
- Ulica Braterstwa Broni (Ursus)
- Ulica Bratka (Targówek)
- Ulica Bratnia (Włochy)
- Ulica Brazylijska (Praga Południe)
- Ulica Brązownicza (Bielany)
- Ulica Bertolta Brechta (Praga Północ)
- Ulica Brochowska (Bielany)
- Ulica Brodnicka (Wawer)
- Ulica Antoniego Brodowskiego (Targówek)
- Ulica Brodzik (Wilanów)
- Ulica Kazimierza Brodzińskiego (Żoliborz)
- Ulica Władysława Broniewskiego (Żoliborz, Bielany)
- Skwer Stanisława Broniewskiego "Orszy" (Mokotów)
- Ulica Władysława Broniewskiego (Wesoła)
- Ulica Ksawerego Bronikowskiego (Ursynów)
- Ulica Broniwoja (Mokotów)
- Ulica Bronowska (Wawer)
- Ulica Browarna (Śródmieście)
- Ulica Jana Brożka (Wola)
- Ulica Bródnowska (Praga Północ)
- Ulica Aleksandra Brucknera (Wawer)
- Ulica Brukselska (Praga Południe)
- Ulica Juliana Bruna (Mokotów)
- Ulica Bruszewska (Białołęka)
- Ulica Bruzdowa (Wilanów)
- Ulica Brwinowska (Ochota)
- Ulica Brygady Pościgowej (Praga Południe)
- Ulica Brygadzistów (Bemowo)
- Ulica Brylantowa (Wesoła)
- Ulica Brylowska (Wola)
- Ulica Stefana Bryły (Mokotów)
- Ulica Jana Brzechwy (Ursus)
- Ulica Brzegowa (Mokotów)
- Ulica Brzeska (Praga Północ)
- Ulica Brzeziny (Białołęka)
- Ulica Brzezińska (Białołęka)
- Ulica Brzoskwiniowa (Wawer)
- Ulica Brzoskwiniowa (Wesoła)
- Ulica Brzostowska (Wawer)
- Ulica Brzozowa (Śródmieście)
- Ulica Brzozowa (Wesoła)
- Ulica Brzozowy Lasek (Wesoła)
- Ulica Brzozowy Zagajnik (Białołęka)
- Ulica Buchalteryjna (Rembertów)
- Ulica Leonarda Buczkowskiego (Wawer)
- Ulica Budki Szczęśliwickie (Włochy)
- Ulica Budnicza (Rembertów)
- Ulica Budowlana (Targówek)
- Ulica Budrysów (Praga Południe)
- Ulica Budy (Bemowo)
- Ulica Justyny Budzińskiej-Tylickiej (Praga Północ)
- Ulica Bugaj (Śródmieście)
- Ulica Bukietowa (Mokotów)
- Ulica Bukowa (Mokotów)
- Ulica Bukowa (Wesoła)
- Ulica Bukowiecka (Targówek)
- Ulica Bukowińska (Mokotów)
- Ulica Bukszpanowa (Mokotów)
- Ulica Bulwarowa (Ursynów)
- Ulica Buławy (Rembertów)
- Ulica Bułgarska (Praga Południe)
- Ulica Jana Bułhaka (Bemowo)
- Rondo Emanuela Bułhaka (Wesoła)
- Ulica Buńczuk (Włochy)
- Ulica Burakowska (Wola, Żoliborz)
- Ulica Wenantego Burdzińskiego (Praga Północ)
- Ulica Burgaska (Mokotów)
- Ulica Burleska (Bielany)
- Ulica Burmistrzowska (Śródmieście)
- Ulica Biskupa Juliusza Burschego (Śródmieście)
- Ulica Bursztynowa (Wawer)
- Ulica Bursztynowa (Wesoła)
- Ulica Burzliwa (Wawer)
- Ulica Zbigniewa Burzyńskiego (Praga Południe)
- Ulica Buska (Mokotów)
- Ulica Busolowa (Praga Południe)
- Ulica Buszycka (Ursynów)
- Ulica Bychowska (Wawer)
- Ulica Byczyńska (Praga Południe)
- Ulica Bylicowa (Wawer)
- Ulica Bysławska (Wawer)
- Ulica Bystra (Targówek)
- Ulica Bystrzycka (Wawer)
- Ulica Byszewska (Targówek)
- Ulica Jana Bytnara "Rudego" (Mokotów)
- Ulica Bytomska (Żoliborz)
- Ulica Bzowa (Mokotów)
- Aleja Bzów (Ursus)

Ulice Warszawy na literę C

- Ulica Calineczki (Białołęka)
- Ulica Armanda Calinescu (Śródmieście)
- Ulica Calowa (Wilanów)
- Ulica Canaletta (Śródmieście)
- Ulica Capri (Mokotów)
- Ulica Świętej Cecylii (Targówek)
- Ulica Cedrowa (Wawer)
- Ulica Cedrowa (Wesoła)
- Ulica Cedzyńska (Wawer)
- Ulica Cegielniana (Włochy)
- Ulica Ceglana (Białołęka)
- Ulica Cegłowska (Bielany)
- Ulica Celestynowska (Wawer)
- Ulica Celna (Śródmieście)
- Ulica Celofanowa (Wawer)
- Ulica Celtów (Białołęka)
- Ulica Celulozy (Wawer)
- Ulica Cementowa (Wawer)
- Ulica Stefana Cendrowskiego (Wilanów)
- Ulica Centralna (Włochy)
- Ulica Centurii (Wawer)
- Ulica Ceramiczna (Białołęka)
- Ulica Cesarskiej Korony (Ochota)
- Ulica Chabrowa (Bielany)
- Ulica Chabrów (Wesoła)
- Ulica Tytusa Chałubińskiego (Śródmieście, Ochota)
- Ulica Chałupnicza (Targówek)
- Ulica Chełchowska (Wawer)
- Ulica Józefa Chełmońskiego (Ursus)
- Ulica Chełmska (Mokotów)
- Ulica Chełmżyńska (Rembertów)
- Ulica Chemiczna (Targówek)
- Ulica Chęcińska (Białołęka)
- Ulica Chińskiej Róży (Ochota)
- Ulica Chlebowa (Białołęka)
- Ulica Chlewińska (Bielany)
- Ulica Chlubna (Białołęka)
- Ulica Dezyderego Adama Chłapowskiego (Ursynów)
- Ulica Chłodna (Wola)
- Ulica Chłodnicza (Praga Południe)
- Ulica Józefa Chłopickiego (Rembertów, Praga Południe)
- Ulica Józefa Chmiela (Ursus)
- Ulica Chmielna (Wola, Śródmieście)
- Ulica Chmurna (Targówek)
- Ulica Chochołowska (Mokotów)
- Ulica Chocimska (Mokotów)
- Ulica Chodakowska (Praga Południe)
- Ulica Chodecka (Targówek)
- Ulica Jana Karola Chodkiewicza (Mokotów)
- Ulica Jana Karola Chodkiewicza (Wesoła)
- Ulica Antoniego Chodorowskiego (Ursynów)
- Ulica Chodzieska (Wawer)
- Ulica Chodzonego (Ursynów)
- Ulica Choinkowa (Wawer)
- Ulica Chojnowska (Targówek)
- Aleja Bolesława Chomicza (Bielany)
- Ulica Fryderyka Chopina (Śródmieście)
- Ulica Fryderyka Chopina (Wesoła)
- Ulica Chorągwi Pancernej (Wilanów)
- Skwer Chorwacki (Mokotów)
- Ulica Chorzelska (Wawer)
- Ulica Chorzowska (Wawer)
- Ulica Chotomowska (Ochota)
- Ulica Chóralna (Ursynów)
- Ulica Bolesława Chrobrego (Włochy)
- Ulica Chroszczewska (Praga Południe)
- Ulica Księdza Juliana Chrościckiego (Włochy)
- Aleja Generała Antoniego Chruściela "Montera" (Rembertów)
- Ulica Chryzantemy (Wawer)
- Ulica Wojciecha Chrzanowskiego (Praga Południe)
- Ulica Stanisława Chudoby (Białołęka)
- Ulica Chylicka (Wawer)
- Ulica Chylońska (Włochy)
- Ulica Chyrowska (Targówek)
- Ulica Ciasna (Śródmieście)
- Ulica Ciasna (Wesoła)
- Ulica Cicha (Śródmieście)
- Ulica Cicha (Wesoła)
- Ulica Cicha Dolina (Wilanów)
- Ulica Cichej Wody (Ursynów)
- Ulica Cichociemnych (Praga Południe)
- Ulica Cichy Potok (Mokotów)
- Ulica Cichy Zakątek (Białołęka)
- Ulica Ciechanowska (Białołęka)
- Ulica Ciechocińska (Mokotów)
- Skwer Grzegorza Ciechowskiego (Targówek)
- Ulica Ciekawa (Wawer)
- Ulica Ciekawa (Wesoła)
- Ulica Ciemna (Targówek)
- Ulica Cienista (Włochy)
- Ulica Cienista (Wesoła)
- Ulica Ciepielowska (Wawer)
- Ulica Cieplarniana (Bemowo)
- Ulica Cieplarniana (Wesoła)
- Ulica Cieplicka (Mokotów)
- Rondo Pułkownika Łukasza Cieplińskiego (Białołęka)
- Ulica Ciepła (Wola)
- Ulica Cierlicka (Ursus)
- Ulica Ciesielska (Wawer)
- Ulica Augusta Cieszkowskiego (Żoliborz)
- Ulica Cieszyńska (Mokotów)
- Ulica Cieślewskich (Białołęka)
- Ulica Cietrzewia (Włochy)
- Ulica Erazma Ciołka (Wola)
- Ulica Adama Ciołkosza (Białołęka)
- Ulica Konstantego Ciołkowskiego (Bemowo)
- Ulica Cisowa (Mokotów)
- Ulica Cisowa (Wesoła)
- Ulica Ciszewska (Włochy)
- Ulica Józefa Feliksa Ciszewskiego (Ursynów)
- Ulica Ciupagi (Białołęka)
- Ulica Ciżemki (Targówek)
- Ulica Cmentarna (Targówek)
- Ulica Codzienna (Targówek)
- Ulica Cokołowa (Bemowo)
- Ulica Josepha Conrada (Bielany)
- Ulica Generała Meriana C. Coopera (Bemowo)
- Ulica Antonia Corazziego (Śródmieście)
- Ulica Cudna (Białołęka)
- Ulica Cudne Manowce (Białołęka)
- Ulica Cudnowska (Żoliborz)
- Ulica Cukrownicza (Praga Południe)
- Ulica Cybernetyki (Mokotów)
- Ulica Jana Cybisa (Ursynów)
- Ulica Zbyszka Cybulskiego (Mokotów)
- Ulica Cyganeczki (Mokotów)
- Ulica Cygańska (Wawer)
- Ulica Cykady (Włochy)
- Ulica Cyklamenowa (Wesoła)
- Ulica Cyklamenów (Wawer)
- Ulica Cylichowska (Wawer)
- Ulica Cymbalistów (Ursynów)
- Ulica Cynamonowa (Ursynów)
- Ulica Cynowa (Targówek)
- Ulica Cypryjska (Mokotów)
- Ulica Cyprysowa (Włochy)
- Ulica Cyprysowa (Wesoła)
- Ulica Cyraneczki (Praga Południe)
- Ulica Cyrhli (Ursynów)
- Ulica Cyrklowa (Praga Południe)
- Ulica Cyrkonii (Wesoła)
- Ulica Cyrulików (Rembertów)
- Ulica Świętych Cyryla i Metodego (Praga Północ)
- Ulica Cytadeli (Białołęka)
- Ulica Cytrusowa (Białołęka)
- Ulica Cytrynowa (Mokotów)
- Ulica Tadeusza Czackiego (Śródmieście)
- Ulica Czajki (Białołęka)
- Ulica Hanki Czaki (Żoliborz)
- Ulica Czapelska (Praga Południe)
- Ulica Czapli (Ursynów)
- Ulica Czapnicza (Rembertów)
- Aleja Józefa Czapskiego (Śródmieście)
- Ulica Czardasza (Włochy)
- Ulica Księdza Kazimierza Czarkowskiego (Ursynów)
- Ulica Czarna (Wilanów)
- Ulica Czarna Droga (Targówek)
- Ulica Stefana Czarnieckiego (Żoliborz)
- Ulica Stefana Czarnieckiego (Wesoła)
- Ulica Czarnocińska (Białołęka)
- Ulica Czarnoleska (Wawer)
- Ulica Czarnołęcka (Wawer)
- Ulica Czarnomorska (Mokotów)
- Ulica Czarnuszki (Wawer)
- Ulica Czarodzieja (Białołęka)
- Ulica Czatów (Wawer)
- Ulica Cząstkowska (Bielany)
- Ulica Bronisława Czecha (Wawer)
- Ulica Antoniego Czechowa (Bielany)
- Ulica Czechowicka (Praga Południe)
- Ulica Józefa Czechowicza (Ursus)
- Ulica Jana Czeczota (Mokotów)
- Ulica Czekanowska (Wawer)
- Ulica Czekoladowa (Wilanów)
- Ulica Czeladnicza (Wawer)
- Ulica Czempińska (Włochy, Ursynów)
- Ulica Czeremchowa (Białołęka)
- Ulica Czereśniowa (Włochy)
- Ulica Czereśniowa (Wesoła)
- Ulica Czerniakowska (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Czerniowiecka (Mokotów)
- Ulica Czerska (Mokotów)
- Plac Czerwca 1976 roku (Ursus)
- Ulica Faustyna Czerwijowskiego (Śródmieście)
- Ulica Czerwińska (Targówek)
- Ulica Czerwona Droga (Ursus)
- Ulica Czerwonego Kapturka (Wawer)
- Ulica Czerwonego Krzyża (Śródmieście)
- Ulica Czerwonych Beretów (Rembertów)
- Ulica Czerwonych Maków (Bemowo)
- Ulica Czerwonych Wierchów (Ursynów)
- Ulica Czeska (Praga Południe)
- Ulica Cześnika (Mokotów)
- Ulica Częstochowska (Ochota)
- Ulica Człuchowska (Wola, Bemowo)
- Ulica Czołgistów (Wawer)
- Ulica Czołowa (Białołęka)
- Ulica Czorsztyńska (Wola)
- Ulica Czółenkowa (Włochy)
- Rondo Czterdziestolatka (Śródmieście, Ochota)
- Ulica Czterech Wiatrów (Ursynów)
- Ulica Czterolistnej Koniczynki (Białołęka)
- Ulica Czubatki (Ochota)
- Ulica Czujna (Żoliborz)
- Ulica Generała Waleriana Czumy (Bemowo)
- Ulica Czwartaków (Rembertów)
- Ulica Czynszowa (Praga Północ)
- Ulica Czysta (Ursynów)
- Ulica Czytelnicza (Wawer)
- Ulica Czyżewska (Mokotów)

Ulice Warszawy na literę Ć

- Ulica Ćmielowska (Białołęka)
- Ulica Mieczysławy Ćwiklińskiej (Białołęka)

Ulice Warszawy na literę D

- Ulica Daglezji (Bielany)
- Ulica Daglezji (Wesoła)
- Ulica Erika Dahlbergha (Wola)
- Ulica Gottlieba Daimlera (Włochy)
- Ulica Daków (Wesoła)
- Ulica Daktylowa (Mokotów)
- Ulica Dalanowska (Targówek)
- Ulica Daleka (Ochota)
- Ulica Daleszycka (Włochy)
- Ulica Dalibora (Wola)
- Ulica Dalii (Wesoła)
- Ulica Daliowa (Wawer)
- Ulica Leona Danielewicza (Mokotów)
- Ulica Daniłowiczowska (Śródmieście)
- Ulica Gustawa Daniłowskiego (Bielany)
- Ulica Daniszewska (Białołęka)
- Ulica Dankowicka (Bielany)
- Ulica Jana Dantyszka (Ochota)
- Ulica Danusi (Białołęka)
- Ulica Darłowska (Praga Południe)
- Ulica Darniowa (Wawer)
- Ulica Karola Darwina (Praga Północ)
- Ulica Daszowska (Praga Południe)
- Rondo Ignacego Daszyńskiego (Wola)
- Ulica Dawidowska (Ursynów)
- Ulica Dawna (Śródmieście)
- Ulica Pułkownika Stanisława Dąbka (Ursus)
- Ulica Dąbrowa (Wawer)
- Ulica Dąbrowiecka (Praga Południe)
- Plac Jana Henryka Dąbrowskiego (Śródmieście)
- Ulica Jarosława Dąbrowskiego (Mokotów)
- Ulica Kazimierza Dąbrowskiego (Wesoła)
- Ulica Marii Dąbrowskiej (Bielany)
- Ulica Dąbrowszczaków (Praga Północ)
- Ulica Dąbrowy (Wesoła)
- Ulica Dąbrówki (Praga Południe)
- Rondo Generała Charles'a de Gaulle'a (Śródmieście)
- Skwer Jacka Decowskiego (Bemowo)
- Ulica Dedala (Praga Południe)
- Plac Defilad (Śródmieście)
- Ulica Dekarska (Włochy)
- Ulica Delfina (Białołęka)
- Ulica Stefana Dembego (Ursynów)
- Ulica Henryka Dembińskiego (Żoliborz)
- Ulica Edwarda Dembowskiego (Ursynów)
- Ulica Denarowa (Włochy)
- Ulica Deotymy (Wola)
- Ulica Deptak (Wawer)
- Ulica Derby (Białołęka)
- Ulica Dereniowa (Ursynów)
- Ulica Derkaczy (Wawer)
- Ulica Derwida (Wawer)
- Ulica Deseniowa (Białołęka)
- Ulica Deszczowa (Targówek)
- Ulica Dewajtis (Bielany)
- Ulica Kazimierza Deyny (Bemowo)
- Ulica Dębicka (Bemowo)
- Ulica Dębinki (Białołęka)
- Ulica Dęblińska (Praga Południe)
- Ulica Dębowa (Białołęka)
- Ulica Dębowa (Wesoła)
- Ulica Dęby (Praga Południe)
- Ulica Diamentowa (Targówek)
- Ulica Diamentowa (Wesoła)
- Ulica Karola Dickensa (Ochota)
- Ulica Dionizosa (Białołęka)
- Ulica Długa (Śródmieście)
- Ulica Długa (Wesoła)
- Ulica Długomiła (Wola)
- Ulica Długopolska (Włochy)
- Ulica Długorzeczna (Białołęka)
- Ulica Jana Długosza (Wola)
- Ulica Dłutowska (Mokotów)
- Ulica Franciszka Ksawerego Dmochowskiego (Śródmieście)
- Rondo Romana Dmowskiego (Śródmieście)
- Ulica Dmuchawcowa (Wawer)
- Ulica Do Fortu (Mokotów)
- Ulica Antoniego Dobiszewskiego (Wola)
- Ulica Dobka z Oleśnicy (Białołęka)
- Ulica Dobosza (Ochota)
- Ulica Dobra (Śródmieście)
- Ulica Dobra (Wesoła)
- Skwer Dobrego Maharadży (Ochota)
- Ulica Dobrodzieja (Wilanów)
- Ulica Dobrogniewa (Wola)
- Ulica Dobrowoja (Praga Południe)
- Ulica Antoniego Bolesława Dobrowolskiego (Bemowo)
- Ulica Bronisława Dobrzańskiego (Wola)
- Ulica Henryka Dobrzańskiego "Hubala" (Bemowo)
- Ulica Dobrzyniecka (Praga Południe)
- Ulica Dojazdowa (Włochy)
- Ulica Dokerów (Rembertów)
- Ulica Włodzimierza Dolańskiego (Śródmieście)
- Ulica Dolina Służewiecka (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Dolna (Mokotów)
- Ulica Dolnośląska (Żoliborz)
- Ulica Dolomitowa (Wesoła)
- Ulica Dołowa (Białołęka)
- Ulica Domaniewska (Mokotów)
- Ulica Ignacego Domeyki (Praga Południe)
- Ulica Dominikańska (Mokotów)
- Ulica Dominiki (Targówek)
- Ulica Domowa (Mokotów)
- Ulica Don Kichota (Targówek)
- Ulica Dorodna (Białołęka)
- Ulica Dorohuska (Bemowo)
- Ulica Witolda Doroszewskiego (Bemowo)
- Ulica Dorotowska (Ochota)
- Ulica Dorycka (Bielany)
- Ulica Dostatnia (Wilanów)
- Ulica Dostawcza (Bemowo)
- Ulica Dostępna (Bemowo)
- Ulica Dowcip (Śródmieście)
- Ulica Dowcip (Wesoła)
- Ulica Dowódców (Rembertów)
- Ulica Dożynkowa (Mokotów)
- Ulica Draceny (Wawer)
- Ulica Dragonów (Śródmieście)
- Ulica Drapińska (Targówek)
- Ulica Drawska (Ochota)
- Ulica Drewniana (Śródmieście)
- Ulica Drewnicka (Praga Południe)
- Ulica Kazimierza Drewnowskiego (Targówek)
- Ulica Łukasza Drewny (Wilanów)
- Ulica Drezdeńska (Praga Południe)
- Ulica Drobiazg (Ochota)
- Ulica Droga Golfowa (Wawer)
- Ulica Drogistów (Rembertów)
- Ulica Drogomilska (Bemowo)
- Ulica Drogowa (Białołęka)
- Ulica Drohicka (Żoliborz)
- Ulica Drohobycka (Wawer)
- Ulica Drozdowa (Wawer)
- Ulica Drożdżowa (Białołęka)
- Ulica Dróżka (Białołęka)
- Ulica Druciana (Białołęka)
- Ulica Drukarzy (Włochy)
- Ulica Drumli (Ursynów)
- Ulica Elżbiety Drużbackiej (Żoliborz)
- Ulica Drużynowa (Mokotów)
- Ulica Drwali (Wawer)
- Ulica Mikołaja Drygały (Ochota)
- Ulica Drzemlika (Ursynów)
- Aleja Piotra Drzewieckiego (Śródmieście)
- Ulica Stefana Drzewieckiego (Włochy)
- Ulica Drzeworytników (Bemowo)
- Ulica Michała Drzymały (Ursus)
- Ulica Dubieńska (Praga Południe)
- Ulica Stanisława Dubois (Śródmieście)
- Ulica Duchnicka (Żoliborz)
- Rondo Dżochara Dudajewa (Włochy)
- Ulica Dudka (Białołęka)
- Ulica Dudziarska (Praga Południe)
- Ulica Dukatowa (Włochy)
- Ulica Dukielska (Włochy)
- Ulica Dulczyńska (Wawer)
- Ulica Dumki (Ursynów)
- Ulica Dunajecka (Ochota)
- Ulica Xawerego Dunikowskiego (Ursynów)
- Ulica Duninów (Białołęka)
- Ulica Teodora Duracza (Bielany)
- Ulica Dusznicka (Wawer)
- Ulica Józefa Dwernickiego (Praga Południe)
- Ulica Józefa Dwernickiego (Wesoła)
- Alejka "Dwie Dorotki" (Śródmieście)
- Ulica Dworcowa (Wawer)
- Ulica Dworkowa (Mokotów)
- Ulica Dworkowa (Wesoła)
- Ulica Dworska (Mokotów)
- Ulica Dwóch Mieczy (Rembertów)
- Aleja Dwudziestolatków (Włochy)
- Ulica Dwusieczna (Białołęka)
- Ulica Benedykta Dybowskiego (Ursynów)
- Ulica Dychowska (Wawer)
- Ulica Adolfa Dygasińskiego (Żoliborz)
- Ulica Stanisława Dygata (Żoliborz)
- Ulica Dylewska (Białołęka)
- Ulica Dyliżansowa (Białołęka)
- Ulica Dymińska (Żoliborz)
- Ulica Dymna (Włochy)
- Ulica Dynamiczna (Białołęka)
- Ulica Dynarska (Bemowo)
- Ulica Dynasy (Śródmieście)
- Ulica Dyngus (Targówek)
- Ulica Dynowska (Praga Południe)
- Ulica Dywizjonu 303 (Bemowo, Wola)
- Ulica Dywizjonu AK "Jeleń" (Mokotów)
- Ulica Aleksandra Dyżewskiego (Mokotów)
- Ulica Działdowska (Wola)
- Ulica Działkowa (Włochy)
- Ulica Działowa (Wawer)
- Ulica Działyńczyków (Rembertów)
- Ulica Dziatwy (Białołęka)
- Ulica Dzidka Warszawiaka (Wawer)
- Aleja Dzieci Polskich (Wawer)
- Ulica Dzieci Warszawy (Ursus)
- Ulica Dziecięca (Wawer)
- Ulica Dziekania (Śródmieście)
- Ulica Dziekanowska (Bielany)
- Ulica Dzielna (Wola, Śródmieście)
- Ulica Dzielna (Wesoła)
- Ulica Dzielnicowa (Wawer)
- Ulica Dziennikarska (Żoliborz)
- Ulica Dzierzby (Ursynów)
- Ulica Dzierzgońska (Białołęka)
- Ulica Dzierżoniowska (Bielany)
- Ulica Dziewanny (Targówek)
- Ulica Dziewanny (Wesoła)
- Ulica Dziewanowska (Rembertów)
- Ulica Dziewiarska (Rembertów)
- Ulica Dziewierza (Bielany)
- Ulica Dziewosłęby (Rembertów)
- Ulica Dzięcieliny (Wawer)
- Ulica Dzięcioła (Wawer)
- Ulica Dzięgielowa (Wawer)
- Ulica Dzika (Wola, Śródmieście)
- Ulica Dzika (Wesoła)
- Ulica Dzikiego Wina (Białołęka)
- Ulica Dzikiej Kaczki (Białołęka)
- Ulica Dzikiej Róży (Wesoła)
- Ulica Dziupli (Włochy)
- Ulica Dziwna (Białołęka)
- Ulica Dziwożony (Bielany)
- Ulica Dzwonkowa (Włochy)
- Ulica Dzwonnicza (Ursynów)
- Ulica Dźwiękowa (Ursynów)
- Ulica Dźwigowa (Włochy, Bemowo)

Ulice Warszawy na literę E

- Ulica Ebro (Bemowo)
- Ulica Echa Leśne (Białołęka, Targówek)
- Ulica Thomasa Edisona (Wawer)
- Ulica Egejska (Mokotów)
- Ulica Egipska (Praga Południe)
- Ulica Alberta Einsteina (Bemowo)
- Ulica Juliana Ejsmonda (Żoliborz)
- Ulica Ekologiczna (Ursynów)
- Ulica Ekspresowa (Białołęka)
- Ulica Elbląska (Wola, Żoliborz)
- Alejka "Ele-Mele" (Śródmieście)
- Ulica Elegancka (Ursynów)
- Ulica Elegijna (Ursynów)
- Ulica Elekcyjna (Wola)
- Ulica Elektoralna (Wola, Śródmieście)
- Ulica Elektronowa (Białołęka)
- Ulica Elektry (Bemowo)
- Ulica Elektryczna (Śródmieście)
- Ulica Józefa Elsnera (Mokotów)
- Ulica Elsterska (Praga Południe)
- Ulica Emaliowa (Włochy)
- Ulica Encyklopedyczna (Bielany)
- Ulica Energetyczna (Bielany)
- Pasaż Adama Englerta (Śródmieście)
- Ulica Epokowa (Wawer)
- Ulica Epopei (Białołęka)
- Ulica Erazma z Zakroczymia (Białołęka)
- Ulica Esej (Bielany)
- Ulica Eskimoska (Białołęka)
- Ulica Eskulapów (Rembertów)
- Ulica Esperanto (Wola)
- Ulica Estońska (Praga Południe)
- Ulica Estrady (Bielany)
- Ulica Estragonowa (Wilanów)
- Ulica Etiudy Rewolucyjnej (Mokotów)
- Ulica Europejska (Wilanów)
- Plac Europejski (Wola)
- Ulica Ewy (Targówek)
- Ulica Ezopa (Wawer)

Ulice Warszawy na literę F

- Ulica Fabiańska (Bemowo)
- Ulica Fabryczna (Śródmieście)
- Ulica Fabryczna (Wesoła)
- Ulica Fajansowa (Włochy)
- Ulica Fajna (Białołęka)
- Ulica Falenicka (Wawer)
- Ulica Falentyńska (Ursus)
- Ulica Falęcka (Mokotów)
- Ulica Falkowska (Wola)
- Ulica Mariana Falskiego (Ursus)
- Ulica Juliana Fałata (Mokotów)
- Ulica Familijna (Białołęka)
- Ulica Fanfarowa (Ursynów)
- Ulica Fantazyjna (Targówek)
- Ulica Michaela Faradaya (Białołęka)
- Ulica Faraona (Ursus)
- Ulica Farbiarska (Ursynów)
- Ulica Farysa (Bielany)
- Ulica Fasolowa (Włochy)
- Ulica Fausta (Targówek)
- Ulica Fawory (Żoliborz)
- Ulica Alojzego Felińskiego (Żoliborz)
- Ulica Mieczysława Fersta (Targówek)
- Rondo Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila" (Rembertów)
- Ulica Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila" (Praga Południe)
- Ulica Figara (Targówek)
- Ulica Figiel (Ochota)
- Ulica Figowa (Mokotów)
- Skwer Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza Fijewskich (Śródmieście)
- Ulica Filarecka (Żoliborz)
- Ulica Filipinki (Ochota)
- Ulica Filmowa (Wawer)
- Ulica Filomatów (Praga Południe)
- Ulica Filona (Mokotów)
- Ulica Filtrowa (Śródmieście, Ochota)
- Ulica Finałowa (Włochy)
- Ulica Finlandzka (Praga Południe)
- Ulica Fińska (Ochota)
- Ulica Fioletowa (Targówek)
- Ulica Fiołków (Wawer)
- Ulica Fiołków (Wesoła)
- Ulica Firletki (Wawer)
- Ulica Stanisława Fiszera (Rembertów)
- Ulica Grzegorza Fitelberga (Mokotów)
- Ulica Fizyków (Rembertów)
- Ulica Fizylierów (Rembertów)
- Ulica Flagowa (Włochy)
- Ulica Flamenco (Ursynów)
- Ulica Księdza Jana Flazińskiego (Praga Południe)
- Ulica Aleksandra Fleminga (Białołęka)
- Ulica Fletniowa (Białołęka)
- Ulica Marcina Flisa (Włochy)
- Ulica Flisaków (Białołęka)
- Ulica Floksów (Wawer)
- Ulica Floriana (Wawer)
- Ulica Floriańska (Praga Północ)
- Ulica Flory (Śródmieście)
- Ulica Flory (Wesoła)
- Bulwar Flotylli Wiślanej (Śródmieście)
- Ulica Marszałka Ferdynanda Focha (Śródmieście)
- Skwer Mieczysława Fogga (Śródmieście)
- Ulica Foksal (Śródmieście)
- Ulica Fokstrota (Ursynów)
- Ulica Foliałowa (Włochy)
- Ulica Folwarczna (Praga Północ)
- Ulica Edwarda Fondamińskiego (Śródmieście)
- Ulica Antoniego Fontany (Bielany)
- Ulica Forsycji (Białołęka)
- Ulica Forsycji (Wesoła)
- Ulica Fort Wola (Wola)
- Ulica Forteczna (Żoliborz)
- Ulica Fortel (Białołęka)
- Ulica Fortowa (Bielany)
- Ulica Fortuny (Bemowo)
- Ulica Fosa (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Frachtowa (Białołęka)
- Ulica Franciszkańska (Śródmieście)
- Ulica Francuska (Praga Południe)
- Ulica Frascati (Śródmieście)
- Ulica Petera Frasera (Ursynów)
- Ulica Fraszka (Wesoła)
- Ulica Fraszki (Włochy)
- Ulica Aleksandra Fredry (Śródmieście)
- Ulica Aleksandra Fredry (Wesoła)
- Ulica Fregaty (Mokotów)
- Ulica Mieczysława Frenkla (Wawer)
- Ulica Freta (Śródmieście)
- Ulica Frezji (Wawer)
- Ulica Fromborska (Wawer)
- Ulica Frontowa (Rembertów)
- Ulica Frygijska (Bielany)
- Ulica Frysztacka (Wawer)
- Ulica Juliusa Fucika (Mokotów)
- Ulica Fukierów (Bielany)
- Ulica Fuksji (Wawer)
- Ulica Fundamentowa (Praga Południe)
- Ulica Furmańska (Śródmieście)

Ulice Warszawy na literę G

- Ulica Gabriela (Bemowo)
- Ulica Jurija Gagarina (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Gaik (Białołęka)
- Ulica Tadeusza Gajcego (Bielany)
- Ulica Gajdy (Ursynów)
- Ulica Aleksandra Gajkowicza (Targówek)
- Ulica Gajowa (Wawer)
- Ulica Gajowa (Wesoła)
- Ulica Galaktyki (Włochy)
- Ulica Galijska (Praga Południe)
- Ulica Galileusza (Bemowo)
- Ulica Galopu (Ursynów)
- Ulica Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Tylmana Gamerskiego (Śródmieście)
- Ulica Indiry Gandhi (Ursynów)
- Ulica Mahatmy Gandhiego (Mokotów)
- Ulica Garażowa (Mokotów)
- Ulica Garbarska (Śródmieście)
- Ulica Kajetana Garbińskiego (Wola)
- Ulica Gardenii (Wawer)
- Ulica Giuseppe Garibaldiego (Praga Południe)
- Ulica Garłaczy (Ursynów)
- Ulica Garncarska (Wawer)
- Ulica Garwolińska (Praga Południe)
- Ulica Gawędziarzy (Rembertów)
- Ulica Jana Gawińskiego (Żoliborz)
- Ulica Gawota (Ursynów)
- Ulica Gazowa (Wesoła)
- Ulica Gąbińska (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Gąsek (Ursynów, Wilanów)
- Ulica Gąsienicowa (Wawer)
- Ulica Wacława Gąsiorowskiego (Bemowo)
- Ulica Natalii Gąsiorowskiej (Białołęka)
- Ulica Gąsocińska (Mokotów)
- Ulica Gdańska (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Gdecka (Praga Południe)
- Ulica Gdyńska (Targówek)
- Ulica Gedymina (Praga Południe)
- Ulica Bronisława Gembarzewskiego (Rembertów)
- Ulica Genewska (Praga Południe)
- Ulica Geodetów (Ochota)
- Ulica Geodezyjna (Białołęka)
- Ulica Geograficzna (Białołęka)
- Ulica Geologiczna (Włochy)
- Ulica Geometryczna (Białołęka)
- Ulica Geranii (Wawer)
- Ulica Gerberowa (Białołęka)
- Ulica Anny German (Żoliborz)
- Ulica Wojciecha Gersona (Praga Północ)
- Ulica Gerwazego (Targówek)
- Ulica Gębicka (Białołęka)
- Ulica Zbigniewa Gęsickiego "Juno" (Ursynów)
- Ulica Gęsta (Śródmieście)
- Ulica Gęślarska (Włochy)
- Ulica Edwarda Gibalskiego (Wola)
- Ulica Gibraltarska (Targówek)
- Ulica Bolesława Gidzińskiego (Włochy)
- Skwer Jerzego Giedroycia (Śródmieście)
- Ulica Giełdowa (Wola)
- Ulica Emilii Gierczak (Rembertów)
- Ulica Gierdawska (Wawer)
- Ulica Kazimierza Gierdziejewskiego (Bemowo, Ursus)
- Ulica Giermków (Rembertów)
- Ulica Aleksandra Gierymskiego (Mokotów)
- Ulica Giewont (Ursynów)
- Ulica Aleksandra Gieysztora (Wilanów)
- Ulica Gilarska (Targówek)
- Ulica Gimnastyczna (Mokotów)
- Ulica Gimnazjalna (Bemowo)
- Ulica Gitarowa (Białołęka)
- Ulica Gizów (Wola)
- Aleja Władysława Giżyckiego (Mokotów)
- Ulica Gladioli (Białołęka)
- Ulica Glebowa (Wilanów)
- Ulica Glicynii (Wawer)
- Ulica Gliniana (Wola)
- Ulica Gliwicka (Targówek)
- Ulica Globusowa (Włochy)
- Ulica Zygmunta Glogera (Ochota)
- Ulica Gładka (Włochy)
- Ulica Głębocka (Białołęka, Targówek)
- Ulica Głęboka (Ursynów)
- Ulica Głogowa (Mokotów)
- Ulica Głogowska (Żoliborz)
- Ulica Bartosza Głowackiego (Bielany)
- Ulica Bartosza Głowackiego (Wesoła)
- Ulica Główna (Białołęka)
- Ulica Głubczycka (Włochy)
- Ulica Głucha (Praga Południe)
- Ulica Głucha (Wesoła)
- Ulica Głuszca (Ursynów)
- Ulica Głuszycka (Włochy)
- Ulica Gniazdowska (Targówek)
- Ulica Gniewkowska (Wola)
- Ulica Gnieźnieńska (Bielany)
- Ulica Gocławska (Praga Południe)
- Ulica Goczałkowicka (Mokotów)
- Ulica Cypriana Godebskiego (Mokotów)
- Ulica Cypriana Godebskiego (Wesoła)
- Ulica Godlewska (Wawer)
- Ulica Godowska (Bielany)
- Aleja Godziny "W" (Mokotów)
- Ulica Godziszowska (Wawer)
- Ulica Vincenta van Gogha (Białołęka)
- Ulica Gogolińska (Ursynów)
- Ulica Poli Gojawiczyńskiej (Żoliborz)
- Ulica Carla Goldoniego (Bielany)
- Ulica Goleszowska (Wola)
- Ulica Golędzinowska (Praga Północ)
- Ulica Golfowa (Wesoła)
- Ulica Goławicka (Targówek)
- Ulica Gołdapska (Białołęka)
- Ulica Gołębia (Targówek)
- Ulica Łukasza Gołębiowskiego (Żoliborz)
- Ulica Gołkowska (Mokotów)
- Ulica Gołuchowska (Bemowo)
- Ulica Witolda Gombrowicza (Bielany)
- Ulica Mikołaja Gomółki (Żoliborz)
- Ulica Wiktora Gomulickiego (Śródmieście)
- Ulica Gontarska (Rembertów)
- Ulica Marii Ludwiki Gonzagi (Bielany)
- Ulica Goplańska (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Gorajska (Wawer)
- Ulica Goraszewska (Mokotów)
- Ulica Gorlicka (Ochota)
- Ulica Goryczkowa (Ursynów)
- Ulica Gorzelnicza (Praga Południe)
- Ulica Gorzkiewki (Włochy)
- Ulica Gorzykowska (Targówek)
- Ulica Gospodarcza (Wawer)
- Ulica Gostyńska (Wola)
- Ulica Seweryna Goszczyńskiego (Mokotów)
- Ulica Gościeradowska (Targówek)
- Ulica Gościniec (Mokotów)
- Ulica Gościniec (Wesoła)
- Ulica Gościnna (Białołęka)
- Ulica Gotarda (Mokotów)
- Ulica Gotycka (Bielany)
- Ulica Goworka (Mokotów)
- Ulica Goworowska (Targówek)
- Ulica Gozdawitów (Białołęka)
- Ulica Goździków (Wawer)
- Ulica Góralska (Wola)
- Ulica Górczewska (Wola, Bemowo)
- Ulica Górna (Rembertów)
- Ulica Górna (Wesoła)
- Ulica Górna Droga (Ursus)
- Ulica Łukasza Górnickiego (Ochota)
- Ulica Górnośląska (Śródmieście)
- Ulica Górska (Mokotów)
- Ulica Wojciecha Górskiego (Śródmieście)
- Ulica Grabalówki (Wilanów)
- Ulica Grabiny (Wesoła)
- Ulica Grabowa (Mokotów)
- Ulica Grabowska (Wola)
- Ulica Antoniego Grabowskiego (Śródmieście)
- Ulica Władysława Jana Grabskiego (Ursus)
- Ulica Grafitowa (Wesoła)
- Ulica Grajewska (Praga Północ)
- Ulica Graniczna (Śródmieście)
- Ulica Graniczna (Wesoła)
- Ulica Granitowa (Mokotów)
- Ulica Granitowa (Wesoła)
- Ulica Granowska (Bielany)
- Ulica Gratyny (Wilanów)
- Ulica Grawerska (Rembertów)
- Ulica Grażyny (Mokotów)
- Ulica Grecka (Praga Południe)
- Ulica Grenadierów (Praga Południe)
- Ulica Grenady (Wola)
- Ulica Grębałowska (Bielany)
- Ulica Gręplarska (Wawer)
- Ulica Grobelska (Targówek)
- Ulica Grocholicka (Ursus)
- Ulica Stanisława Grochowiaka (Bielany)
- Ulica Grochowska (Praga Południe)
- Ulica Kazimierza Grodeckiego (Bielany)
- Ulica Grodkowska (Bemowo)
- Ulica Grodzieńska (Praga Północ)
- Ulica Grodziska (Wola)
- Ulica Grodzka (Śródmieście)
- Ulica Franciszka Groera (Targówek)
- Ulica Gronowa (Wilanów)
- Ulica Janusza Groszkowskiego (Praga Północ)
- Ulica Groszowicka (Praga Południe)
- Ulica Groteski (Bielany)
- Ulica Grotowska (Bemowo)
- Skwer Alfonsa Grotowskiego (Ochota)
- Ulica Artura Grottgera (Mokotów)
- Ulica Grójecka (Ochota)
- Ulica Gruchacza (Ursynów)
- Ulica Grudowska (Białołęka)
- Ulica Gruntowa (Wawer)
- Plac Grunwaldzki (Żoliborz)
- Skwer Grupy AK "Granat" (Mokotów)
- Ulica Grupy AK "Kampinos" (Mokotów)
- Ulica Grupy AK "Krybar" (Mokotów)
- Ulica Grupy AK "Północ" (Mokotów)
- Ulica Piotra Gruszczyńskiego (Mokotów)
- Ulica Gruszy (Wawer)
- Ulica Gruzińska (Praga Południe)
- Ulica Gryczana (Włochy)
- Aleja Mieczysława Grydzewskiego (Śródmieście)
- Ulica Gryfitów (Białołęka)
- Ulica Marii Grzegorzewskiej (Ursynów)
- Ulica Stanisława Grzesiuka (Mokotów)
- Ulica Szczepana Grzeszczyka (Ochota)
- Ulica Grzybowa (Rembertów)
- Ulica Grzybowa (Wesoła)
- Ulica Grzybowska (Wola, Śródmieście)
- Plac Grzybowski (Śródmieście)
- Ulica Grzymalitów (Białołęka)
- Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego (Śródmieście)
- Ulica Grzywaczy (Ursynów)
- Ulica Gubinowska (Wilanów)
- Ulica Konrada Guderskiego (Praga Południe)
- Ulica Guliwera (Targówek)
- Ulica Gułowska (Wawer)
- Ulica Guńki (Białołęka)
- Ulica Gustawa (Targówek)
- Ulica Romualda Gutta (Ursynów)
- Ulica Guźca (Ursynów)
- Plac Gwardii (Żoliborz)
- Ulica Gwardii (Żoliborz)
- Ulica Gwarków (Rembertów, Targówek)
- Ulica Gwiazda (Wilanów)
- Skwer Gwiazda Polski (Mokotów)
- Ulica Gwiaździsta (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Gwintowa (Mokotów)
- Ulica Gżegżółki (Ursynów)

Ulice Warszawy na literę H

- Ulica Haczowska (Wawer)
- Ulica Hafciarska (Wawer)
- Ulica Hajduczka (Białołęka)
- Ulica Hajnowska (Wawer)
- Ulica Hajoty (Bielany)
- Ulica Halki (Wawer)
- Plac Generała Józefa Hallera (Praga Północ)
- Ulica Halna (Wawer)
- Ulica Handlowa (Targówek)
- Ulica Stefana Kazimierza Hankiewicza (Ochota)
- Ulica Władysława Hańczy (Mokotów)
- Ulica Harcerska (Żoliborz)
- Ulica Harendy (Ursynów)
- Ulica Harfowa (Ochota)
- Ulica Harmonistów (Wawer)
- Ulica Harnasie (Praga Północ)
- Aleja George'a Harrisona (Śródmieście)
- Ulica Władysława Hassa (Ursus)
- Ulica Haubicy (Rembertów)
- Ulica Józefa Hauke-Bosaka (Żoliborz)
- Ulica Hawajska (Ursynów)
- Ulica Hebanowa (Targówek)
- Ulica Hebanowa (Wesoła)
- Ulica Hejnałowa (Włochy)
- Ulica Hektarowa (Wilanów)
- Ulica Heliotropów (Wawer)
- Ulica Heloizy (Targówek)
- Ulica Mariana Hemara (Białołęka)
- Ulica Stanisława Hempla (Mokotów)
- Plac Dionizego Henkla (Żoliborz)
- Ulica Tadeusza Hennela (Ursus)
- Ulica Henryka I Brodatego (Ursus)
- Ulica Henryka II Pobożnego (Ursus)
- Ulica Henryka IV Probusa (Ursus)
- Ulica Henrykowska (Białołęka)
- Ulica Herbaciana (Wawer)
- Ulica Herbowa (Bielany)
- Ulica Stanisława Herbsta (Ursynów)
- Ulica Herbu Korczak (Wilanów)
- Ulica Herbu Leliwa (Wilanów)
- Ulica Herbu Pogoń (Wilanów)
- Ulica Herbu Szreniawa (Wilanów)
- Aleja Gustawa Herlinga-Grudzińskiego (Śródmieście)
- Ulica Władysława Hermana (Ursus)
- Ulica Hermanowska (Wawer)
- Ulica Heroldów (Bielany)
- Ulica Benedykta Hertza (Wawer)
- Ulica Hery (Bemowo)
- Ulica Hetmańska (Praga Południe)
- Ulica Hiacyntowa (Wawer)
- Ulica Hiacyntowa (Wesoła)
- Ulica Hieroglif (Bielany)
- Ulica Świętego Hieronima (Targówek)
- Ulica Himalajska (Bemowo)
- Rondo Jana Himilsbacha (Wola)
- Ulica Hipolitowo (Włochy)
- Ulica Hipoteczna (Śródmieście)
- Ulica Hipoteczna (Wesoła)
- Ulica Hipotezy (Włochy)
- Ulica Ludwika Hirszfelda (Ursynów)
- Ulica Historyczna (Wilanów)
- Ulica Prymasa Augusta Hlonda (Wilanów)
- Ulica Marka Hłaski (Bielany)
- Ulica Hodowlana (Targówek)
- Ulica Józefa Hoene-Wrońskiego (Śródmieście)
- Ulica Klementyny Hoffmanowej (Ochota)
- Ulica Holenderska (Praga Południe)
- Ulica Tadeusza Hołówki (Mokotów)
- Ulica Hołubcowa (Ursynów)
- Ulica Homera (Wawer)
- Skwer Herberta Clarka Hoovera (Śródmieście)
- Aleja Tomasza Hopfera (Śródmieście)
- Ulica Horacego (Bielany)
- Ulica Eugeniusza Horbaczewskiego (Praga Południe)
- Ulica Horodelska (Targówek)
- Ulica Hortensji (Wawer)
- Ulica Hoserów (Wilanów)
- Ulica Stanisława Hozjusza (Żoliborz)
- Ulica Hoża (Śródmieście)
- Ulica Hrubieszowska (Wola)
- Ulica Hubalczyków (Wola)
- Ulica Maksymiliana Tytusa Hubera (Ochota)
- Ulica Hucisko (Bemowo)
- Ulica Huculska (Mokotów)
- Ulica Huczna (Białołęka)
- Ulica Hufcowa (Wawer)
- Ulica Humanistów (Bielany)
- Ulica Humańska (Mokotów)
- Ulica Jana Husa (Białołęka)
- Ulica Husarii (Wilanów)
- Ulica Husarska (Włochy)
- Ulica Husarska (Wesoła)
- Ulica Hutnicza (Targówek)
- Rondo Hutników Warszawskich (Bielany)
- Ulica Franciszka Hynka (Włochy)

Ulice Warszawy na literę I

- Ulica Iberyjska (Mokotów)
- Ulica Ibisa (Ursynów)
- Ulica Ludwika Idzikowskiego (Mokotów)
- Ulica Ludwika Idzikowskiego (Wesoła)
- Ulica Adama Idźkowskiego (Śródmieście)
- Ulica Igańska (Praga Południe)
- Ulica Iglasta (Wawer)
- Ulica Igrzyskowa (Białołęka)
- Ulica II Armii Wojska Polskiego (Ursus)
- Ulica II Rejonu AK (Targówek)
- Ulica Ikara (Mokotów)
- Ulica Ilji Miecznikowa (Ochota)
- Ulica Franciszka Ilskiego (Rembertów)
- Ulica Iłżecka (Włochy)
- Ulica Imbirowa (Ursynów)
- Ulica Imielińska (Mokotów)
- Ulica Improwizacji (Bielany)
- Ulica Indycza (Ursynów)
- Ulica Indyjska (Praga Południe)
- Ulica Inflancka (Śródmieście)
- Ulica Inna (Białołęka)
- Ulica Inowłodzka (Białołęka)
- Ulica Inowrocławska (Mokotów)
- Ulica Inspektowa (Mokotów)
- Ulica Instalatorów (Włochy)
- Ulica Instruktorska (Rembertów)
- Ulica Instytutowa (Praga Północ)
- Ulica Insurekcji (Białołęka)
- Ulica Internetowa (Białołęka)
- Plac Inwalidów (Żoliborz)
- Ulica Inżynierska (Praga Północ)
- Ulica Ireny (Targówek)
- Skwer Mirosława Iringha (Śródmieście)
- Ulica Irlandzka (Praga Południe)
- Ulica Irminy (Targówek)
- Ulica Irydowa (Wesoła)
- Ulica Irysowa (Mokotów)
- Ulica Irysów (Wesoła)
- Ulica Karola Irzykowskiego (Bemowo)
- Ulica Iskry (Bemowo)
- Ulica Księdza Józefa Iwaniuka (Wesoła)
- Ulica Jerzego Iwanowa-Szajnowicza (Ursynów)
- Ulica Iwicka (Mokotów)
- Ulica Iwonicka (Mokotów)
- Ulica Izabelli (Żoliborz)
- Ulica Izbicka (Wawer)
- Ulica Izdebnicka (Rembertów)
- Ulica Izerska (Wawer)
- Ulica Izoldy (Targówek)

Ulice Warszawy na literę J

- Ulica Jabłeczna (Wawer)
- Ulica Jabłoni (Białołęka)
- Ulica Stanisława Jana Jabłonowskiego (Wilanów)
- Ulica Stanisława Jachowicza (Wawer)
- Ulica Jachtowa (Wawer)
- Ulica Jacka i Agatki (Ursus)
- Ulica Jadowska (Praga Północ)
- Ulica Jadźwingów (Mokotów)
- Ulica Anny Jagiellonki (Bielany)
- Ulica Kazimierza Jagiellończyka (Ursus)
- Ulica Jagiellońska (Praga Północ)
- Ulica Jagiellońska (Wesoła, Wawer)
- Ulica Jagielska (Ursynów)
- Ulica Władysława Jagiełły (Ursus)
- Ulica Jagienki (Wawer)
- Ulica Stanisława Jagmina (Białołęka)
- Ulica Jagny (Włochy)
- Ulica Jagodna (Rembertów)
- Ulica Jagodowa (Wesoła)
- Ulica Jagody (Wawer)
- Ulica Albina Jakiela (Żoliborz)
- Ulica Jakobinów (Włochy)
- Ulica Jaktorowska (Wola)
- Ulica Jakubowska (Praga Południe)
- Ulica Jałowcowa (Wawer)
- Ulica Jałtańska (Mokotów)
- Ulica Jamińska (Włochy)
- Ulica Jamki (Bielany)
- Ulica Jana III Sobieskiego (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Jana Kazimierza (Wola)
- Aleja Jana Pawła II (Wola, Śródmieście, Żoliborz)
- Ulica Jana Pawła II (Wesoła)
- Ulica Janczarów (Wilanów)
- Ulica Franciszka Janika (Praga Południe)
- Ulica Janinówka (Targówek)
- Ulica Janiszowska (Włochy)
- Ulica Janka Muzykanta (Włochy)
- Ulica Jankowska (Ochota)
- Ulica Edmunda Jankowskiego (Wawer)
- Skwer Stanisława Jankowskiego "Agatona" (Śródmieście)
- Ulica Janosika (Wawer)
- Ulica Janowiecka (Targówek)
- Ulica Aleksandra Janowskiego (Ursynów)
- Ulica Jantar (Włochy)
- Ulica Jantarowy Szlak (Praga Południe)
- Ulica Januszewska (Wawer)
- Ulica Japońska (Mokotów)
- Ulica Jara (Wilanów)
- Ulica Stefana Jaracza (Śródmieście)
- Ulica Jarocińska (Praga Południe)
- Ulica Jarosławska (Targówek)
- Ulica Jarząbków (Ursynów)
- Ulica Jarzębinowa (Białołęka)
- Ulica Jarzębinowa (Wesoła)
- Ulica Adama Jarzębskiego (Bielany)
- Ulica Jasielska (Ochota)
- Rondo Pawła Jasienicy (Mokotów)
- Ulica Jasiniec (Białołęka)
- Ulica Jakuba Jasińskiego (Praga Północ)
- Ulica Jaskółcza (Ursynów)
- Ulica Jaskrów (Wawer)
- Ulica Jasna (Śródmieście)
- Ulica Jasna (Wesoła)
- Ulica Jasnodworska (Żoliborz)
- Ulica Jasnoty (Wawer)
- Ulica Jasówka (Rembertów)
- Ulica Jaspisowa (Wesoła)
- Ulica Jastrzębia (Ursynów)
- Ulica Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego (Ursynów)
- Ulica Jaszczurcza (Wawer)
- Ulica Jaszowiecka (Mokotów)
- Ulica Teofila Jaśkiewicza (Żoliborz)
- Ulica Jaśminowa (Mokotów)
- Ulica Jaśminowa (Wesoła)
- Ulica Jaworowa (Ursynów)
- Ulica Jaworowa (Wesoła)
- Ulica Jaworowska (Mokotów)
- Ulica Jaworzniaków (Rembertów)
- Ulica Jaworzyńska (Śródmieście)
- Ulica Jazdów (Śródmieście)
- Rondo Jazdy Polskiej (Śródmieście)
- Ulica Jazgarzewska (Mokotów)
- Ulica Jedlińska (Mokotów)
- Ulica Jedwabna (Ursynów)
- Ulica Jedwabnicka (Rembertów)
- Ulica Jedwabnicza (Mokotów)
- Ulica Jelenia (Wawer)
- Ulica Jeleniogórska (Targówek)
- Ulica Edwarda Jelinka (Żoliborz)
- Ulica Jelonka (Białołęka)
- Ulica Jemiołowa (Wawer)
- Ulica Jemiołuszki (Ursynów)
- Aleje Jerozolimskie (Ochota, Śródmieście, Ursus, Włochy, Wola)
- Ulica Jerzego (Rembertów)
- Skwer Księdza Jerzego (Wola)
- Ulica Jerzego Bukowskiego (Praga Południe)
- Ulica Jerzyka (Ursynów)
- Ulica Jesienna (Ursus)
- Ulica Jesiennych Liści (Białołęka)
- Ulica Jesionowa (Ochota)
- Ulica Jesionowa (Wesoła)
- Ulica Jesiotrowa (Targówek)
- Ulica Franciszka Salezego Jezierskiego (Śródmieście)
- Ulica Jana Jeziorańskiego (Żoliborz, Śródmieście)
- Ulica Jeziorki (Ursynów)
- Ulica Jeziorna (Mokotów)
- Ulica Jeziorowa (Wawer)
- Ulica Jezuicka (Śródmieście)
- Ulica Jeździecka (Bemowo)
- Ulica Jeździecka (Wesoła)
- Ulica Jeża (Ursynów)
- Ulica Kazimierza Jeżewskiego (Ursynów)
- Ulica Jeżowa (Białołęka)
- Ulica Marcelego Jeżowskiego (Białołęka)
- Ulica Jeżynowa (Wawer)
- Ulica Kaliny Jędrusik (Żoliborz)
- Ulica Henryka Jędrzejowskiego (Białołęka)
- Ulica Jodłowa (Mokotów)
- Ulica Jodłowa (Wesoła)
- Ulica Fryderyka Joliot-Curie (Mokotów)
- Ulica Jontka (Wawer)
- Ulica Jordanowska (Praga Południe)
- Ulica Berka Joselewicza (Praga Południe)
- Ulica Tadeusza Joteyki (Ochota)
- Ulica Jowisza (Bielany)
- Ulica Jamesa Joyce'a (Bemowo)
- Ulica Zygmunta Jórskiego (Targówek)
- Ulica Józefowska (Targówek)
- Ulica Jubilerska (Praga Południe)
- Ulica Jugosłowiańska (Praga Południe)
- Ulica Juhasów (Wawer)
- Ulica Julianowska (Targówek)
- Ulica Junaków (Wawer)
- Ulica Heleny Junkiewicz (Targówek)
- Skwer Generała Jana Jura-Gorzechowskiego (Wola)
- Ulica Juranda ze Spychowa (Białołęka)
- Ulica Juraty (Mokotów)
- Ulica Jutrzenki (Włochy)
- Ulica Jutrzenki (Wesoła)

Ulice Warszawy na literę K

- Ulica Kabacka (Ursynów)
- Ulica Kabacki Dukt (Ursynów)
- Ulica Kabaretowa (Bielany)
- Ulica Kabrioletu (Białołęka)
- Ulica Antoniego Kacpury (Rembertów)
- Ulica Kacza (Wola)
- Ulica Kaczeńca (Wawer)
- Skwer Jacka Kaczmarskiego (Mokotów)
- Ulica Kaczorowa (Białołęka)
- Ulica Kaczorowska (Ursus)
- Ulica Kaczy Dół (Wawer)
- Aleja Tadeusza Kaczyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Juliusza Kaden-Bandrowskiego (Bemowo)
- Ulica Kadetów (Wawer)
- Ulica Wincentego Kadłubka (Ursus)
- Ulica Kadrowa (Rembertów)
- Ulica Kadryla (Ursynów)
- Ulica Kaflowa (Białołęka)
- Skwer Tadeusza Kahla (Śródmieście)
- Ulica Kajakowa (Ursynów)
- Ulica Kajetańska (Ursus)
- Ulica Michała Kajki (Wawer)
- Ulica Kakaowa (Ursynów)
- Ulica Kardynała Aleksandra Kakowskiego (Praga Południe)
- Ulica Kaktusowa (Targówek)
- Ulica Kalambur (Bielany)
- Ulica Kalatówki (Mokotów)
- Ulica Kalendarzowa (Białołęka)
- Ulica Kaleńska (Praga Południe)
- Ulica Kaletnicza (Rembertów)
- Ulica Kalinowa (Wawer)
- Ulica Kalinowa (Wesoła)
- Ulica Kalinowej Łąki (Bielany)
- Ulica Kalinowska (Wawer)
- Ulica Kaliny (Białołęka)
- Ulica Kaliska (Ochota)
- Ulica Generała Sylwestra Kaliskiego (Bemowo)
- Ulica Kaliszówka (Bielany)
- Ulica Kaloryczna (Mokotów)
- Ulica Kałuszyńska (Praga Południe)
- Ulica Kamasznicza (Rembertów)
- Ulica Kamedulska (Bielany)
- Ulica Kameliowa (Wawer)
- Ulica Kameliowa (Wesoła)
- Ulica Kameralna (Praga Północ)
- Ulica Kamienna (Praga Północ)
- Ulica Kamienna (Wesoła)
- Ulica Kamienne Schodki (Śródmieście)
- Ulica Macieja Kamieńskiego (Wawer)
- Ulica Aleksandra Kamińskiego (Białołęka)
- Ulica Kamionkowska (Praga Południe)
- Ulica Kampinoska (Bemowo, Bielany)
- Ulica Kamyk (Wesoła)
- Ulica Kamykowa (Białołęka)
- Ulica Kanadyjska (Praga Południe)
- Ulica Kanałowa (Targówek)
- Ulica Kanarkowa (Ursynów)
- Ulica Kaniowska (Żoliborz)
- Ulica Kanonia (Śródmieście)
- Ulica Kanonierska (Rembertów)
- Ulica Kapelanów Armii Krajowej (Praga Południe)
- Ulica Kapeli (Ursynów)
- Ulica Kapelusznicza (Rembertów)
- Ulica Kapitańska (Rembertów)
- Ulica Kapitulna (Śródmieście)
- Ulica Kaprys (Wola)
- Ulica Kapucyńska (Śródmieście)
- Ulica Karabeli (Bemowo)
- Ulica Kazimierza Karasia (Śródmieście)
- Ulica Karatowa (Włochy)
- Ulica Karczewska (Praga Południe)
- Ulica Karczocha (Mokotów)
- Ulica Karczunkowska (Ursynów)
- Ulica Kardamonowa (Wilanów)
- Ulica Karkonoska (Targówek)
- Ulica Karkonoszy (Targówek)
- Ulica Karla (Rembertów)
- Ulica Kacpra Karlińskiego (Wola)
- Ulica Mieczysława Karłowicza (Mokotów)
- Rondo księdza Wacława Karłowicza (Praga Południe)
- Ulica Karmazynowa (Ursynów)
- Ulica Karmelicka (Śródmieście)
- Ulica Karminowa (Targówek)
- Ulica Karnawał (Ursynów)
- Ulica Karnicka (Białołęka)
- Ulica Karolinki (Mokotów)
- Ulica Karolkowa (Wola)
- Ulica Karolówka (Rembertów)
- Ulica Karowa (Śródmieście)
- Ulica Karpacka (Wawer)
- Ulica Franciszka Karpińskiego (Żoliborz)
- Ulica Karska (Bielany)
- Bulwar Jana Karskiego (Śródmieście)
- Ulica Kartaginy (Mokotów)
- Ulica Kartezjusza (Bemowo)
- Ulica Kartograficzna (Białołęka)
- Ulica Kartonowa (Wawer)
- Ulica Karuzela (Wilanów)
- Ulica Karwińska (Mokotów)
- Ulica Kasjopei (Bielany)
- Ulica Kaskadowa (Bielany)
- Ulica Kaspijska (Mokotów)
- Ulica Jana Kasprowicza (Bielany)
- Ulica Jana Kasprowicza (Wesoła)
- Ulica Marcina Kasprzaka (Wola)
- Ulica Kaszmirowa (Wawer)
- Ulica Kasztanowa (Białołęka)
- Ulica Kasztanowa (Wesoła)
- Plac Kasztelański (Bemowo)
- Ulica Kaszubska (Mokotów)
- Ulica Kaśki Kariatydy (Targówek)
- Ulica Katalogowa (Włochy)
- Ulica Katalońska (Mokotów)
- Ulica Katarynki (Ursynów)
- Ulica Katiuszy (Rembertów)
- Ulica Katowicka (Praga Południe)
- Ulica Kaukaska (Mokotów)
- Ulica Kawalerii (Śródmieście)
- Ulica Kawcza (Praga Południe)
- Ulica Wiktorii Kaweckiej (Białołęka)
- Ulica Kawęczyńska (Praga Północ)
- Ulica Kawki (Białołęka)
- Ulica Franciszka Kawy (Bemowo)
- Ulica Kazachska (Wilanów)
- Ulica Kazimierza Króla (Wawer)
- Ulica Kazimierza Odnowiciela (Ursus)
- Ulica Kazimierza Sprawiedliwego (Ursus)
- Ulica Kazimierza Wielkiego (Włochy)
- Ulica Kazimierzowska (Mokotów)
- Ulica Kazita (Wesoła)
- Ulica Kazubów (Bemowo)
- Ulica Kazuńska (Białołęka)
- Ulica Stanisława Kazury (Ursynów)
- Ulica Kądziołeczki (Ursynów)
- Ulica Kąkolewska (Mokotów)
- Ulica Kąkolowa (Wawer)
- Ulica Kąpielowa (Mokotów)
- Ulica Kąsek (Wawer)
- Ulica Kątna (Mokotów)
- Ulica Kątowa (Żoliborz)
- Ulica Marcina Kątskiego (Białołęka)
- Ulica Kąty Grodziskie (Białołęka)
- Ulica Mariana Keniga (Ursus)
- Rondo Kercelak (Wola)
- Plac Ferenca Keresztes-Fischera (Ursynów)
- Ulica Ketlinga (Białołęka)
- Ulica Jana Kędzierskiego (Bemowo)
- Ulica Kędzierzyńska (Wawer)
- Ulica Kępa Tarchomińska (Białołęka)
- Ulica Kępna (Praga Północ)
- Ulica Kibiców (Białołęka)
- Ulica Brunona Kicińskiego (Praga Południe)
- Ulica Ludwika Kickiego (Praga Południe)
- Ulica Podpułkownika Zbigniewa Stanisława Kiedacza (Ursynów)
- Ulica Kiejstuta (Praga Północ, Targówek)
- Ulica Kielecka (Mokotów)
- Ulica Kiełpińska (Bielany)
- Ulica Jana Kiepury (Ursynów)
- Ulica Stanisława Kierbedzia (Mokotów)
- Ulica Kiermaszowa (Bemowo)
- Ulica Krzysztofa Kiersnowskiego (Białołęka)
- Ulica Krzysztofa Kieślowskiego (Wilanów)
- Rondo Tadeusza Kifera "Kruszynki" (Ursus)
- Ulica Kijowska (Praga Północ)
- Ulica Jana Kilińskiego (Śródmieście)
- Ulica Jana Kilińskiego (Wesoła)
- Ulica Kinetyczna (Włochy)
- Ulica Kingi (Targówek)
- Ulica Kinowa (Praga Południe)
- Ulica Kiprów (Praga Południe)
- Ulica Kirasjerów (Praga Południe)
- Ulica Kircholmska (Bemowo)
- Skwer Stefana Kisielewskiego "Kisiela" (Śródmieście)
- Ulica Kisielicka (Wawer)
- Ulica Kiwerska (Bielany)
- Ulica Klamrowa (Targówek)
- Ulica Klarnecistów (Ursynów)
- Ulica Klarysewska (Mokotów)
- Ulica Klasyków (Białołęka)
- Ulica Klasztorna (Rembertów)
- Ulica Klaudyny (Bielany)
- Ulica Klecka (Wola)
- Ulica Kleczewska (Bielany)
- Ulica Generała Franciszka Kleeberga (Bemowo)
- Rondo Pułkownika Józefa Kleibera (Wesoła)
- Ulica Klembowska (Białołęka)
- Ulica Zenona Klemensiewicza (Bemowo)
- Ulica Klementowicka (Targówek)
- Ulica Krzysztofa Klenczona (Bielany)
- Ulica Kleopatry (Targówek)
- Ulica Kleszczowa (Włochy)
- Ulica Klimatyczna (Wawer)
- Ulica Klimatyczna (Wesoła)
- Ulica Franciszka Klimczaka (Wilanów)
- Ulica Klimontowska (Wawer)
- Ulica Klinowa (Włochy)
- Ulica Klonowa (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Klonowa (Wesoła)
- Ulica Sebastiana Klonowicza (Wola)
- Ulica Klubowa (Ursynów)
- Ulica Kluczborska (Bemowo)
- Ulica Kluczowa (Bielany)
- Ulica Klukowska (Targówek)
- Ulica Kłobucka (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Kłodawska (Żoliborz)
- Ulica Kłodzka (Wawer)
- Ulica Kłopot (Śródmieście, Wola)
- Ulica Księdza Ignacego Kłopotowskiego (Praga Północ)
- Ulica Czesława Kłosia (Włochy)
- Ulica Kłosowa (Białołęka)
- Ulica Doroty Kłuszyńskiej (Rembertów)
- Ulica Kmicica (Mokotów)
- Ulica Kminkowa (Wawer)
- Ulica Franciszka Kniaźnina (Żoliborz)
- Ulica Kniei (Białołęka)
- Ulica Knyszyńska (Targówek)
- Ulica Kobiałka (Białołęka)
- Ulica Kobielska (Praga Południe)
- Ulica Kobierzycka (Białołęka)
- Ulica Kobryńska (Wawer)
- Ulica Kobuza (Ursynów)
- Ulica Kobylańska (Mokotów)
- Ulica Kobzy (Ursynów)
- Ulica Jana Kochanowskiego (Bielany)
- Ulica Jana Kochanowskiego (Wesoła)
- Ulica Wespazjana Kochowskiego (Żoliborz)
- Ulica Kociszewskich (Wawer)
- Ulica Antoniego Kocjana (Bemowo)
- Ulica Kocka (Wawer)
- Rondo Jonasza Kofty (Śródmieście)
- Ulica Kogucia (Ursynów)
- Ulica Kokarda (Żoliborz)
- Ulica Kokoryczki (Praga Południe)
- Ulica Kokosowa (Ursynów, Wilanów)
- Ulica Jadwigi i Witolda Kokoszków (Targówek)
- Ulica Kolady (Mokotów)
- Ulica Kolarska (Wawer)
- Ulica Kolbaczewska (Ursynów)
- Ulica Świętego Maksymiliana Kolbego (Ursynów)
- Ulica Oskara Kolberga (Mokotów)
- Ulica Kolegiacka (Wilanów)
- Ulica Kolejarska (Targówek)
- Ulica Kolejowa (Wola)
- Ulica Kolektorska (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Kolendrowa (Wesoła)
- Ulica Kolibrów (Ursynów)
- Ulica Kolista (Targówek)
- Ulica Kolneńska (Włochy)
- Ulica Kolorowa (Ursus)
- Ulica Kolska (Wola)
- Ulica Krzysztofa Kolumba (Włochy)
- Ulica Kolumbijska (Bielany)
- Ulica Kołacińska (Białołęka)
- Ulica Kołczana (Bemowo)
- Ulica Kołobrzeska (Mokotów)
- Ulica Kołodziejska (Rembertów)
- Ulica Kołomyjska (Ochota)
- Ulica Włodzimierza Kołosa (Ochota)
- Ulica Kołowa (Targówek)
- Aleja Komandosów (Rembertów)
- Ulica Kombajnistów (Wawer)
- Ulica Krzysztofa Komedy (Mokotów)
- Ulica Komfortowa (Wilanów)
- Ulica Kominiarska (Rembertów)
- Ulica Kominkowa (Białołęka)
- Aleja Komisji Edukacji Narodowej (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Komorowska (Bemowo)
- Ulica Komorska (Praga Południe)
- Ulica Kompanii AK "Kordian" (Ursus)
- Skwer Kompanii AK "Żniwiarz" (Żoliborz)
- Ulica Kompasowa (Praga Południe)
- Ulica Komputerowa (Mokotów)
- Ulica Komunardów (Ursus)
- Ulica Konarowa (Targówek)
- Ulica Szymona Konarskiego (Wesoła)
- Ulica Stanisława Konarskiego (Bemowo)
- Ulica Koncertowa (Ursynów)
- Ulica Kondracka (Ursynów)
- Rondo Jerzego Kondrackiego (Białołęka)
- Ulica Ludwika Kondratowicza (Targówek)
- Ulica Konduktorska (Mokotów)
- Ulica Konewki (Włochy)
- Plac Konfederacji (Bielany)
- Ulica Koniczynowa (Targówek)
- Ulica Koniecpolska (Rembertów)
- Ulica Konińska (Ursus)
- Ulica Konopacka (Praga Północ)
- Ulica Emiliana Konopczyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Konopna (Wawer)
- Ulica Marii Konopnickiej (Śródmieście)
- Ulica Marii Konopnickiej (Wesoła)
- Ulica Konotopska (Ursus)
- Ulica Konstancińska (Mokotów)
- Ulica Konstruktorska (Mokotów)
- Plac Konstytucji (Śródmieście)
- Skwer Majora Bolesława Kontryma "Żmudzina" (Śródmieście)
- Ulica Konturowa (Białołęka)
- Ulica Kontuszowa (Bemowo)
- Ulica Konwaliowa (Białołęka)
- Ulica Konwaliowa (Wesoła)
- Ulica Konwiktorska (Śródmieście)
- Ulica Konwisarska (Rembertów)
- Ulica Koński Jar (Ursynów)
- Ulica Kopalniana (Bemowo)
- Ulica Stefana Kopcińskiego (Ursynów)
- Ulica Mikołaja Kopernika (Śródmieście)
- Ulica Mikołaja Kopernika (Wesoła)
- Ulica Kopijników (Białołęka)
- Ulica Kopińska (Ochota)
- Ulica Koprowa (Wawer)
- Ulica Koprzywiańska (Praga Południe)
- Ulica Koralowa (Wilanów)
- Ulica Koralowa (Wesoła)
- Ulica Janusza Korczaka (Wola)
- Ulica Korczyńska (Mokotów)
- Ulica Augustyna Kordeckiego (Praga Południe)
- Ulica Kordiana (Rembertów)
- Ulica Koreańska (Praga Południe)
- Ulica Wojciecha Korfantego (Bemowo)
- Ulica Korkowa (Wawer, Rembertów)
- Ulica Kormoranów (Ursynów)
- Ulica Koronacyjna (Ursus)
- Ulica Koronowska (Mokotów)
- Ulica Władysława Korotyńskiego (Ochota)
- Ulica Korowodu (Ursynów)
- Ulica Tadeusza Korsaka (Praga Północ)
- Ulica Korsarska (Targówek)
- Ulica Korsuńska (Wawer)
- Ulica Korsykańska (Mokotów)
- Ulica Koryncka (Wawer)
- Ulica Korytnicka (Praga Południe)
- Ulica Korzeniowa (Wesoła)
- Ulica Józefa Korzeniowskiego (Ochota)
- Ulica Korzenna (Mokotów)
- Ulica Tadeusza Korzona (Targówek)
- Ulica Korzystna (Targówek)
- Ulica Kosaćcowa (Wawer)
- Ulica Kosiarzy (Wilanów)
- Ulica Kosmatki (Wawer)
- Ulica Kosmosu (Włochy)
- Ulica Ireny Kosmowskiej (Praga Północ)
- Ulica Kosobudzka (Białołęka)
- Ulica Kosodrzewiny (Wawer)
- Ulica Juliusza Kossaka (Żoliborz)
- Ulica Jana Kossakowskiego (Wawer)
- Ulica Lajosa Kossutha (Bemowo)
- Ulica Franciszka Kostrzewskiego (Mokotów)
- Ulica Kostrzyńska (Mokotów)
- Ulica Kosynierów (Wawer)
- Ulica Koszalińska (Targówek)
- Ulica Koszęcińska (Wawer)
- Ulica Koszycka (Wola)
- Ulica Koszykarska (Mokotów)
- Ulica Koszykowa (Śródmieście, Ochota)
- Ulica Kośby (Białołęka)
- Ulica Kościańska (Bielany)
- Ulica Kościeliska (Targówek)
- Ulica Kościelna (Śródmieście)
- Ulica Kościelna (Wesoła)
- Ulica Kościerska (Targówek)
- Ulica Kościeszów (Białołęka)
- Ulica Tadeusza Kościuszki (Ursus)
- Ulica Tadeusza Kościuszki (Wesoła)
- Ulica Kościuszkowców (Wawer)
- Plac Tadeusza Kotarbińskiego (Praga Południe)
- Ulica Kotlarska (Wola)
- Ulica Aleksandra Kotsisa (Praga Północ)
- Ulica Kotwiczna (Włochy)
- Ulica Kotylion (Ursynów)
- Ulica Anastazego Kowalczyka (Białołęka)
- Ulica Aleksandra Kowalskiego (Targówek)
- Ulica Kowarska (Wawer)
- Ulica Kowelska (Praga Północ)
- Ulica Kowieńska (Praga Północ)
- Ulica Kozia (Śródmieście)
- Ulica Kozia (Wesoła)
- Ulica Kozia Górka (Praga Południe)
- Ulica Kozielska (Wola)
- Ulica Jana Kozietulskiego (Żoliborz)
- Ulica Koziorożca (Włochy)
- Ulica Kozłowicka (Bemowo)
- Ulica Heleny Kozłowskiej (Mokotów)
- Alejka "Kozucha Kłamczucha" (Śródmieście)
- Ulica Koźla (Śródmieście)
- Ulica Koźlaków (Ursynów)
- Ulica Kajetana Koźmiana (Żoliborz)
- Ulica Koźmińska (Śródmieście)
- Ulica Kożuchowska (Wawer)
- Ulica Kórnicka (Ursynów)
- Rondo Krystyny Krahelskiej (Ursynów)
- Ulica Haliny Krahelskiej (Targówek)
- Ulica Krajeńska (Bemowo)
- Ulica Rafała Krajewskiego (Żoliborz)
- Ulica Krakowiaków (Włochy)
- Aleja Krakowska (Włochy)
- Ulica Krakowskie Przedmieście (Śródmieście)
- Ulica Krakusa (Targówek)
- Ulica Kramarska (Rembertów)
- Ulica Krańcowa (Włochy)
- Ulica Ignacego Krasickiego (Mokotów)
- Ulica Ignacego Krasickiego (Wesoła)
- Ulica Krasiczyńska (Targówek)
- Plac Krasińskich (Śródmieście)
- Ulica Zygmunta Krasińskiego (Żoliborz)
- Ulica Kraski (Ursynów)
- Ulica Krasnobrodzka (Targówek)
- Ulica Krasnoludków (Wawer)
- Ulica Krasnołęcka (Mokotów)
- Ulica Krasnowolska (Ursynów)
- Ulica Józefa Ignacego Kraszewskiego (Włochy, Bemowo)
- Ulica Józefa Ignacego Kraszewskiego (Wesoła)
- Ulica Kraśnicka (Targówek)
- Ulica Aleksandra Kraushara (Mokotów)
- Ulica Mariana Krawczyka (Ursus)
- Ulica Krawiecka (Wawer)
- Ulica Krechowiecka (Żoliborz)
- Ulica Kredytowa (Śródmieście)
- Ulica Kremowa (Wilanów)
- Ulica Kresowa (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Kretonowa (Ursynów)
- Ulica Tadeusza Krępowieckiego (Wola)
- Ulica Kręta (Śródmieście)
- Ulica Krobińska (Rembertów)
- Ulica Krochmalna (Wola)
- Ulica Kroczewska (Białołęka)
- Ulica Krokusów (Wawer)
- Ulica Krokusów (Wesoła)
- Ulica Krokwi (Białołęka)
- Ulica Marcina Kromera (Ochota)
- Ulica Kronikarska (Wawer)
- Ulica Krośniewicka (Targówek)
- Ulica Krotoszyńska (Bielany)
- Ulica Krowia (Praga Północ)
- Ulica Króla Artura (Targówek)
- Ulica Króla Maciusia (Wawer)
- Ulica Królewicza Aleksandra (Wilanów)
- Ulica Królewicza Jakuba (Wilanów)
- Ulica Królewska (Śródmieście)
- Ulica Królowej Aldony (Praga Południe)
- Ulica Królowej Bony (Ursus)
- Ulica Królowej Jadwigi (Bielany)
- Ulica Królowej Marysieńki (Wilanów)
- Ulica Królów Polskich (Ursus)
- Ulica Krótka (Włochy)
- Ulica Krótka (Wesoła)
- Ulica Króżańska (Mokotów)
- Ulica Krucza (Śródmieście)
- Ulica Leona Kruczkowskiego (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Krupki (Wawer)
- Ulica Krupnicza (Wawer)
- Ulica Ignacego Kruszewskiego (Praga Południe)
- Ulica Kruszwicka (Wawer)
- Ulica Kruszyny (Wesoła)
- Ulica Kruszyńska (Bemowo)
- Rondo Księdza Mieczysława Krygiera (Wola)
- Ulica Krymska (Mokotów)
- Ulica Kryniczna (Praga Południe)
- Ulica Krynoliny (Targówek)
- Ulica Krypska (Praga Południe)
- Ulica Jana Krysta (Wola)
- Ulica Kryształowa (Bemowo)
- Ulica Kryształowa (Wesoła)
- Ulica Aleksandra Krywulta (Śródmieście)
- Ulica Krzesanego (Ursynów)
- Ulica Krzesiwa (Targówek)
- Ulica Krzewna (Targówek)
- Ulica Andrzeja Krzyckiego (Ochota)
- Ulica Krzywa (Wesoła)
- Ulica Krzywe Koło (Śródmieście)
- Ulica Ludwika Krzywickiego (Ochota)
- Ulica Krzywińska (Targówek)
- Ulica Anieli Krzywoń (Bemowo)
- Ulica Krzywopoboczna (Śródmieście)
- Ulica Bolesława Krzywoustego (Ursus)
- Ulica Seweryna Krzyżanowskiego (Wola)
- Ulica Krzyżówki (Białołęka)
- Skwer Książąt Czartoryskich (Śródmieście)
- Ulica Książąt Mazowieckich (Bielany)
- Ulica Książęca (Śródmieście)
- Ulica Książkowa (Białołęka)
- Ulica Księcia Bolesława (Bemowo)
- Ulica Księcia Janusza (Wola)
- Ulica Księcia Trojdena (Ochota)
- Ulica Księcia Witolda (Rembertów)
- Ulica Księcia Ziemowita (Targówek)
- Ulica Księdza Jana Sztuki (Praga Południe)
- Ulica Księgarzy (Bielany)
- Ulica Księżnej Anny (Targówek)
- Ulica Księżycowa (Bemowo, Bielany)
- Ulica Ku Skarpie (Wilanów)
- Ulica Ku Wiśle (Mokotów)
- Ulica Kubańska (Praga Południe)
- Ulica Jakuba Kubickiego (Wilanów)
- Ulica Kubusia Puchatka (Śródmieście)
- Ulica Kubusia Puchatka (Wesoła)
- Ulica Kudowska (Wawer)
- Ulica Kuflewska (Targówek)
- Ulica Kuglarska (Rembertów)
- Ulica Kujawiaka (Ursynów)
- Ulica Kujawska (Mokotów)
- Ulica Kukiełki (Ochota)
- Ulica Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego (Białołęka)
- Ulica Jerzego Kukuczki (Białołęka)
- Ulica Kukułki (Ursynów)
- Ulica Kulczycka (Bielany)
- Ulica Stanisława Kulczyńskiego (Ursynów)
- Ulica Kuligowska (Wawer)
- Rondo Aleksandra Kulikowskiego (Wawer)
- Ulica Tadeusza Kulisiewicza (Ursynów)
- Ulica Juliana Kulskiego (Mokotów)
- Ulica Kumaka (Białołęka)
- Aleja Kazimierza Kumanieckiego (Praga Południe)
- Ulica Stanisława Kunickiego (Bemowo)
- Ulica Kuniecka (Targówek)
- Ulica Kuny (Ursynów)
- Ulica Kupiecka (Białołęka)
- Ulica Kuracyjna (Mokotów)
- Ulica Kurantów (Ursynów)
- Ulica Kazimierza Kuratowskiego (Mokotów)
- Ulica Kurhan (Ochota)
- Ulica Kurkowa (Ursynów)
- Plac Jacka Kuronia (Żoliborz)
- Ulica Kuropatwy (Ursynów)
- Ulica Karola Kurpińskiego (Mokotów)
- Ulica Kurpiowska (Targówek)
- Ulica Kurzawska (Włochy)
- Ulica Janusza Kusocińskiego (Śródmieście)
- Ulica Kuszników (Białołęka)
- Ulica Kutnowska (Praga Południe)
- Ulica Generała Tadeusza Kutrzeby (Bemowo)
- Skwer Pułkownika Zdzisława Kuźmirskiego-Pacaka (Wola)
- Ulica Kuźnicy Kołłątajowskiej (Ursus)
- Ulica Kwarciana (Praga Południe)
- Ulica Kwatery Głównej (Praga Południe)
- Ulica Eugeniusza Kwiatkowskiego (Praga Południe)
- Ulica Kwiatowa (Mokotów)
- Ulica Kwiatowa (Wesoła)
- Ulica Kwiatowa Polana (Wawer)
- Ulica Kwiatów Polskich (Wawer)
- Ulica Kwidzyńska (Wawer)
- Ulica Kwietniowa (Białołęka)
- Ulica Kwitnąca (Bielany)
- Ulica Kwitnącego Sadu (Ochota)
- Ulica Kwitnącej Akacji (Wawer)
- Ulica Kwitnącej Łąki (Wilanów)
- Ulica Kwitnącej Wiśni (Wawer)

Ulice Warszawy na literę L

- Ulica Wacława Lachmana (Ursynów)
- Ulica Lajkonika (Włochy)
- Ulica Lakowa (Rembertów)
- Ulica Mariana Lalewicza (Ursynów)
- Ulica Lalki (Ursus)
- Ulica Lambady (Ursynów)
- Ulica Landwarowska (Białołęka)
- Ulica Oskara Langego (Mokotów)
- Ulica Mariana Langiewicza (Ochota)
- Ulica Lapońska (Białołęka)
- Ulica Lasek Brzozowy (Ursynów)
- Ulica Laserowa (Bemowo)
- Ulica Władysława Laskonogiego (Ursus)
- Ulica Laskowa (Wola)
- Ulica Latarnika (Włochy)
- Ulica Latoszki (Wilanów)
- Ulica Latyczowska (Praga Południe)
- Ulica Laurowa (Białołęka)
- Ulica Lawendowa (Wawer)
- Ulica Lawendowa (Wesoła)
- Ulica Lawendy (Wilanów)
- Ulica Lawinowa (Wawer)
- Ulica Lazurowa (Bemowo)
- Ulica Lądowa (Śródmieście)
- Ulica Lebiodowa (Wawer)
- Ulica Lecha (Targówek)
- Ulica Lechicka (Włochy)
- Ulica Lechitów (Praga Południe)
- Ulica Jana Lechonia (Żoliborz)
- Ulica Świętej Urszuli Ledóchowskiej (Wilanów)
- Ulica Legendy (Bemowo)
- Ulica Legionowa (Bemowo)
- Ulica Legnicka (Ursus)
- Ulica Gottfrieda Leibniza (Bemowo)
- Ulica Lekarska (Śródmieście)
- Ulica Lektykarska (Bielany)
- Ulica Lelechowska (Ochota)
- Plac Joachima Lelewela (Żoliborz)
- Ulica Leliwitów (Białołęka)
- Ulica Lelka (Ursynów)
- Ulica Lemiesz (Białołęka)
- Ulica Teofila Lenartowicza (Mokotów)
- Ulica Stanisława Lencewicza (Bemowo)
- Ulica Johna Lennona (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Lentza (Wilanów)
- Ulica Leonarda (Wola)
- Ulica Leonidasa (Włochy)
- Ulica Władysława Lercha (Wilanów)
- Ulica Pułkownika Kazimierza Leskiego (Bemowo)
- Ulica Leszczynowa (Białołęka)
- Ulica Leszczynowa (Wesoła)
- Ulica Leszczyny (Mokotów)
- Ulica Leszczyńska (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Leszczyńskiego (Ursus)
- Ulica Leszka Białego (Ursus)
- Ulica Leszka Czarnego (Ursus)
- Ulica Leszno (Wola)
- Ulica Lesznowolska (Bielany)
- Ulica Leszowa (Ochota)
- Ulica Bolesława Leśmiana (Bielany)
- Ulica Leśna (Ursynów)
- Ulica Leśna (Wesoła)
- Ulica Leśnej Polanki (Białołęka)
- Ulica Leśniczówka (Wawer)
- Ulica Leśniewska (Targówek)
- Ulica Leśny Potok (Białołęka)
- Ulica Leśnych Ziół (Wesoła)
- Ulica Letnia (Praga Północ)
- Ulica Letnia (Wesoła)
- Ulica Letniskowa (Ursynów)
- Ulica Karola Levittoux (Żoliborz)
- Ulica Lewandów (Białołęka)
- Ulica Józefa Lewartowskiego (Śródmieście)
- Ulica Lewicka (Mokotów)
- Ulica Lewicpolska (Targówek)
- Ulica Lewinowska (Targówek)
- Ulica Lewkonii (Wawer)
- Ulica Leżajska (Włochy)
- Ulica Leżakowa (Wilanów)
- Ulica Lęborska (Praga Północ)
- Ulica Lędzka (Wola)
- Ulica Libijska (Praga Południe)
- Ulica Licealna (Rembertów)
- Ulica Liczydło (Białołęka)
- Ulica Lidzbarska (Białołęka)
- Ulica Lidzka (Targówek)
- Rondo Ligi Morskiej i Rzecznej (Białołęka)
- Ulica Ligocka (Mokotów)
- Ulica Stanisława Ligonia (Bemowo)
- Ulica Ligustrowa (Wawer)
- Ulica Liliowa (Wawer)
- Ulica Bolesława Limanowskiego (Mokotów)
- Ulica Limby (Wawer)
- Ulica Limby (Wesoła)
- Ulica Samuela Bogumiła Lindego (Bielany)
- Ulica Williama Heerleina Lindleya (Ochota)
- Ulica Karola Linneusza (Praga Północ)
- Ulica Linotypowa (Bielany)
- Ulica Lipiec Reymontowskich (Ursus)
- Ulica Lipińska (Bielany)
- Ulica Lipkowska (Wawer)
- Ulica Lipowa (Śródmieście)
- Ulica Lipowa (Wesoła)
- Ulica Pawła Lipowczana (Włochy)
- Ulica Lipska (Praga Południe)
- Ulica Jana Józefa Lipskiego (Mokotów)
- Ulica Liptowska (Ursynów)
- Ulica Lirowa (Ochota)
- Ulica Liryczna (Rembertów)
- Ulica Liryczna (Wesoła)
- Ulica Leopolda Lisa-Kuli (Żoliborz)
- Ulica Lisi Jar (Ursynów)
- Ulica Lisia (Targówek)
- Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" (Praga Północ)
- Ulica Lisowska (Bielany)
- Ulica Listonoszy (Rembertów)
- Ulica Listopadowa (Ursus)
- Ulica Liściasta (Wesoła)
- Ulica Liścienia (Wawer)
- Ulica Litawora (Targówek)
- Ulica Literacka (Bielany)
- Ulica Literacka (Wesoła)
- Ulica Literatów (Wesoła)
- Ulica Litewska (Śródmieście)
- Ulica Litworowa (Ursynów)
- Ulica Liwiecka (Praga Południe)
- Ulica Liwska (Targówek)
- Ulica Lizbońska (Praga Południe)
- Ulica Lniana (Targówek)
- Ulica Augustyna Locciego (Mokotów)
- Ulica Eugeniusza Lokajskiego (Ursynów)
- Ulica Lokalna (Wawer)
- Ulica Londyńska (Praga Południe)
- Aleja Stanisława Lorentza (Śródmieście)
- Ulica Lotaryńska (Praga Południe)
- Ulica Loteryjki (Bielany)
- Ulica Lotnicza (Praga Południe)
- Ulica Lotnicza (Wesoła)
- Ulica Lotnika (Targówek)
- Aleja Lotników (Mokotów)
- Ulica Lotosu (Rembertów)
- Ulica Lubartowska (Praga Południe)
- Ulica Lubaszki (Mokotów)
- Ulica Lubczyka (Białołęka)
- Szosa Lubelska (Wesoła)
- Ulica Lubelska (Praga Południe)
- Ulica Lubiana (Wawer)
- Ulica Lubieszowska (Praga Południe)
- Ulica Lubiniecka (Praga Południe)
- Ulica Lubkowska (Mokotów)
- Ulica Lubomelska (Bielany)
- Ulica Lubomira (Praga Południe)
- Rondo Zdzisława Lubomirskiego (Wola)
- Ulica Lubuska (Wawer)
- Ulica Lucerny (Wawer)
- Ulica Lucynowska (Białołęka)
- Ulica Ludna (Śródmieście)
- Ulica Ludowa (Mokotów)
- Ulica Ludwicka (Targówek)
- Ulica Ludwiki (Wola)
- Ulica Ludwinowska (Ursynów)
- Ulica Ludwisarska (Praga Południe)
- Skwer Wandy Lurie (Wola)
- Ulica Lusińska (Targówek)
- Ulica Lustrzana (Bemowo)
- Ulica Lutniowa (Ochota)
- Ulica Lutocińska (Mokotów)
- Ulica Witolda Lutosławskiego (Żoliborz)
- Ulica Lwa (Targówek)
- Ulica Lwowska (Śródmieście)

Ulice Warszawy na literę Ł

- Ulica Łabędzia (Wawer)
- Ulica Łabiszyńska (Białołęka, Targówek)
- Ulica Łacińska (Wola)
- Ulica Ładna (Targówek)
- Ulica Błogosławionego Ładysława z Gielniowa (Ochota)
- Ulica Łagiewnicka (Ursynów)
- Ulica Łagodna (Mokotów)
- Ulica Łagodna (Wesoła)
- Ulica Łagowska (Bemowo)
- Ulica Antoniego Pankracego Łaguny (Wesoła)
- Ulica Łamana (Włochy)
- Ulica Łanowa (Białołęka)
- Ulica Łany (Targówek)
- Ulica Łańcucka (Wawer)
- Ulica Henryka Łasaka (Wawer)
- Ulica Łasicy (Ursynów)
- Ulica Łasińska (Targówek)
- Ulica Ławnicza (Białołęka)
- Ulica Łazanowicka (Białołęka)
- Ulica Łaziebna (Praga Południe)
- Ulica Łazienkowska (Śródmieście)
- Ulica Łazy (Białołęka)
- Ulica Łącząca (Białołęka)
- Ulica Łączna (Białołęka)
- Ulica Łączyny (Ursynów)
- Ulica Łąkocińska (Targówek)
- Ulica Łąkowa (Białołęka)
- Ulica Łąkowa (Wesoła)
- Ulica Łęczycka (Ochota)
- Ulica Łęgi (Bemowo)
- Ulica Łobeska (Włochy)
- Ulica Łochowska (Praga Północ)
- Ulica Łodygowa (Targówek)
- Ulica Łojewska (Targówek)
- Ulica Łokciowa (Wilanów)
- Ulica Władysława Łokietka (Targówek)
- Ulica Pułkownika Witolda Łokuciewskiego (Bemowo)
- Ulica Łomiańska (Bielany)
- Ulica Łomżyńska (Praga Północ)
- Ulica Łopianowa (Białołęka)
- Ulica Łopuszańska (Włochy)
- Ulica Łosia (Białołęka)
- Ulica Łosicka (Wawer)
- Ulica Łososiowa (Mokotów)
- Ulica Łotewska (Praga Południe)
- Ulica Łowcza (Wilanów)
- Ulica Łowicka (Mokotów)
- Ulica Łozinowa (Wawer)
- Ulica Łubinowa (Targówek)
- Ulica Łucka (Wola)
- Ulica Łuczek (Włochy)
- Ulica Łucznicza (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Łuczników (Białołęka)
- Ulica Łuczywo (Białołęka)
- Ulica Ługi (Ursynów)
- Ulica Ignacego Łukasiewicza (Targówek)
- Ulica Waleriana Łukasińskiego (Praga Północ)
- Ulica Franciszka Łukaszczyka (Ursynów)
- Ulica Łuki Małe (Włochy)
- Ulica Łuki Wielkie (Włochy)
- Ulica Łukiska (Praga Południe)
- Ulica Łukowa (Mokotów)
- Ulica Łukowska (Praga Południe)
- Ulica Łużycka (Mokotów)
- Ulica Łysakowska (Wawer)
- Ulica Łysogórska (Praga Południe)
- Ulica Stefana Łyszkiewicza "Pechowca" (Rembertów)
- Ulica Łyszkowicka (Wawer)
- Ulica Łyżwiarska (Mokotów)

Ulice Warszawy na literę M

- Ulica Macedońska (Mokotów)
- Ulica Romana Maciejewskiego (Białołęka)
- Ulica Maciejki (Włochy)
- Ulica Maciejowicka (Wawer)
- Rondo Macierowe Bagno (Wesoła)
- Ulica Macierzanki (Wawer)
- Ulica Macierzanki (Wesoła)
- Rondo Józefa Mackiewicza (Śródmieście)
- Ulica Antoniego Mackiewicza (Praga Północ)
- Ulica Generała Stanisława Maczka (Bemowo, Bielany)
- Ulica Maćka z Bogdańca (Białołęka)
- Ulica Antoniego Józefa Madalińskiego (Mokotów)
- Ulica Madziarów (Rembertów)
- Ulica Magazynowa (Mokotów)
- Ulica Ferdynanda Magellana (Ursynów)
- Ulica Magenta (Rembertów)
- Ulica Magiczna (Białołęka)
- Ulica Antoniego Magiera (Bielany)
- Ulica Magistracka (Wola)
- Ulica Magnacka (Ursus)
- Ulica Magnolii (Wawer)
- Ulica Magnolii (Wesoła)
- Ulica Magury (Ursynów)
- Ulica Mahoniowa (Wesoła)
- Ulica Włodzimierza Majakowskiego (Wola)
- Ulica Majdańska (Praga Południe)
- Ulica Majerankowa (Wawer)
- Ulica Majolikowa (Białołęka)
- Ulica Majorki (Białołęka)
- Ulica Majowa (Targówek)
- Ulica Majowa (Wesoła)
- Rondo Zdzisława Maklakiewicza (Śródmieście)
- Ulica Jana Maklakiewicza (Mokotów)
- Ulica Makolągwy (Ursynów)
- Ulica Makowska (Praga Południe)
- Ulica Tadeusza Makowskiego (Ursynów)
- Ulica Kornela Makuszyńskiego (Bielany)
- Ulica Malachitowa (Targówek)
- Ulica Malachitowa (Wesoła)
- Ulica Artura Malawskiego (Mokotów)
- Ulica Malborska (Targówek)
- Ulica Antoniego Malczewskiego (Mokotów)
- Ulica Malczycka (Wawer)
- Rondo Emilii Malessy "Marcysi" (Ursus)
- Ulica Malinowa (Ursus)
- Ulica Malinowa (Wesoła)
- Ulica Ernesta Malinowskiego (Ursynów)
- Ulica Malownicza (Włochy)
- Ulica Maltańska (Mokotów)
- Ulica Maluchów (Białołęka)
- Ulica Malwowa (Wawer)
- Ulica Malwy (Wesoła)
- Ulica Mała (Praga Północ)
- Ulica Mała (Wesoła)
- Plac Stanisława Małachowskiego (Śródmieście)
- Ulica Witolda Małcużyńskiego (Ursynów)
- Ulica Małego Franka (Wola)
- Ulica Małego Księcia (Białołęka)
- Ulica Małego Rycerza (Białołęka)
- Rondo Małej Brzozy (Białołęka)
- Ulica Małej Brzozy (Białołęka)
- Ulica Małej Łąki (Ursynów)
- Ulica Małej Żabki (Białołęka)
- Skwer Olgi i Andrzeja Małkowskich (Mokotów)
- Ulica Henryka Małkowskiego (Mokotów)
- Ulica Małogoska (Żoliborz)
- Ulica Małopolska (Białołęka)
- Ulica Małowiejska (Wawer)
- Ulica Małych Dębów (Białołęka)
- Ulica Mandarynki (Ursynów)
- Ulica Mangalia (Mokotów)
- Ulica Mango (Wilanów)
- Ulica Tadeusza Manteuffla (Praga Południe)
- Ulica Mańkowska (Białołęka)
- Ulica Marabuta (Ursynów)
- Ulica Maratońska (Mokotów)
- Ulica Marca Polo (Ursynów)
- Ulica Marcelińska (Białołęka)
- Ulica Marcepanowa (Wilanów)
- Ulica Marchołta (Białołęka)
- Ulica Marcina z Wrocimowic (Białołęka)
- Ulica Floriana Marciniaka (Wawer)
- Ulica Karola Marcinkowskiego (Praga Północ)
- Ulica Marconich (Wilanów)
- Ulica Marecka (Wawer)
- Ulica Margerytki (Wawer)
- Ulica Mariańska (Śródmieście)
- Ulica Mariensztat (Śródmieście)
- Ulica Marii Eleonory (Wilanów)
- Ulica Marii Kazimiery (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Franciszka Marii Lanciego (Ursynów)
- Ulica Świętej Marii Magdaleny (Białołęka)
- Ulica Zygmunta Markerta (Ursus)
- Ulica Markietanki (Rembertów)
- Ulica Księdza Bronisława Markiewicza (Bemowo)
- Ulica Markowska (Praga Północ)
- Ulica Marmurowa (Białołęka)
- Ulica Marmurowa (Wesoła)
- Ulica Marokańska (Praga Południe)
- Rondo Józefa Maroszka (Wesoła)
- Ulica Marsa (Wawer, Praga Południe, Rembertów)
- Ulica Marsylska (Mokotów)
- Ulica Marszałkowska (Śródmieście)
- Ulica Marty (Wawer)
- Ulica Maryli (Ursynów)
- Ulica Marymoncka (Bielany)
- Ulica Marynarska (Mokotów)
- Ulica Marynin (Wola, Bemowo)
- Ulica Marysińska (Wawer)
- Ulica Marywilska (Białołęka)
- Ulica Marzanny (Mokotów)
- Ulica Masłowiecka (Wawer)
- Ulica Maszewska (Bielany)
- Ulica Masztalerska (Rembertów)
- Ulica Masztowa (Białołęka)
- Ulica Maszynowa (Ochota)
- Ulica Piotra Maszyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Maślaków (Ursynów)
- Ulica Matecznik (Rembertów)
- Ulica Jana Matejki (Śródmieście)
- Ulica Jana Matejki (Wesoła)
- Ulica Matematyczna (Włochy)
- Ulica Materii (Włochy)
- Ulica Matki Teresy z Kalkuty (Targówek)
- Ulica Matuszewska (Targówek)
- Ulica Matyldy (Targówek)
- Ulica Krystyny Matysiakówny (Żoliborz)
- Ulica Mazowiecka (Śródmieście)
- Ulica Mazowiecka (Wesoła)
- Ulica Mazura (Ursynów)
- Ulica Mazurska (Białołęka)
- Ulica Zdzisława Mączeńskiego (Ursynów)
- Ulica Mątwicka (Ochota)
- Ulica Mchów (Wawer)
- Ulica Meander (Ursynów)
- Ulica Meblowa (Rembertów)
- Ulica Mechaników (Targówek)
- Ulica Józefa Mehoffera (Białołęka)
- Ulica Janusza Meissnera (Praga Południe)
- Ulica Meksykańska (Praga Południe)
- Ulica Henryka Melcera-Szczawińskiego (Ursus)
- Ulica Melioracyjna (Bielany)
- Ulica Melisy (Wesoła)
- Ulica Melodyjna (Ursynów)
- Ulica Melomanów (Mokotów)
- Ulica Melonowa (Wilanów)
- Ulica Melsztyńska (Mokotów)
- Ulica Dymitra Mendelejewa (Bemowo)
- Ulica Menueta (Ursynów)
- Ulica Dominika Merliniego (Mokotów)
- Ulica Lucyny Messal (Białołęka)
- Ulica Mesyńska (Mokotów)
- Ulica Metafory (Bielany)
- Ulica Metalowców (Praga Południe)
- Ulica Metryczna (Wilanów)
- Ulica Metrykantów (Ochota)
- Ulica Męcińska (Praga Południe)
- Ulica Mglista (Praga Południe)
- Ulica Józefa Mianowskiego (Ochota)
- Ulica Karola Miarki (Bemowo)
- Ulica Miączyńska (Mokotów)
- Ulica Michalinki (Wawer)
- Ulica Michaliny (Bielany)
- Skwer Michała i Marii Radziwiłłów (Praga Północ)
- Ulica Jerzego Michałowicza (Ursus)
- Ulica Michałowska (Praga Północ)
- Ulica Piotra Michałowskiego (Włochy)
- Skwer Adama Mickiewicza (Śródmieście)
- Ulica Adama Mickiewicza (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Adama Mickiewicza (Wesoła)
- Ulica Miechowska (Śródmieście)
- Ulica Mieczykowa (Wilanów)
- Ulica Miedziana (Wola)
- Ulica Miedzianogórska (Targówek)
- Ulica Miejska (Bemowo)
- Ulica Romualda Mielczarskiego (Ursynów)
- Ulica Mielecka (Wawer)
- Ulica Mielnicka (Białołęka)
- Ulica Ludwika Mierosławskiego (Żoliborz)
- Ulica Henryka Mierzejewskiego (Ochota)
- Ulica Mieszczańska (Mokotów)
- Ulica Mieszka I (Targówek)
- Ulica Mieszka Starego (Ursus)
- Ulica Międzyborska (Praga Południe)
- Ulica Międzynarodowa (Praga Południe)
- Ulica Międzyparkowa (Śródmieście)
- Ulica Międzyrzecka (Wawer)
- Ulica Międzyrzecze (Białołęka)
- Ulica Miętowa (Białołęka)
- Ulica Migdałowa (Ursynów)
- Ulica Jana Miklaszewskiego (Ursynów)
- Ulica Mikołaja z Długolasu (Białołęka)
- Ulica Stanisława Mikołajczyka (Praga Południe)
- Ulica Mikołajska (Włochy)
- Ulica Milanowska (Włochy)
- Ulica Milenijna (Białołęka)
- Ulica Milewska (Włochy)
- Ulica Romualda Millera (Bemowo)
- Ulica Miła (Wola, Śródmieście)
- Ulica Miła (Wesoła)
- Ulica Stanisława Miłkowskiego (Wawer)
- Ulica Miłobędzka (Mokotów)
- Ulica Miłosierna (Targówek)
- Rondo Miłosna (Wesoła)
- Ulica Mimozy (Wawer)
- Ulica Mineralna (Włochy)
- Ulica Minerska (Wawer)
- Ulica Minutowa (Włochy)
- Ulica Mińska (Praga Południe)
- Ulica Miodowa (Śródmieście)
- Ulica Mirabelki (Białołęka)
- Ulica Józefa Mireckiego "Montwiłła" (Wola)
- Ulica Mirocińska (Białołęka)
- Plac Mirowski (Śródmieście)
- Ulica Mirska (Rembertów)
- Ulica Mirtowa (Wawer)
- Ulica Misia Uszatka (Białołęka)
- Ulica Mistrzowska (Bielany)
- Ulica Mlądzka (Praga Południe)
- Ulica Mleczna (Targówek)
- Ulica Mławska (Białołęka)
- Ulica Młocarni (Wilanów)
- Ulica Młocińska (Wola)
- Ulica Młoda (Wawer)
- Ulica Młodnicka (Rembertów)
- Ulica Młodzieńcza (Targówek)
- Ulica Młodzieży (Wawer)
- Ulica Jana Młota (Praga Północ)
- Ulica Młynarska (Wola)
- Plac Emila Młynarskiego (Śródmieście)
- Ulica Młyńska (Białołęka)
- Ulica Mniszka (Wawer)
- Ulica Maurycego Mochnackiego (Ochota)
- Ulica Mochtyńska (Białołęka)
- Ulica Moczydło (Wola)
- Ulica Moczydłowska (Ursynów)
- Ulica Modelowa (Ursynów)
- Ulica Modlińska (Białołęka)
- Ulica Modra (Mokotów)
- Ulica Modraszki (Ursynów)
- Ulica Heleny Modrzejewskiej (Żoliborz)
- Ulica Modrzewiowa (Praga Południe)
- Ulica Modrzewiowa (Wesoła)
- Ulica Andrzeja Frycza Modrzewskiego (Praga Południe)
- Ulica Modrzykowa (Wawer)
- Ulica Modularna (Włochy)
- Ulica Zygmunta Modzelewskiego (Mokotów)
- Ulica Mokotowska (Śródmieście)
- Ulica Mokra (Targówek)
- Ulica Mokra (Wesoła)
- Ulica Mokry Ług (Rembertów)
- Ulica Mokrzecka (Wawer)
- Ulica Moliera (Śródmieście)
- Ulica Mołdawska (Ochota)
- Ulica Stanisława Moniuszki (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Moniuszki (Wesoła)
- Ulica Montażowa (Wawer)
- Ulica Monte Cassino (Wola)
- Ulica Montwiłłowska (Targówek)
- Ulica Morawska (Wawer)
- Ulica Morąska (Wawer)
- Ulica Gustawa Morcinka (Bemowo)
- Ulica Morelowa (Białołęka)
- Ulica Morelowa (Wesoła)
- Ulica Morgowa (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Morska (Mokotów)
- Ulica Morskie Oko (Mokotów)
- Ulica Jana Andrzeja Morsztyna (Wesoła)
- Ulica Morszyńska (Mokotów)
- Ulica Jakuba Mortkowicza (Ursynów)
- Ulica Morwowa (Białołęka)
- Ulica Mory (Bemowo)
- Ulica Mosiężna (Targówek)
- Ulica Mostowa (Śródmieście)
- Ulica Moszczenicka (Targówek)
- Rondo Ignacego Mościckiego (Praga Południe, Wawer)
- Ulica Motorowa (Praga Południe)
- Ulica Motycka (Targówek)
- Ulica Motylkowa (Wawer)
- Ulica Mozaikowa (Wawer)
- Ulica Wolfganga Amadeusza Mozarta (Mokotów)
- Ulica Moździerzy (Bemowo)
- Ulica Mrągowska (Wawer)
- Ulica Mroczna (Wola)
- Ulica Mrozowska (Targówek)
- Ulica Mroźna (Targówek)
- Ulica Mrówcza (Wawer)
- Ulica Mszańska (Wawer)
- Ulica Mszczonowska (Wola, Ochota)
- Ulica Mścisławska (Żoliborz)
- Ulica Muchomora (Ursynów)
- Ulica Municypalna (Włochy)
- Ulica Andrzeja Munka (Żoliborz)
- Ulica Muranowska (Śródmieście)
- Ulica Murarska (Wawer)
- Ulica Murawy (Wilanów)
- Ulica Murmańska (Praga Południe)
- Ulica Muszkieterów (Włochy)
- Ulica Muszlowa (Bemowo)
- Ulica Muszyńska (Mokotów)
- Ulica Muzealna (Bielany)
- Ulica Muzyczna (Ursynów)
- Skwer Muzyki Węgierskiej (Ursynów)
- Ulica Ludwika Mycielskiego (Praga Południe)
- Ulica Mydlarska (Wawer)
- Ulica Mysia (Śródmieście)
- Ulica Mysikrólika (Ursynów)
- Ulica Mysłowicka (Żoliborz)
- Ulica Myszkowska (Targówek)
- Ulica Myszyniecka (Targówek)
- Ulica Myśliborska (Białołęka)
- Ulica Myśliwiecka (Śródmieście)
- Ulica Myśliwska (Białołęka)

Ulice Warszawy na literę N

- Ulica Na Bateryjce (Ochota)
- Ulica Na Grobli (Targówek)
- Ulica Na Krańcu (Włochy)
- Ulica Na Przełaj (Białołęka)
- Ulica Na Przyzbie (Ursynów)
- Plac Na Rozdrożu (Śródmieście)
- Aleja Na Skarpie (Śródmieście)
- Ulica Na Skraju (Włochy)
- Ulica Na Uboczu (Ursynów)
- Ulica Na Wyraju (Bemowo)
- Ulica Ludwika Nabielaka (Mokotów)
- Ulica Nachyłkowa (Wawer)
- Ulica Naczelnikowska (Targówek)
- Ulica Nad Potokiem (Targówek)
- Ulica Nad Rzeczką (Białołęka)
- Ulica Nad Strugą (Targówek)
- Ulica Nad Wilanówką (Wilanów)
- Ulica Nad Wisłą (Wawer)
- Ulica Nadarzyńska (Wawer)
- Ulica Naddnieprzańska (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Nadrzeczna (Mokotów)
- Ulica Nadwiślańska (Targówek)
- Trakt Nadwiślański (Białołęka)
- Aleja Nadziei (Wawer)
- Ulica Nadziei (Włochy)
- Ulica Nagietkowa (Wawer)
- Ulica Nagłowicka (Wawer)
- Ulica Nagodziców (Białołęka)
- Ulica Jana Nagórskiego (Praga Południe)
- Ulica Nakielska (Wola)
- Ulica Nalewki (Śródmieście)
- Ulica Nałęcz (Targówek)
- Ulica Nałęczowska (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Zofii Nałkowskiej (Bielany)
- Ulica Namioty (Wilanów)
- Ulica Namysłowska (Praga Północ)
- Ulica Aleksandra Kostki Napierskiego (Ursynów)
- Ulica Aleksandra Kostki Napierskiego (Wesoła)
- Ulica Ludwika Narbutta (Mokotów)
- Ulica Narcyzowa (Wawer)
- Ulica Wiktora Narkiewicza (Włochy)
- Ulica Narocz (Mokotów)
- Ulica Narodowa (Wawer)
- Ulica Narożna (Włochy)
- Ulica Adama Naruszewicza (Mokotów)
- Plac Gabriela Narutowicza (Ochota)
- Ulica Gabriela Narutowicza (Wesoła)
- Ulica Narwik (Bemowo)
- Ulica Nasielska (Praga Południe)
- Ulica Nasienna (Włochy)
- Ulica Nastawnicza (Białołęka)
- Ulica Nastrojowa (Włochy)
- Ulica Nasturcjowa (Wawer)
- Ulica Nasypowa (Praga Południe)
- Ulica Nasza (Wawer)
- Ulica Natalii (Bemowo)
- Ulica Natolińska (Śródmieście)
- Pasaż Natoliński (Ursynów)
- Ulica Nauczycielska (Targówek)
- Ulica Naukowa (Włochy)
- Ulica Nawigatorów (Wawer)
- Ulica Nawłocka (Ursynów)
- Ulica Nefrytowa (Targówek)
- Ulica Nefrytowa (Wesoła)
- Ulica Poli Negri (Białołęka)
- Ulica Jawaharlala Nehru (Mokotów)
- Ulica Nenufarów (Wawer)
- Ulica Pabla Nerudy (Bielany)
- Ulica Neseberska (Mokotów)
- Ulica Newelska (Wola)
- Ulica Isaaca Newtona (Bemowo)
- Ulica Nicejska (Mokotów)
- Ulica Niebieska (Wawer)
- Ulica Nieborowska (Ochota)
- Ulica Niecała (Śródmieście)
- Ulica Niecodzienna (Wawer)
- Ulica Niedotrzymska (Targówek)
- Ulica Nieduża (Włochy)
- Ulica Mieczysława Niedziałkowskiego (Rembertów)
- Skwer Księdza Stefana Niedzielaka (Praga Północ)
- Ulica Niedzielna (Wilanów)
- Ulica Pułkownika Mieczysława Niedzielskiego "Żywiciela" (Bielany)
- Ulica Niedźwiedzia (Mokotów)
- Ulica Niegocińska (Mokotów)
- Ulica Władysława Niegolewskiego (Żoliborz)
- Ulica Niekłańska (Praga Południe)
- Ulica Juliana Ursyna Niemcewicza (Ochota)
- Ulica Juliana Ursyna Niemcewicza (Wesoła)
- Plac Czesława Niemena (Żoliborz)
- Ulica Niemeńska (Targówek)
- Ulica Niemirowska (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Niemodlińska (Wawer)
- Aleja Niepodległości (Ochota, Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Niepołomicka (Rembertów)
- Ulica Nieporęcka (Praga Północ)
- Ulica Niesulicka (Targówek)
- Ulica Nieszawska (Targówek)
- Ulica Nieświeska (Targówek)
- Ulica Niewielka (Mokotów)
- Ulica Niewinna (Wilanów)
- Pasaż Niezależnego Zrzeszenia Studentów (Śródmieście)
- Ulica Niezapominajki (Wawer)
- Ulica Nike (Włochy)
- Ulica Niska (Wola, Śródmieście)
- Ulica Nizinna (Praga Południe)
- Ulica Nizinna (Wesoła)
- Pasaż Wacława Niżyńskiego (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Noakowskiego (Śródmieście)
- Ulica Alfreda Nobla (Praga Południe)
- Ulica Tomasza Nocznickiego (Bielany)
- Aleja Józefa Nojiego (Śródmieście)
- Ulica Nokturnu (Bielany)
- Ulica Cypriana Kamila Norwida (Wola)
- Ulica Cypriana Kamila Norwida (Wesoła)
- Ulica Zygmunta Noskowskiego (Mokotów)
- Ulica Notarialna (Rembertów)
- Ulica Notecka (Włochy)
- Ulica Nowa (Praga Północ)
- Ulica Nowa (Wesoła)
- Ulica Jana Nowaka-Jeziorańskiego (Praga Południe)
- Aleja Antoniego Nowakowskiego (Włochy)
- Ulica Nowej Huty (Bemowo)
- Ulica Mariana Nowickiego (Ochota)
- Ulica Nowiniarska (Śródmieście)
- Ulica Nowiny (Białołęka)
- Ulica Nowińska (Praga Południe)
- Ulica Nowoberestecka (Ochota)
- Ulica Nowoczesna (Ursynów)
- Ulica Nowodworska (Białołęka)
- Ulica Nowogrodzka (Ochota, Śródmieście)
- Ulica Nowolipie (Wola, Śródmieście)
- Ulica Nowolipki (Wola, Śródmieście)
- Ulica Nowomiejska (Śródmieście)
- Ulica Noworegulska (Ursus)
- Ulica Nowosądecka (Targówek)
- Ulica Nowosielecka (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Nowotarska (Mokotów)
- Ulica Nowotyska (Ursus)
- Ulica Nowoursynowska (Mokotów, Ursynów, Wilanów)
- Ulica Nowowiejska (Ochota, Śródmieście)
- Ulica Nowowiśniowa (Wawer)
- Ulica Nowy Przejazd (Śródmieście)
- Ulica Nowy Służewiec (Ursynów)
- Ulica Nowy Świat (Śródmieście)
- Ulica Nowy Zjazd (Śródmieście)
- Ulica Nubijska (Praga Południe)
- Ulica Nugat (Ursynów)
- Ulica Francesca Nulla (Śródmieście)
- Ulica Paavo Nurmiego (Białołęka)
- Ulica Nurska (Praga Południe)
- Ulica Nurzyńska (Ursus)
- Ulica Józefa Nusbauma-Hilarowicza (Praga Północ)
- Ulica Nutki (Ursynów)

Ulice Warszawy na literę O

- Ulica Obarowska (Praga Południe)
- Ulica Oberka (Ursynów)
- Aleja Beaty Obertyńskiej (Śródmieście)
- Ulica Obiegowa (Wawer)
- Ulica Objazdowa (Praga Północ)
- Ulica Objazdowa (Wesoła)
- Ulica Oblęgorska (Bemowo)
- Ulica Obok Sadu (Wilanów)
- Ulica Obornicka (Wilanów)
- Ulica Obotrycka (Włochy)
- Ulica Obozowa (Wola)
- Ulica Oboźna (Śródmieście)
- Ulica Obrazkowa (Białołęka)
- Ulica Obrębowa (Białołęka)
- Ulica Obrońców (Praga Południe)
- Aleja Obrońców Grodna (Bemowo, Wola, Żoliborz)
- Ulica Obrońców Helu (Ursus)
- Ulica Obrońców Pokoju (Włochy)
- Ulica Obrońców Tobruku (Bemowo)
- Ulica Obrzeżna (Mokotów)
- Ulica Obserwatorów (Mokotów)
- Ulica Obszarowa (Wawer)
- Ulica Obwodowa (Targówek)
- Ulica Obywatelska (Włochy)
- Ulica Ochocka (Ursus)
- Ulica Ochocza (Wawer)
- Ulica Michała Oczapowskiego (Bielany)
- Ulica Oczary (Białołęka)
- Ulica Oczeretu (Białołęka)
- Ulica Wojciecha Oczki (Ochota)
- Ulica Odblask (Włochy)
- Ulica Odeska (Wawer)
- Ulica Odkryta (Białołęka)
- Ulica Odległa (Targówek)
- Ulica Odlewnicza (Białołęka)
- Ulica Odłogi (Białołęka)
- Ulica Odolańska (Mokotów)
- Ulica Odpoczynek (Wilanów)
- Ulica Odrębna (Wawer)
- Ulica Odrodzenia (Wawer)
- Ulica Świętego Jacka Odrowąża (Targówek)
- Ulica Odrzykońska (Ochota)
- Ulica Odsieczy Wiednia (Wawer)
- Ulica Antoniego Edwarda Odyńca (Mokotów)
- Ulica Odysa (Targówek)
- Ulica Odysei (Bielany)
- Rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej (Żoliborz, Bemowo, Bielany)
- Ulica Oficerska (Wawer)
- Ulica Michała Kleofasa Ogińskiego (Targówek)
- Ulica Ogólna (Bielany)
- Ulica Ogórkowa (Wawer)
- Ulica Ogrodnicza (Targówek)
- Ulica Ogrodników (Włochy)
- Ulica Ogrodowa (Wola)
- Ulica Ogrodowa (Wesoła)
- Ulica Ogrody (Wawer)
- Ulica Ojca Aniceta (Białołęka)
- Ulica Ojcowska (Mokotów)
- Ulica Ojrzanowska (Wawer)
- Ulica Okaryny (Ursynów)
- Ulica Okęcka (Mokotów)
- Ulica Okienko (Białołęka)
- Ulica Władysława Okińskiego (Ochota)
- Ulica Oknicka (Białołęka)
- Ulica Okocimska (Wola)
- Ulica Okoliczna (Bemowo)
- Ulica Okolska (Mokotów)
- Ulica Okopowa (Wola)
- Ulica Okólnik (Śródmieście)
- Ulica Okrąg (Śródmieście)
- Ulica Okrągła (Białołęka)
- Ulica Określona (Targówek)
- Ulica Okrętowa (Bemowo)
- Ulica Okrężna (Mokotów)
- Ulica Stefana Okrzei (Praga Północ)
- Ulica Okrzeszyńska (Wilanów)
- Ulica Oksywska (Bielany)
- Ulica Oktawii (Targówek)
- Ulica Okularowa (Wawer)
- Ulica Generała Leopolda Okulickiego (Praga Południe)
- Ulica Okuniewska (Praga Południe)
- Ulica Okuniewska (Wesoła)
- Ulica Michała Okurzałego (Rembertów)
- Ulica Jana Olbrachta (Bemowo, Wola)
- Ulica Olchy (Wawer)
- Ulica Olchy (Wesoła)
- Ulica Olczyska (Ursynów)
- Skwer Oleandrów (Śródmieście)
- Ulica Oleandrów (Śródmieście)
- Ulica Olecka (Wawer)
- Ulica Oleńki (Białołęka)
- Ulica Olesin (Białołęka)
- Ulica Olesińska (Mokotów)
- Ulica Olgierda (Targówek)
- Ulica Olimpijska (Mokotów)
- Ulica Oliwkowa (Wawer)
- Ulica Oliwska (Praga Północ, Targówek)
- Ulica Olkuska (Mokotów)
- Ulica Olszewska (Mokotów)
- Ulica Olszowa (Praga Północ)
- Ulica Olszynki Grochowskiej (Praga Południe)
- Ulica Olszynowa (Bielany)
- Ulica Oławska (Bemowo)
- Ulica Ołówkowa (Białołęka)
- Ulica Ołtarzewska (Bemowo)
- Ulica Ołycka (Targówek)
- Ulica Omulewska (Praga Południe)
- Ulica Ondraszka (Ochota)
- Rondo ONZ (Wola, Śródmieście)
- Ulica Opaczewska (Ochota)
- Ulica Opalin (Bielany)
- Ulica Opalińska (Żoliborz)
- Ulica Krzysztofa Opalińskiego (Żoliborz)
- Ulica Opalowa (Wesoła)
- Ulica Opatowska (Bielany)
- Ulica Operowa (Białołęka)
- Ulica Opieńki (Ursynów, Wilanów)
- Ulica Henryka Opieńskiego (Ursus)
- Ulica Opinogórska (Praga Południe)
- Ulica Opłotek (Bielany)
- Ulica Opłotki (Białołęka)
- Ulica Opoczyńska (Mokotów)
- Plac Opolski (Wola)
- Ulica Optyczna (Wawer)
- Ulica Optymistów (Wawer)
- Ulica Or-Ota (Żoliborz)
- Ulica Oraczy (Rembertów)
- Ulica Orańska (Targówek)
- Ulica Orbity (Rembertów)
- Ulica Orchidei (Wawer)
- Ulica Orchowiecka (Białołęka)
- Ulica Orderu Uśmiechu (Ursus)
- Ulica Juliusza Konstantego Ordona (Wola)
- Ulica Hanki Ordonówny (Białołęka)
- Ulica Ordynacka (Śródmieście)
- Ulica Orężna (Mokotów)
- Ulica Orfeusza (Ursynów)
- Ulica Organistów (Ursynów)
- Skwer Samuela Orgelbranda (Śródmieście)
- Ulica Oriona (Bielany)
- Ulica Władysława Orkana (Mokotów)
- Ulica Orla (Śródmieście)
- Ulica Orla (Wesoła)
- Ulica Orląt Lwowskich (Ursus)
- Ulica Orlego Lotu (Praga Południe)
- Ulica Orlich Gniazd (Bemowo)
- Ulica Orlika (Wawer)
- Ulica Mieczysława Orłowicza (Śródmieście)
- Ulica Orłowska (Targówek)
- Ulica Aleksandra Orłowskiego (Wawer)
- Ulica Orłów Piastowskich (Ursus)
- Skwer Ormiański (Mokotów)
- Ulica Ornak (Ursynów)
- Ulica Ornecka (Białołęka)
- Ulica Orszady (Wilanów)
- Ulica Oryszewska (Bemowo)
- Ulica Orzechowa (Włochy)
- Ulica Orzechowa (Wesoła)
- Ulica Orzechowska (Ochota)
- Ulica Stanisława Orzechowskiego (Wawer)
- Ulica Elizy Orzeszkowej (Ochota)
- Ulica Elizy Orzeszkowej (Wesoła)
- Ulica Orzycka (Mokotów)
- Ulica Osada Ojców (Praga Południe)
- Ulica Osadnicza (Wawer)
- Ulica Osiecka (Praga Południe)
- Ulica Osiedle (Białołęka)
- Ulica Osiedlowa (Targówek)
- Ulica Osieki (Białołęka)
- Ulica Osikowa (Bielany)
- Ulica Edmunda Jana Osmańczyka (Bemowo)
- Ulica Osmańska (Ursynów)
- Ulica Osowiecka (Bemowo)
- Ulica Osowska (Praga Południe)
- Ulica Ossolińskich (Śródmieście)
- Ulica Michała Ossowskiego (Targówek)
- Ulica Ostaszewska (Bielany)
- Plac Juliusza Osterwy (Śródmieście)
- Ulica Juliusza Osterwy (Wawer)
- Ulica Ostoja (Białołęka)
- Ulica Ostów (Wawer)
- Ulica Ostra (Wilanów)
- Plac Ostrej Bramy (Targówek)
- Ulica Ostrobramska (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Ostrogi (Wawer)
- Ulica Ostrołęcka (Praga Południe)
- Ulica Jana Ostroroga (Wola)
- Ulica Ostrowiecka (Żoliborz)
- Ulica Ostródzka (Targówek, Białołęka)
- Ulica Ostróżki (Wawer)
- Ulica Ostrzycka (Praga Południe)
- Ulica Osuchowska (Białołęka)
- Ulica Oszczepników (Mokotów)
- Ulica Oszmiańska (Targówek)
- Ulica Oś Królewska (Wilanów)
- Ulica Oświatowa (Bemowo)
- Ulica Otawska (Wawer)
- Ulica Otomańska (Ursynów)
- Ulica Otrębuska (Bemowo)
- Ulica Otwarta (Wawer)
- Ulica Otwocka (Praga Północ)
- Ulica Owalna (Włochy)
- Ulica Owczarska (Bemowo)
- Ulica Owocowa (Wawer)
- Ulica Owoców Leśnych (Białołęka)
- Ulica Owsiana (Praga Południe)
- Ulica Ożarowska (Wola)

Ulice Warszawy na literę P

- Ulica Pabianicka (Praga Południe)
- Ulica Ludwika Michała Paca (Praga Południe)
- Ulica Pachnąca (Ursynów)
- Ulica Pacholęca (Rembertów)
- Ulica Paczkowska (Wawer)
- Ulica Ignacego Paderewskiego (Rembertów)
- Ulica Padewska (Mokotów)
- Ulica Niccola Paganiniego (Włochy)
- Ulica Antoniego Pajdaka (Białołęka)
- Ulica Pajęcza (Wawer)
- Rondo Ojca Bogusława Palecznego (Ursus)
- Ulica Romana Palestera (Białołęka)
- Ulica Palestyńska (Targówek)
- Ulica Palisadowa (Bielany)
- Ulica Antoniego Pallutha (Mokotów)
- Ulica Palmirska (Targówek)
- Ulica Palmowa (Wawer)
- Ulica Paluch (Włochy)
- Ulica Pałacowa (Wilanów)
- Ulica Pałuków (Białołęka)
- Skwer Pamięci (Wola)
- Ulica Pamiętajcie o Ogrodach (Śródmieście)
- Ulica Pana Tadeusza (Włochy)
- Ulica Feliksa Pancera (Białołęka)
- Ulica Pancerna (Rembertów)
- Ulica Pandy (Ochota)
- Ulica Panieńska (Praga Północ)
- Ulica Jana Pankiewicza (Śródmieście)
- Ulica Panny (Targówek)
- Ulica Panny Wodnej (Wawer)
- Ulica Panoramiczna (Ursynów)
- Ulica Panoramy (Wawer)
- Aleja Andrzeja Panufnika (Mokotów)
- Ulica Pańska (Wola, Śródmieście)
- Ulica Papierowa (Wawer)
- Ulica Papieska (Białołęka)
- Ulica Papirusów (Bielany)
- Ulica Paproci (Wesoła)
- Ulica Paprociowa (Wawer)
- Ulica Paprotki (Wilanów)
- Ulica Papuzia (Ursynów)
- Ulica Parafialna (Wola)
- Ulica Jana Parandowskiego (Bielany)
- Ulica Parcelacyjna (Białołęka)
- Ulica Parkingowa (Śródmieście)
- Ulica Parkowa (Śródmieście)
- Ulica Parkowa (Wesoła)
- Ulica Parnas (Bielany)
- Ulica Antoniego Parola (Bielany)
- Ulica Parowcowa (Włochy)
- Ulica Parowozowa (Białołęka)
- Ulica Parterowa (Wawer)
- Ulica Paryska (Praga Południe)
- Ulica Parysowska (Wola)
- Ulica Pasażerska (Wawer)
- Ulica Pasieki (Białołęka)
- Ulica Jana Chryzostoma Paska (Żoliborz)
- Ulica Pasłęcka (Białołęka)
- Ulica Pastelowa (Targówek)
- Ulica Pasterska (Bielany)
- Ulica Ludwika Pasteura (Ochota)
- Ulica Pastewna (Wilanów)
- Ulica Pastuszków (Rembertów)
- Ulica Pasymska (Bielany)
- Ulica Ludwika Paszkiewicza (Ursynów)
- Ulica Profesora Wacława Paszkowskiego (Mokotów)
- Ulica Paśników (Praga Południe)
- Ulica Aleksandra Patkowskiego (Mokotów)
- Ulica Patriotów (Wawer)
- Ulica Patrolowa (Włochy)
- Ulica Świętego Patryka (Praga Południe)
- Skwer Alojzego Pawełka (Wola)
- Ulica Pawia (Wola, Śródmieście)
- Ulica Adolfa Pawińskiego (Ochota)
- Skwer Kapitana Zygmunta Pawlaczyka (Ursynów)
- Ulica Zygmunta Pawlaczyka (Ursynów)
- Ulica Mieczysława Pawlikowskiego (Praga Południe)
- Ulica Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej (Bielany)
- Ulica Pawłowska (Wawer)
- Ulica Romana Pazińskiego (Wawer)
- Ulica Pejzażowa (Mokotów)
- Ulica Pelargonii (Wawer)
- Ulica Pelikanów (Ursynów)
- Ulica Pelplińska (Bielany)
- Ulica Generała Tadeusza Pełczyńskiego (Bemowo)
- Ulica Penelopy (Targówek)
- Ulica Peonii (Wawer)
- Ulica Icchoka Lejba Pereca (Wola)
- Ulica Pergaminów (Bielany)
- Ulica Perkalowa (Ursynów)
- Ulica Perkoza (Ursynów)
- Ulica Perkuna (Praga Południe)
- Ulica Perkusyjna (Białołęka)
- Ulica Perlicza (Ursynów)
- Ulica Perlonowa (Włochy)
- Ulica Perłowa (Targówek)
- Ulica Perłowa (Wesoła)
- Ulica Perseusza (Bielany)
- Ulica Perzowa (Wawer)
- Ulica Włodzimierza Perzyńskiego (Bielany)
- Rondo Księdza Zdzisława Peszkowskiego (Bielany)
- Ulica Peszteńska (Praga Południe)
- Ulica Sandora Petofiego (Bielany)
- Ulica Petunii (Wawer)
- Ulica Petyhorska (Wilanów)
- Ulica Pęcherska (Mokotów)
- Ulica Pęcicka (Bielany)
- Ulica Pianistów (Włochy)
- Ulica Piaseczyńska (Mokotów)
- Ulica Piaskowa (Wola)
- Ulica Piaskowa (Wesoła)
- Ulica Piasta Kołodzieja (Białołęka)
- Ulica Piastowa (Wawer)
- Ulica Piastowska (Ursus)
- Ulica Piastowska (Wesoła)
- Ulica Piastów Śląskich (Bemowo)
- Ulica Piątkowska (Włochy)
- Ulica Pabla Picassa (Białołęka)
- Ulica Piechocka (Białołęka)
- Ulica Piechoty Łanowej (Wilanów)
- Ulica Piechoty Wybranieckiej (Ursus)
- Ulica Piechurów (Wawer)
- Ulica Piecuszka (Ursynów)
- Ulica Teofila Piecyka (Targówek)
- Ulica Jana Piekałkiewicza (Mokotów)
- Ulica Piekarska (Śródmieście)
- Ulica Pielęgniarek (Wawer)
- Ulica Pielgrzymów (Rembertów)
- Skwer Franciszka Pieniaka (Wilanów)
- Ulica Zbigniewa Pieniążka (Bemowo)
- Ulica Stefana Pieńkowskiego (Mokotów)
- Ulica Pierwiosnków (Wawer)
- Ulica Piesza (Śródmieście)
- Ulica Bronisława Pietraszewicza "Lota" (Ursynów)
- Ulica Pięciolinii (Ursynów)
- Ulica Pięciu Stawów (Ursynów)
- Ulica Piękna (Śródmieście)
- Ulica Piękna (Wesoła)
- Ulica Pigwy (Wilanów)
- Ulica Pilarzy (Rembertów)
- Ulica Pilchowicka (Włochy)
- Ulica Rotmistrza Witolda Pileckiego (Ursynów)
- Ulica Pilicka (Mokotów)
- Ulica Piłkarska (Mokotów)
- Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego (Śródmieście)
- Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego (Wesoła)
- Ulica Pińczowska (Wawer)
- Ulica Pińska (Targówek)
- Ulica Piołunowa (Wawer)
- Ulica Pionierów (Białołęka)
- Ulica Pionierska (Żoliborz)
- Ulica Piotrkowska (Ochota)
- Ulica Piotrusia Pana (Wesoła)
- Ulica Grzegorza Piramowicza (Mokotów)
- Ulica Pirenejska (Bemowo)
- Ulica Pisankowa (Białołęka)
- Ulica Mariana Pisarka (Praga Południe)
- Ulica Piskląt (Białołęka)
- Ulica Piskorska (Ursus)
- Ulica Pistacjowa (Ursynów)
- Ulica Pitagorasa (Bemowo)
- Ulica Jana Feliksa Piwarskiego (Mokotów)
- Ulica Piwna (Śródmieście)
- Ulica Piwoniowa (Białołęka)
- Ulica Plakatowa (Ursynów)
- Ulica Planetowa (Wawer)
- Ulica Plantowa (Targówek)
- Ulica Plastyczna (Włochy)
- Ulica Platanowa (Białołęka)
- Ulica Platanów (Wesoła)
- Ulica Emilii Plater (Śródmieście)
- Ulica Platynowa (Wola)
- Ulica Platynowa (Wesoła)
- Ulica Plażowa (Wawer)
- Ulica Pląsy (Ursynów)
- Ulica Pleciona (Wawer)
- Ulica Plutonowych (Rembertów)
- Ulica Plutonu AK "Torpedy" (Ursus)
- Ulica Płaska (Białołęka)
- Ulica Filipiny Płaskowickiej (Ursynów)
- Ulica Płatnerska (Rembertów)
- Ulica Płatnicza (Bielany)
- Ulica Płatowcowa (Mokotów)
- Ulica Płochocińska (Białołęka)
- Ulica Płocka (Wola)
- Alejka "Płomyczek" (Śródmieście)
- Ulica Płomyka (Włochy)
- Ulica Płońska (Targówek)
- Ulica Płowce (Praga Południe)
- Ulica Płowiecka (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Płudowska (Białołęka)
- Ulica Adama Pługa (Ochota)
- Ulica Płużańska (Włochy)
- Ulica Płużnicka (Białołęka)
- Ulica Płyćwiańska (Mokotów)
- Ulica Płytowa (Białołęka)
- Ulica Pływacka (Mokotów)
- Rondo Bohdana Pniewskiego (Ochota)
- Ulica Poborzańska (Targówek)
- Ulica Pobudki (Bemowo)
- Ulica Pochyła (Białołęka)
- Ulica Pocieszeń (Mokotów)
- Ulica Pociskowa (Rembertów)
- Ulica Początkowa (Wawer)
- Ulica Marcina Poczobutta-Odlanickiego (Żoliborz)
- Ulica Pocztowa (Białołęka)
- Ulica Poczty Gdańskiej (Ursus)
- Ulica Pod Brzozami (Wawer)
- Ulica Pod Kopcem (Mokotów)
- Ulica Pod Lipą (Ursynów)
- Ulica Pod Skocznią (Mokotów)
- Ulica Pod Strzechą (Ursynów)
- Ulica Podbiałowa (Wawer)
- Ulica Podbipięty (Mokotów)
- Ulica Podborska (Włochy)
- Ulica Podchorążych (Mokotów, Śródmieście)
- Ulica Bolesława Podczaszyńskiego (Bielany)
- Ulica Podgórna (Białołęka)
- Ulica Podgórska (Mokotów)
- Ulica Podgrodzie (Bemowo)
- Ulica Podgrzybków (Ursynów)
- Ulica Podhajecka (Praga Południe)
- Ulica Podhalańska (Praga Południe, Rembertów)
- Ulica Podjazd (Wawer)
- Ulica Podkładowa (Białołęka)
- Ulica Podkowińska (Bemowo)
- Ulica Podkowy (Wawer)
- Ulica Podleśna (Bielany)
- Ulica Podleśna (Wesoła)
- Ulica Podłużna (Białołęka)
- Ulica Podmiejska (Bemowo)
- Ulica Podmokła (Wawer)
- Ulica Podobna (Targówek)
- Ulica Podolska (Praga Południe)
- Ulica Romana i Jana Podoskich (Śródmieście)
- Ulica Podróżnicza (Białołęka)
- Ulica Podskarbińska (Praga Południe)
- Ulica Podstarościch (Żoliborz)
- Ulica Podstawowa (Wawer)
- Ulica Podwale (Śródmieście)
- Ulica Podwójna (Białołęka)
- Ulica Poetów (Białołęka)
- Ulica Poezji (Wawer)
- Ulica Poezji (Wesoła)
- Ulica Pogodna (Mokotów)
- Ulica Pogodna (Wesoła)
- Ulica Stefana Pogonowskiego (Żoliborz)
- Ulica Profesora Witolda Pogorzelskiego (Ochota)
- Ulica Pograniczna (Włochy)
- Rondo Pohulanka (Wesoła)
- Ulica Pokorna (Śródmieście)
- Ulica Pokrzywnicka (Praga Południe)
- Ulica Pokrzywowa (Wawer)
- Ulica Pokucka (Praga Południe)
- Ulica Wincentego Pola (Wola)
- Ulica Pola Karolińskie (Włochy)
- Ulica Benedykta Polaka (Ursynów)
- Ulica Polanicka (Mokotów)
- Ulica Polanki (Wesoła)
- Ulica Polany (Wawer)
- Ulica Polarna (Wawer)
- Plac Pole Elekcyjne (Wola)
- Ulica Poleczki (Ursynów, Włochy)
- Ulica Poleska (Targówek)
- Ulica Poligonowa (Praga Południe)
- Ulica Polinezyjska (Ursynów)
- Plac Politechniki (Śródmieście)
- Ulica Polkowska (Mokotów)
- Ulica Polna (Śródmieście)
- Ulica Polna (Wesoła)
- Ulica Polnego Wiatru (Białołęka)
- Ulica Polnej Róży (Ursynów)
- Ulica Polnych Kwiatów (Białołęka)
- Ulica Poloneza (Ursynów)
- Ulica Polska (Mokotów)
- Aleja Polski Walczącej (Mokotów)
- Rondo Polskich Kryptologów Enigmy (Ursynów)
- Ulica Polskich Skrzydeł (Praga Południe)
- Ulica Polskie Drogi (Ursynów)
- Aleja Polskiej Organizacji Wojskowej (Ursus, Włochy)
- Ulica Połaniecka (Wawer)
- Ulica Połączona (Białołęka)
- Ulica Połczyńska (Wola, Bemowo)
- Ulica Połoniny (Białołęka)
- Ulica Południowa (Wawer)
- Ulica Pomarańczowa (Wawer)
- Ulica Pomianowska (Białołęka)
- Ulica Pomiechowska (Wawer)
- Ulica Pomocnicza (Targówek)
- Ulica Pomologiczna (Wawer)
- Ulica Pomorska (Białołęka)
- Ulica Ponarska (Targówek)
- Ulica Ponczowa (Wilanów)
- Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego (Praga Południe)
- Ulica Poniecka (Ochota)
- Ulica Antoniego Ponikowskiego (Mokotów)
- Ulica Pontonierów (Rembertów)
- Ulica Popas (Włochy)
- Ulica Popiela (Bielany)
- Ulica Księdza Jerzego Popiełuszki (Żoliborz)
- Ulica Romana Popiołka (Bemowo)
- Ulica Popiołów (Wawer)
- Ulica Popradzka (Wawer)
- Ulica Poprawna (Wawer)
- Ulica I Poprzeczna (Wawer)
- Ulica II Poprzeczna (Wawer)
- Ulica III Poprzeczna (Wawer)
- Ulica IV Poprzeczna (Wawer)
- Ulica V Poprzeczna (Wawer)
- Ulica VI Poprzeczna (Wawer)
- Ulica VII Poprzeczna (Wawer)
- Ulica VIII Poprzeczna (Wawer)
- Ulica IX Poprzeczna (Wawer)
- Ulica X Poprzeczna (Wawer)
- Ulica XI Poprzeczna (Wawer)
- Ulica XII Poprzeczna (Wawer)
- Ulica Popularna (Włochy)
- Ulica Porajów (Białołęka)
- Ulica Poranek (Wilanów)
- Ulica Poranna (Targówek)
- Ulica Porannej Bryzy (Targówek)
- Ulica Porannej Rosy (Białołęka)
- Ulica Porcelanowa (Włochy)
- Ulica Porębska (Wawer)
- Ulica Poręby (Białołęka)
- Ulica Poronińska (Włochy)
- Ulica Porostowa (Wawer)
- Ulica Portofino (Mokotów)
- Ulica Portowa (Białołęka)
- Ulica Pory (Mokotów)
- Ulica Porzeczkowa (Białołęka)
- Ulica Posag 7 Panien (Ursus)
- Ulica Posejdona (Bemowo)
- Ulica Poselska (Praga Południe)
- Ulica Posłańców (Rembertów)
- Ulica Pospieszna (Targówek)
- Ulica Pospolita (Targówek)
- Ulica Postępu (Mokotów)
- Ulica Pośrednia (Białołęka)
- Ulica Poświaty (Wesoła)
- Ulica Poświętna (Rembertów)
- Ulica Potażowa (Włochy)
- Ulica Potocka (Żoliborz)
- Ulica Potockich (Wawer)
- Ulica Stanisława Kostki Potockiego (Wilanów)
- Ulica Ignacego Potockiego (Śródmieście)
- Ulica Potoki (Mokotów)
- Ulica Potrzebna (Włochy, Wola)
- Ulica Potulicka (Targówek)
- Ulica Potułkały (Wilanów)
- Ulica Powałów (Białołęka)
- Ulica Powązkowska (Wola, Żoliborz, Bemowo, Bielany)
- Ulica Powiatowa (Wawer)
- Ulica Powojowa (Wawer)
- Ulica Powroźnicza (Rembertów)
- Ulica Powsińska (Mokotów)
- Rondo Powstania Węgierskiego 1956 roku (Ursynów)
- Skwer Powstańców Styczniowych (Żoliborz)
- Ulica Powstańców Śląskich (Bemowo)
- Plac Powstańców Warszawy (Śródmieście)
- Ulica Powstańców Warszawy (Wesoła)
- Ulica Powstańców Wielkopolskich (Ochota)
- Ulica Powszechna (Wawer)
- Ulica Poziomkowa (Włochy)
- Ulica Poznańska (Śródmieście)
- Ulica Pozytywki (Ursynów)
- Ulica Pożarowa (Praga Północ, Targówek)
- Ulica Mieczysława Pożaryskiego (Wawer)
- Ulica Półksiężyca (Ursynów)
- Ulica Północna (Wawer)
- Ulica Prabucka (Wawer)
- Ulica Prałatowska (Targówek)
- Ulica Praska (Targówek)
- Ulica Prasowa (Wawer)
- Ulica Pratulińska (Targówek)
- Ulica Prawdziwka (Ursynów)
- Ulica Prawnicza (Ursus)
- Ulica Prażmowska (Ursus)
- Ulica Ignacego Prądzyńskiego (Wola)
- Ulica Prezydencka (Ochota)
- Ulica Prętowa (Wilanów)
- Ulica Prochowa (Praga Południe)
- Ulica Produkcyjna (Białołęka)
- Ulica Profesorska (Śródmieście)
- Ulica Prokuratorska (Ochota)
- Ulica Proletariatczyków (Białołęka)
- Ulica Promenada (Mokotów)
- Ulica Prometeusza (Bemowo)
- Ulica Promienista (Włochy)
- Aleja Promienistych (Mokotów)
- Ulica Promienna (Targówek)
- Ulica Promienna (Wesoła)
- Ulica Kazimierza Promyka (Żoliborz)
- Ulica Promykowa (Wawer)
- Ulica Prosta (Wola)
- Ulica Prosta (Wesoła)
- Ulica Protazego (Targówek)
- Ulica Prozy (Bielany)
- Ulica Adama Próchnika (Żoliborz)
- Ulica Próżna (Śródmieście)
- Ulica Prudnicka (Włochy)
- Ulica Bolesława Prusa (Śródmieście)
- Ulica Bolesława Prusa (Wesoła)
- Ulica Pruszkowska (Ochota)
- Ulica Ksawerego Pruszyńskiego (Bielany)
- Aleja Prymasa Tysiąclecia (Wola, Żoliborz, Ochota)
- Skwer Prymasowski (Wilanów)
- Ulica Prymulki (Wawer)
- Ulica Aleksandra Prystora (Ursus)
- Ulica Pryzmaty (Włochy)
- Ulica Władysława Przanowskiego (Wola)
- Ulica Przasnyska (Wola, Żoliborz)
- Ulica Przaśna (Białołęka)
- Ulica Prząśniczek (Białołęka)
- Ulica Przebieg (Rembertów)
- Ulica Przechodnia (Śródmieście)
- Ulica Przechodnia (Wesoła)
- Ulica Przecławska (Targówek)
- Ulica Przecznica (Włochy)
- Ulica Przedatki (Wilanów)
- Ulica Przednia (Włochy)
- Ulica Przedpole (Włochy)
- Ulica Przedświt (Rembertów)
- Ulica Przedwiośnie (Wawer)
- Ulica Przejazd (Mokotów)
- Ulica Przejazdowa (Ursus)
- Ulica Przejazdowa (Wesoła)
- Ulica Przekorna (Wilanów)
- Ulica Przelot (Wawer)
- Ulica Przełęczy (Wawer)
- Ulica Przemian (Białołęka)
- Ulica Przemyska (Ochota)
- Ulica Przemysława II (Ursus)
- Ulica Przemysłowa (Śródmieście)
- Ulica Przepiórki (Włochy)
- Ulica Przerwana (Ursus)
- Ulica Przeskok (Śródmieście)
- Ulica Przesmyk (Włochy)
- Ulica Przestronna (Wilanów)
- Ulica Przewłocka (Rembertów)
- Ulica Przewodowa (Wawer)
- Ulica Przeworska (Praga Południe)
- Ulica Przewoźników (Targówek)
- Ulica Przeździecka (Białołęka)
- Ulica Przodowników (Wawer)
- Ulica Przy Agorze (Bielany)
- Ulica Przy Bażantarni (Ursynów)
- Ulica Przy Bernardyńskiej Wodzie (Mokotów)
- Ulica Przy Forcie (Ursus)
- Ulica Przy Fosie (Bemowo)
- Ulica Przy Grobli (Mokotów, Ursynów)
- Ulica Przy Grodzisku (Targówek)
- Ulica Przy Lasku (Wola)
- Ulica Przy Parku (Ochota)
- Ulica Przy Trasie (Białołęka)
- Ulica Przy Wodzie (Targówek)
- Ulica Juliana Przybosia (Śródmieście)
- Ulica Czesława Przybylskiego (Ursynów)
- Ulica Stanisława Przybyszewskiego (Bielany)
- Ulica Przyce (Wola)
- Ulica Przyczółkowa (Wilanów)
- Ulica Przydrożna (Białołęka)
- Ulica Przygodna (Wawer)
- Ulica Przyjacielska (Wawer)
- Aleja Przyjaciół (Śródmieście)
- Skwer Przyjaciół Węgierskich (Białołęka)
- Ulica Przyjazna (Białołęka)
- Ulica Przyjaźni (Wawer)
- Osiedle Przyjaźń (Bemowo)
- Ulica Przyjemna (Wawer)
- Ulica Przykoszarowa (Białołęka)
- Ulica Przylaszczkowa (Wawer)
- Ulica Przylesie (Białołęka)
- Ulica Przyleśna (Wawer)
- Ulica Przyleśna (Wesoła)
- Ulica Przyłęcka (Włochy)
- Plac Przymierza (Praga Południe)
- Ulica Przyokopowa (Wola)
- Ulica Przyrodnicza (Białołęka)
- Ulica Przyrynek (Śródmieście)
- Ulica Przyrzecze (Białołęka)
- Ulica Przystaniowa (Śródmieście)
- Ulica Przytulna (Białołęka)
- Ulica Przytyk (Bielany)
- Aleja "Psotki i Śmieszki" (Śródmieście)
- Ulica Pstra (Białołęka)
- Ulica Wincentego Pstrowskiego (Wesoła)
- Ulica Pszczela (Białołęka)
- Ulica Pszczyńska (Targówek)
- Ulica Andrzeja Pszenickiego (Mokotów)
- Ulica Pszeniczna (Białołęka)
- Ulica Ptasia (Śródmieście)
- Ulica Ptasia (Wesoła)
- Ulica Ptysiowa (Wilanów)
- Ulica Giacomo Pucciniego (Białołęka)
- Ulica Puchaczy (Ursynów)
- Ulica Puchalska (Ursynów)
- Ulica Kazimierza Pułaskiego (Białołęka)
- Ulica Puławska (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Pułkowa (Bielany)
- Ulica Pułku AK "Baszta" (Mokotów)
- Ulica Pułku AK "Broda" (Mokotów)
- Ulica Pułku AK "Waligóra" (Mokotów)
- Ulica Pułtuska (Praga Południe)
- Ulica Pustelnicka (Praga Południe)
- Ulica Pustola (Wola)
- Ulica Pustułeczki (Ursynów)
- Ulica Puszczy Solskiej (Bemowo)
- Ulica Puszczyka (Ursynów)
- Ulica Puszkarzy (Rembertów)
- Ulica Puzonistów (Ursynów)
- Ulica Kazimierza Pużaka (Ursus)
- Ulica Pyszniańska (Ursynów)
- Ulica Władysława Pytlasińskiego (Mokotów)

Ulice Warszawy na literę R

- Ulica Henryka Raabego (Ursynów)
- Ulica Rabarbarowa (Mokotów)
- Ulica Rabatowa (Wawer)
- Ulica Rabczańska (Mokotów)
- Ulica Rabsztyńska (Wola)
- Ulica Raciborska (Białołęka)
- Ulica Racjonalizacji (Mokotów)
- Ulica Racławicka (Mokotów, Ochota)
- Ulica Radarowa (Włochy)
- Ulica Radecka (Bielany)
- Rondo Radia Wolna Europa (Bemowo)
- Ulica Radiowa (Bemowo)
- Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków (Śródmieście)
- Aleja Radiowej Trójki (Śródmieście)
- Ulica Radłowa (Wawer)
- Ulica Radłowska (Wawer)
- Ulica Radna (Śródmieście)
- Ulica Radomska (Ochota)
- Ulica Radomszczańska (Wawer)
- Ulica Radosna (Wilanów)
- Ulica Radosna (Wesoła)
- Ulica Radoszycka (Wawer)
- Ulica Raduńska (Bielany)
- Ulica Radzanowska (Wola)
- Ulica Radziejowicka (Bemowo)
- Ulica Radziłowska (Praga Południe)
- Ulica Radziwie (Wola)
- Ulica Barbary Radziwiłłówny (Ursus)
- Ulica Radzymińska (Praga Północ, Targówek)
- Ulica Rafaela (Targówek)
- Ulica Rafałowska (Wawer)
- Ulica Rafii (Rembertów)
- Ulica Kapitana Władysława Raginisa (Bemowo)
- Ulica Rajców (Śródmieście)
- Ulica Rajgrasowa (Białołęka)
- Ulica Rajgrodzka (Targówek)
- Ulica Rajmunda (Targówek)
- Ulica Rajska (Mokotów)
- Ulica Rajskich Ptaków (Ursynów)
- Ulica Rajszewska (Bielany)
- Ulica Rakietników (Ursus)
- Ulica Rakowiecka (Mokotów)
- Ulica Rakowska (Włochy)
- Ulica Elżbiety Rakuszanki (Ursus)
- Ulica Ramowa (Praga Południe)
- Ulica Raniuszka (Ursynów)
- Ulica Wincentego Rapackiego (Ochota)
- Ulica Rapperswilska (Praga Południe)
- Ulica Franciszka Raszei (Wola)
- Ulica Rasztowska (Rembertów)
- Ulica Raszyńska (Ochota)
- Ulica Macieja Rataja (Ursynów)
- Ulica Ratoszyńska (Wawer)
- Ulica Ratuszowa (Praga Północ)
- Plac Ratuszowy (Targówek)
- Ulica Ratyniecka (Wawer)
- Ulica Rawicka (Wawer)
- Ulica Rawska (Ursus)
- Ulica generała Ludomiła Rayskiego (Bemowo)
- Ulica Rąblowska (Bemowo)
- Ulica Rdestowa (Wawer)
- Rondo Ronalda Reagana (Włochy)
- Ulica Rebusowa (Włochy)
- Ulica Tadeusza Rechniewskiego (Praga Południe)
- Ulica Redaktorska (Włochy)
- Ulica Redutowa (Wola)
- Skwer Reduty Kaliskiej (Ochota)
- Ulica Referendarska (Ochota)
- Ulica Regatowa (Targówek)
- Ulica Tadeusza Regera (Wawer)
- Ulica Regionalna (Wawer)
- Ulica Regulska (Ursus)
- Ulica Gustawa Reichera (Targówek)
- Ulica Mikołaja Reja (Ochota)
- Ulica Mikołaja Reja (Wesoła)
- Ulica Mariana Rejewskiego (Ursynów)
- Ulica Rejonowa (Włochy)
- Ulica Rejowiecka (Wawer)
- Ulica Rejsu (Mokotów)
- Ulica Tadeusza Rejtana (Mokotów)
- Ulica Tadeusza Rejtana (Wesoła)
- Ulica Rekrucka (Wawer, Rembertów)
- Ulica Rektorska (Śródmieście)
- Ulica Relaksowa (Ursynów)
- Ulica Rembertowska (Wesoła)
- Ulica Rembielińska (Targówek)
- Plac Aleksandra Rembowskiego (Mokotów)
- Ulica Remiszewska (Targówek)
- Ulica Remontowa (Targówek)
- Ulica Renesansowa (Bielany)
- Ulica Renety (Ursynów)
- Ulica Reniferowa (Białołęka)
- Ulica Reprezentacyjna (Ursynów)
- Ulica Republikańska (Rembertów)
- Ulica Resorowa (Wilanów)
- Ulica Reszelska (Wawer)
- Ulica Retmańska (Wawer)
- Aleja Władysława Reymonta (Bielany)
- Ulica Władysława Reymonta (Wesoła)
- Ulica Rezedowa (Wawer)
- Ulica Rezerwowa (Włochy)
- Ulica Reżyserska (Bemowo)
- Ulica Rębkowska (Praga Południe)
- Ulica Rękawicznicza (Rembertów)
- Ulica Rękodzielnicza (Włochy)
- Ulica Rękopis (Bielany)
- Ulica Emanuela Ringelbluma (Wola)
- Ulica Robinii (Ursus)
- Ulica Robotnicza (Włochy)
- Ulica Henryka Rodakowskiego (Ursus)
- Ulica Rodła (Bemowo)
- Ulica Rodowa (Białołęka)
- Aleja Jana Rodowicza "Anody" (Ursynów)
- Ulica Marii Rodziewiczówny (Praga Południe)
- Ulica Marii Rodziewiczówny (Wesoła)
- Ulica Rodzinna (Bemowo)
- Ulica Rodziny Hiszpańskich (Mokotów)
- Ulica Rodziny Kluczyńskich (Wola)
- Skwer Rodziny Lilpopów (Wola)
- Ulica Rodziny Połanieckich (Bielany)
- Ulica Rodzynkowa (Mokotów)
- Ulica Wilhelma Konrada Roentgena (Ursynów)
- Ulica Rogalińska (Wola)
- Ulica Stanisława Rogalskiego (Praga Południe)
- Ulica Rogatkowa (Wawer)
- Ulica Rogowska (Targówek)
- Ulica Rohatyńska (Targówek)
- Ulica Rokitnicka (Ochota)
- Ulica Rokokowa (Bielany)
- Ulica Rokosowska (Ochota)
- Ulica Rolanda (Targówek)
- Ulica Maksymiliana Roli (Wawer)
- Ulica Rolna (Mokotów, Ursynów)
- Ulica Rolna (Wesoła)
- Ulica Rolnicza (Wawer)
- Ulica Romantyczna (Wawer)
- Ulica Romańska (Wola)
- Ulica Romea i Julii (Praga Południe)
- Ulica Eugeniusza Romera (Ursynów)
- Ulica Ropczycka (Wawer)
- Ulica Rosiczki (Wawer)
- Ulica Rosnąca (Wawer)
- Ulica Michała Rosnowskiego (Wilanów, Ursynów)
- Ulica Rosochata (Wilanów)
- Ulica Jana Rosoła (Ursynów)
- Ulica Gioacchino Rossiniego (Białołęka)
- Ulica Józefa i Jana Rostafińskich (Mokotów)
- Ulica Stanisława Rostworowskiego (Bemowo)
- Ulica Rosy (Wilanów)
- Ulica Rościszewska (Wawer)
- Ulica Roślinna (Targówek)
- Ulica Rotmistrzowska (Wilanów)
- Ulica Rotundy (Bemowo)
- Ulica Roty (Rembertów)
- Pasaż Witolda Rowickiego (Śródmieście)
- Ulica Rowowa (Wesoła)
- Ulica Rozalińska (Bemowo)
- Ulica Rozbrat (Śródmieście)
- Ulica Rozchodnikowa (Wawer)
- Ulica Rozewska (Białołęka)
- Ulica Rozkoszna (Wawer)
- Ulica Rozłączona (Białołęka)
- Ulica Rozłogi (Bemowo)
- Ulica Rozłucka (Praga Południe)
- Ulica Rozmarynu (Wawer)
- Ulica Rozszerzona (Wawer)
- Ulica Roztocka (Praga Południe)
- Ulica Roztoki (Ursynów)
- Ulica Rozwadowska (Targówek)
- Ulica Generała Tadeusza Rozwadowskiego (Targówek)
- Ulica Rożek (Wawer)
- Ulica Rożnowska (Praga Południe)
- Ulica Równa (Praga Północ)
- Ulica Równa (Wesoła)
- Ulica Równoległa (Włochy)
- Aleja Róż (Śródmieście)
- Ulica Różana (Mokotów)
- Ulica Różana (Wesoła)
- Ulica Róży Wiatrów (Targówek)
- Ulica Ludomira Różyckiego (Mokotów)
- Ulica Rubinowa (Wawer)
- Ulica Rubinowa (Wesoła)
- Ulica Ruchliwa (Włochy)
- Ulica Ruciańska (Białołęka)
- Ulica Ruczaj (Wilanów)
- Ulica Rudawska (Ochota)
- Ulica Lucjana Rudnickiego (Bielany)
- Ulica Rudzka (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Rukoli (Wilanów)
- Ulica Rumby (Ursynów)
- Ulica Rumiana (Wilanów)
- Ulica Rumiankowa (Ursus)
- Ulica Rumiankowa (Wesoła)
- Ulica Rumuńska (Praga Południe)
- Ulica Rusałki (Wawer)
- Ulica Rusiecka (Targówek)
- Ulica Rusinowska (Wawer)
- Ulica Ruskowy Bród (Białołęka)
- Ulica Rusznikarska (Praga Południe)
- Ulica Wandy Rutkiewicz (Wilanów)
- Ulica Ruty (Wawer)
- Ulica Rybacka (Białołęka)
- Ulica Rybaki (Śródmieście)
- Ulica Rybałtów (Ursynów)
- Ulica Rybieńska (Targówek)
- Ulica Czesława Ludwika Rybińskiego (Żoliborz)
- Ulica Rybitwy (Ursynów)
- Ulica Rybna (Praga Południe)
- Ulica Rybnicka (Włochy)
- Ulica Rycerska (Śródmieście)
- Ulica Rycerstwa Polskiego (Wilanów)
- Ulica Stanisława Rychlińskiego (Śródmieście)
- Ulica Rychnowska (Wawer)
- Ulica Witolda Rychtera (Praga Południe)
- Skwer Sue Ryder (Ochota)
- Ulica Lucjana Rydla (Bielany)
- Ulica Ludwika Rydygiera (Żoliborz)
- Ulica Rydzowa (Wilanów, Ursynów)
- Ulica Rydzyńska (Ursus)
- Ulica Rymanowska (Mokotów)
- Ulica Rymarska (Mokotów)
- Ulica Franciszka Rymkiewicza (Żoliborz)
- Rynek Mariensztacki (Śródmieście)
- Rynek Nowego Miasta (Śródmieście)
- Rynek Solecki (Śródmieście)
- Rynek Starego Miasta (Śródmieście)
- Ulica Rynkowa (Ursus)
- Ulica Rysia (Śródmieście)
- Ulica Rysia (Wesoła)
- Skwer Ryski (Praga Południe)
- Ulica Rysy (Ursynów)
- Ulica Rytelska (Bielany)
- Ulica Ryżowa (Włochy, Ursus)
- Ulica Rzeczna (Targówek)
- Ulica Rzeczycka (Wawer)
- Aleja Rzeczypospolitej (Wilanów)
- Ulica Rzekotki (Ursynów)
- Ulica Rzemieślników (Targówek)
- Ulica Rzepichy (Targówek)
- Ulica Heleny Rzeszotarskiej (Praga Północ)
- Ulica Rzeszowska (Targówek)
- Ulica Rzewińska (Targówek)
- Ulica Rzeźbiarska (Wawer)
- Ulica Rzędziana (Białołęka)
- Ulica Rzędzińska (Bemowo)
- Ulica Rzodkiewki (Wilanów)
- Ulica Wincentego Rzymowskiego (Mokotów)
- Ulica Rzymska (Praga Południe)

Ulice Warszawy na literę S

- Ulica Sabały (Włochy)
- Ulica Andrieja Sacharowa (Bielany)
- Ulica Sadkowska (Białołęka)
- Ulica Sadowa (Wawer)
- Ulica Sadowa (Wesoła)
- Ulica Barbary Sadowskiej (Bielany)
- Ulica Sadulska (Wawer)
- Ulica Sadurka (Ochota)
- Ulica Sady Zawadowskie (Wilanów)
- Ulica Sady Żoliborskie (Żoliborz)
- Ulica Safony (Targówek)
- Ulica Sagalli (Wesoła)
- Ulica Salamandry (Praga Południe)
- Skwer Księdza Jana Salamuchy (Ochota)
- Ulica Świętego Franciszka Salezego (Śródmieście)
- Ulica Salomejska (Włochy)
- Ulica Sałatkowa (Mokotów)
- Ulica Samarytanka (Targówek)
- Ulica Samborska (Śródmieście)
- Ulica Samby (Ursynów)
- Ulica Samochodowa (Mokotów)
- Ulica Samogłoska (Bielany)
- Ulica Samolotowa (Praga Południe)
- Ulica Samorządowa (Wawer)
- Ulica Samosiejki (Białołęka)
- Ulica Samotna (Targówek)
- Ulica Samowarowa (Białołęka)
- Ulica Samsonowska (Ursynów)
- Ulica Sandomierska (Mokotów)
- Ulica Romana Sanguszki (Śródmieście)
- Ulica Sanocka (Ochota)
- Ulica Santocka (Mokotów)
- Ulica Saperów (Włochy)
- Ulica Saperska (Żoliborz)
- Rondo Kardynała Adama Sapiehy (Wilanów)
- Ulica Pawła Jana Sapiehy (Wesoła)
- Ulica Sapieżyńska (Śródmieście)
- Ulica Sarabandy (Ursynów)
- Ulica Macieja Sarbiewskiego (Żoliborz)
- Ulica Sardyńska (Mokotów)
- Ulica Sarenki (Białołęka)
- Ulica Sarenki (Wesoła)
- Ulica Sarmacka (Wilanów)
- Ulica Sarmatów (Żoliborz)
- Ulica Sarny (Wawer)
- Ulica Sasanki (Włochy)
- Ulica Sasanki (Wesoła)
- Ulica Saska (Praga Południe)
- Ulica Satynowa (Wilanów)
- Ulica Hanki Sawickiej (Wesoła)
- Ulica Sawy (Targówek)
- Ulica Sąchocka (Ochota)
- Ulica Sągi (Wilanów)
- Ulica Sąsiedzka (Białołęka)
- Ulica Sążnista (Wilanów)
- Ulica Leona Schillera (Śródmieście)
- Ulica Scholastyków (Włochy)
- Ulica Efraima Schroegera (Bielany)
- Ulica Brunona Schulza (Bielany)
- Ulica Władysława Sebyły (Bielany)
- Ulica Secemińska (Bemowo)
- Rondo Stanisława Sedlaczka (Śródmieście)
- Ulica Sejmikowa (Wawer)
- Ulica Sejmu Czteroletniego (Wilanów)
- Ulica Sekundowa (Włochy)
- Ulica Sekwoi (Wesoła)
- Ulica Seledynowa (Targówek)
- Ulica Semaforowa (Białołęka)
- Ulica Stefanii Sempołowskiej (Śródmieście)
- Ulica Senacka (Śródmieście)
- Ulica Senatorska (Śródmieście)
- Aleja Ireny Sendlerowej (Śródmieście)
- Ulica Mariana Sengera "Cichego" (Ursynów)
- Ulica Senna (Targówek)
- Ulica Serdeczna (Wawer)
- Ulica Serocka (Praga Południe)
- Ulica Serwituty (Włochy)
- Ulica Sewastopolska (Mokotów)
- Ulica Sewerynów (Śródmieście)
- Ulica Sezam (Wawer)
- Ulica Sezamkowa (Wesoła)
- Ulica Sęczkowa (Wawer)
- Ulica Sędziowska (Ochota)
- Ulica Sękocińska (Ochota)
- Ulica Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego (Ursynów)
- Ulica Sępia (Wawer)
- Ulica Sianokosów (Białołęka)
- Ulica Siarczana (Targówek)
- Ulica Jana Sibeliusa (Mokotów)
- Ulica Sieciechowska (Bielany)
- Ulica Sieczna (Białołęka)
- Ulica Siedlecka (Praga Północ)
- Ulica Siedliskowa (Wilanów)
- Ulica Siedmiogrodzka (Wola)
- Ulica Siedzibna (Targówek)
- Ulica Siekierkowska (Mokotów)
- Ulica Sielanki (Wilanów)
- Ulica Sielankowa (Wawer)
- Ulica Sielecka (Mokotów)
- Ulica Sielska (Białołęka)
- Ulica Siemiatycka (Bemowo)
- Ulica Kazimierza Siemienowicza (Bemowo)
- Ulica Józefa Siemieńskiego (Ochota)
- Ulica Henryka Siemiradzkiego (Żoliborz)
- Ulica Sieniawska (Wawer)
- Ulica Henryka Sienkiewicza (Śródmieście)
- Ulica Henryka Sienkiewicza (Wesoła)
- Ulica Sienna (Wola, Śródmieście)
- Ulica Siennicka (Praga Południe)
- Ulica Sieradzka (Wola)
- Ulica Józefa Sierakowskiego (Praga Północ)
- Ulica Wacława Sieroszewskiego (Śródmieście)
- Ulica Sierpecka (Żoliborz)
- Ulica Wacława Sierpińskiego (Ochota)
- Ulica Siewierska (Ochota)
- Ulica Sikorska (Wawer)
- Aleja Generała Władysława Sikorskiego (Mokotów)
- Ulica Generała Władysława Sikorskiego (Wesoła)
- Ulica Siłaczki (Ursus)
- Ulica Siodlarska (Bemowo)
- Ulica Księdza Jana Sitnika (Wola)
- Ulica Sitowie (Wawer)
- Ulica Ryszarda Siwca (Praga Południe)
- Ulica Skalbmierska (Bielany)
- Ulica Skalista (Wesoła)
- Ulica Włodzimierza Skalmowskiego (Wawer)
- Ulica Skalnicowa (Wawer)
- Ulica Generała Stanisława Skalskiego (Praga Południe)
- Ulica Skałacka (Mokotów)
- Skwer Jerzego Kastrioty Skanderbega (Ochota)
- Ulica Skarbka z Gór (Białołęka)
- Ulica Księdza Piotra Skargi (Targówek)
- Ulica Księdza Piotra Skargi (Wesoła)
- Ulica Skaryszewska (Praga Południe)
- Ulica Stanisława Skarżyńskiego (Ochota)
- Ulica Skazańców (Żoliborz)
- Ulica Skibicka (Włochy)
- Skwer Kapitana Stanisława Skibniewskiego "Cubryny" (Śródmieście)
- Ulica Skierdowska (Białołęka)
- Ulica Skierniewicka (Wola)
- Ulica Generała Leonarda Skierskiego (Targówek)
- Ulica Sklepowa (Włochy)
- Ulica Generała Felicjana Sławoja Składkowskiego (Ursus)
- Ulica Składowa (Włochy)
- Ulica Skłoby (Bemowo)
- Ulica Marii Skłodowskiej-Curie (Ochota)
- Ulica Marii Skłodowskiej-Curie (Wesoła)
- Ulica Skoczna (Wesoła)
- Ulica Władysława Skoczylasa (Praga Północ)
- Ulica Skokowa (Wawer)
- Ulica Skolimowska (Mokotów)
- Ulica Walentego Skorochód-Majewskiego (Ochota)
- Ulica Skoroszewska (Ursus)
- Ulica Skorpiona (Rembertów, Targówek)
- Ulica Księdza Ignacego Skorupki (Śródmieście)
- Ulica Skotnicka (Żoliborz)
- Ulica Skowronkowa (Wawer)
- Ulica Skrajna (Targówek)
- Ulica Skromna (Włochy)
- Ulica Księdza Stanisława Skrzeszewskiego (Rembertów)
- Ulica Skrzetuskiego (Mokotów)
- Ulica Skrzydlata (Włochy)
- Ulica Jana Skrzyneckiego (Wawer)
- Ulica Skrzypcowa (Targówek)
- Ulica Skrzypów (Wawer)
- Ulica Skuterowa (Białołęka)
- Ulica Skwierzyńska (Wawer)
- Pasaż Henryka Sławika (Białołęka)
- Ulica Sławińska (Wola)
- Ulica Walerego Sławka (Ursus)
- Ulica Sławkowska (Mokotów)
- Ulica Słodka (Białołęka)
- Ulica Słodowiec (Bielany)
- Ulica Słodowiecka (Wola)
- Ulica Słomiana (Bemowo)
- Ulica Zygmunta Słomińskiego (Śródmieście)
- Ulica Słoneczna (Mokotów)
- Ulica Słoneczna (Wesoła)
- Ulica Słonecznego Poranka (Białołęka)
- Ulica Słonecznej Polany (Wesoła)
- Ulica Słonecznikowa (Bielany)
- Plac Słoneczny (Żoliborz)
- Skwer Antoniego Słonimskiego (Mokotów)
- Ulica Słonki (Ursynów)
- Ulica Słotna (Wawer)
- Ulica Juliusza Słowackiego (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Juliusza Słowackiego (Wesoła)
- Skwer Słoweński (Mokotów)
- Aleja Słowiańska (Bielany)
- Ulica Słowicza (Włochy)
- Ulica Słowicza (Wesoła)
- Ulica Słubicka (Targówek)
- Ulica Słupecka (Ochota)
- Ulica Słupska (Ursus)
- Ulica Służby Polsce (Ursynów)
- Ulica Służewska (Śródmieście)
- Ulica Smardzewska (Wawer)
- Ulica Bedricha Smetany (Mokotów)
- Ulica Smocza (Wola)
- Ulica Smogorska (Wawer)
- Ulica Smogulecka (Wawer)
- Ulica Smoleńska (Targówek)
- Ulica Władysława Smoleńskiego (Bielany)
- Ulica Stanisława Smolki (Wola)
- Ulica Smolna (Śródmieście)
- Ulica Mariana Smoluchowskiego (Mokotów)
- Ulica Jadwigi Smosarskiej (Wawer)
- Ulica Smoszewska (Żoliborz)
- Ulica Smugowa (Białołęka)
- Ulica Juliana Smulikowskiego (Śródmieście)
- Ulica Smyczkowa (Mokotów)
- Ulica Snopowa (Wawer)
- Ulica Snycerska (Wawer)
- Ulica Michała Sobczaka (Bemowo)
- Ulica Sobiborska (Rembertów)
- Ulica Sobierajska (Wawer)
- Ulica Sobieszyńska (Mokotów)
- Ulica Sobocka (Bielany)
- Ulica Sobolewska (Mokotów)
- Ulica Sobótki (Włochy)
- Ulica Sochaczewska (Bemowo)
- Ulica Soczewkowa (Białołęka)
- Ulica Soczi (Mokotów)
- Ulica Sokola (Praga Północ)
- Ulica Sokołowska (Wola)
- Ulica Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego "Grzymały" (Ochota)
- Ulica Sokratesa (Bielany)
- Ulica Solankowa (Mokotów)
- Ulica Antoniego Solariego (Ochota)
- Ulica Solec (Śródmieście)
- Ulica Solferino (Rembertów)
- Aleja Solidarności (Wola, Śródmieście, Praga Północ)
- Ulica Solidna (Wawer)
- Ulica Solińska (Włochy)
- Ulica Aleksandra Solińskiego (Targówek)
- Ulica Solipska (Włochy)
- Ulica Solistów (Ursynów)
- Ulica Ludwika Solskiego (Żoliborz)
- Ulica Solurska (Wawer)
- Ulica Andrzeja Sołtana (Bemowo)
- Ulica Kajetana Sołtyka (Wola)
- Ulica Sonaty (Mokotów)
- Ulica Soplicka (Wawer)
- Ulica Sortowa (Białołęka)
- Ulica Generała Stanisława Sosabowskiego (Praga Południe)
- Ulica Generała Kazimierza Sosnkowskiego (Ursus)
- Ulica Sosnowa (Śródmieście)
- Ulica Sosnowa (Wesoła)
- Ulica Sosnowiecka (Bemowo)
- Ulica Oskara Sosnowskiego (Ursynów)
- Ulica Kazimierza Sotta "Sokoła" (Ursynów)
- Ulica Sowia (Śródmieście)
- Ulica Józefa Sowińskiego (Wola)
- Ulica Sowizdrzała (Targówek)
- Ulica Sozopolska (Mokotów)
- Ulica Sójki (Ursynów)
- Ulica Spacerowa (Mokotów, Śródmieście)
- Ulica Spacerowa (Wesoła)
- Ulica Spadkowa (Białołęka)
- Ulica Spadowa (Wawer)
- Ulica Spalinowa (Praga Południe)
- Ulica Spalska (Mokotów)
- Ulica Spartakusa (Bielany)
- Ulica Spartańska (Mokotów)
- Ulica Spedycyjna (Białołęka)
- Ulica Spichrzowa (Białołęka)
- Ulica Spiralna (Mokotów)
- Ulica Michała Spisaka (Ursus)
- Ulica Spiska (Ochota)
- Ulica Spokojna (Wola)
- Ulica Spokojna (Wesoła)
- Ulica Sporna (Ursynów)
- Ulica Sportowa (Mokotów)
- Ulica Sportowa (Wesoła)
- Ulica Sporyszowa (Wawer)
- Ulica Spójni (Targówek)
- Ulica Spółdzielcza (Wawer)
- Ulica Spółdzielcza (Wesoła)
- Ulica Sprawna (Białołęka)
- Ulica Sprzeczna (Praga Północ)
- Ulica Spychowska (Bemowo)
- Ulica Spytka z Melsztyna (Targówek)
- Ulica Srebrna (Wola)
- Ulica Srebrnogórska (Białołęka)
- Ulica Edwarda Stachury (Bielany)
- Ulica Stadionowa (Ochota)
- Ulica Leopolda Staffa (Bielany)
- Ulica Stajenna (Włochy)
- Ulica Stalowa (Praga Północ)
- Rondo Feliksa Stamma (Mokotów)
- Ulica Staniewicka (Targówek)
- Ulica Świętego Stanisława (Wola)
- Ulica Stanisława Augusta (Praga Południe)
- Ulica Stanisławowska (Praga Południe)
- Aleja Księdza Józefa Stanka (Śródmieście)
- Aleja Stanów Zjednoczonych (Praga Południe)
- Ulica Stara (Śródmieście)
- Ulica Starczewska (Wawer)
- Ulica Starego Dębu (Białołęka)
- Ulica Starego Doktora (Wawer)
- Ulica Starej Baśni (Bielany)
- Rondo Starej Cegielni (Wesoła)
- Ulica Starej Gruszy (Białołęka)
- Ulica Stargardzka (Wawer)
- Ulica Starodawna (Wilanów)
- Ulica Starodęby (Ursus)
- Ulica Staropolska (Białołęka)
- Ulica Starościńska (Mokotów)
- Ulica Starowiejska (Włochy)
- Ulica Franciszka Starowieyskiego (Mokotów)
- Ulica Starozaciszańska (Targówek)
- Skwer "Starszych Panów" (Mokotów)
- Ulica Startowa (Włochy)
- Plac Sokratesa Starynkiewicza (Ochota)
- Rondo Stefana Starzyńskiego (Praga Północ)
- Ulica Stefana Starzyńskiego (Praga Północ)
- Ulica Stefana Starzyńskiego (Wesoła)
- Ulica Stasinek (Białołęka)
- Ulica Stanisława Staszica (Wola)
- Ulica Stanisława Staszica (Wesoła)
- Ulica Staszowska (Mokotów)
- Ulica Romana Statkowskiego (Mokotów)
- Ulica Statyczna (Włochy)
- Ulica Stawiszyńska (Wawer)
- Ulica Stawki (Wola, Śródmieście)
- Ulica Stawowa (Wawer)
- Ulica Stawy (Włochy)
- Ulica Stągiewna (Białołęka)
- Ulica Milana Rastislava Stefanika (Białołęka)
- Ulica Hugona Steinhausa (Mokotów)
- Ulica Piotra Antoniego Steinkellera (Śródmieście)
- Ulica Pawła Stellera (Bemowo)
- Ulica Stelmachów (Rembertów)
- Ulica Stepowa (Wawer)
- Ulica Sterdyńska (Targówek)
- Ulica Henryka Sternhela (Targówek)
- Ulica Sternicza (Bemowo)
- Ulica Stębarska (Białołęka)
- Ulica Stępińska (Mokotów)
- Ulica Stężycka (Rembertów)
- Ulica Stocka (Praga Południe)
- Ulica Stoczkowska (Praga Południe)
- Ulica Stoczniowców (Wawer)
- Ulica Stogi (Białołęka)
- Ulica Stoicka (Włochy)
- Ulica Stojanowska (Targówek)
- Ulica Zygmunta Stojowskiego (Białołęka)
- Pasaż Stokłosy (Ursynów)
- Ulica Stokłosy (Ursynów)
- Ulica Stokrotki (Włochy)
- Ulica Stokrotki (Wesoła)
- Ulica Stolarska (Praga Północ)
- Ulica Stopowa (Mokotów)
- Ulica Storczykowa (Wawer)
- Ulica Stradomska (Wawer)
- Ulica Strawczyńska (Bemowo)
- Ulica Strażacka (Rembertów)
- Ulica Strąkowa (Wola, Bemowo)
- Skwer Pułkownika Leona Strehla (Śródmieście)
- Ulica Stroma (Wola)
- Ulica Strońska (Bemowo)
- Ulica Strubiczów (Włochy)
- Ulica Andrzeja Struga (Włochy)
- Ulica Strumykowa (Białołęka)
- Ulica Strunowa (Białołęka)
- Ulica Józefa Strusia (Wawer)
- Ulica Strycharska (Rembertów)
- Ulica Stryjeńskich (Ursynów)
- Aleja Jerzego Strzałkowskiego (Wola)
- Ulica Strzegomska (Wawer)
- Ulica Strzelca (Targówek)
- Ulica Strzelców (Bemowo)
- Ulica Strzelecka (Praga Północ)
- Ulica Pawła Edmunda Strzeleckiego (Ursynów)
- Ulica Strzelińska (Wawer)
- Ulica Strzybnicka (Białołęka)
- Ulica Strzygłowska (Wawer)
- Ulica Studencka (Mokotów)
- Ulica Studzienna (Wola)
- Ulica Stuletnia (Białołęka)
- Ulica Stumilowy Las (Białołęka)
- Ulica Wita Stwosza (Mokotów)
- Ulica Wita Stwosza (Wesoła)
- Ulica Jana Styki (Praga Południe)
- Ulica Stylowa (Wawer)
- Ulica Styrska (Praga Południe)
- Ulica Sucha (Targówek)
- Ulica Majora Henryka Sucharskiego (Bemowo)
- Ulica Suchocińska (Białołęka)
- Ulica Suchodolska (Praga Południe)
- Ulica Suchy Las (Ursus)
- Ulica Sueska (Mokotów)
- Ulica Suflerska (Rembertów)
- Ulica Sulejkowska (Praga Południe)
- Ulica Sulęcińska (Wawer)
- Ulica Adolfa Suligowskiego (Mokotów, Śródmieście)
- Ulica Sulimy (Mokotów)
- Ulica Aleksandra Sulkiewicza (Śródmieście)
- Ulica Sulmierzycka (Włochy)
- Ulica Sułkowicka (Mokotów)
- Ulica Józefa Sułkowskiego (Żoliborz)
- Ulica Sumaków (Wawer)
- Ulica Józefa Supińskiego (Ochota)
- Ulica Wawrzyńca Surowieckiego (Ursynów)
- Ulica Suwak (Mokotów)
- Ulica Suwalska (Targówek)
- Ulica Pawła Suzina (Żoliborz)
- Ulica Swarożyca (Bielany)
- Ulica Swarzewska (Bielany)
- Ulica Swojska (Targówek)
- Ulica Sworzniowa (Włochy)
- Ulica Swoszowicka (Mokotów)
- Ulica Sybilli (Żoliborz)
- Skwer Matki Sybiraczki (Śródmieście)
- Skwer Sybiraków (Wola)
- Ulica Sycowska (Włochy)
- Ulica Sycylijska (Mokotów)
- Ulica Tadeusza Sygietyńskiego (Praga Południe)
- Ulica Sygnałowa (Białołęka)
- Ulica Symboliczna (Wola)
- Ulica Symfonii (Ursynów)
- Ulica Sympatyczna (Włochy)
- Ulica Synogarlicy (Ursynów)
- Ulica Synów Pułku (Bemowo)
- Ulica Sypniewska (Mokotów)
- Ulica Syreny (Wola)
- Ulica Władysława Syrokomli (Targówek)
- Ulica Władysława Syrokomli (Wesoła)
- Ulica Syryńska (Mokotów)
- Ulica Syta (Wilanów)
- Ulica Szachowa (Wawer)
- Ulica Podpułkownika Wacława Szadkowskiego (Bemowo)
- Ulica Szafarzy (Rembertów)
- Ulica Szafirków (Białołęka)
- Ulica Szafirowa (Wawer)
- Ulica Szafirowa (Wesoła)
- Ulica Szaflarska (Bielany)
- Ulica Szafranowa (Wesoła)
- Ulica Szafranów (Wawer)
- Ulica Szafrańców (Białołęka)
- Ulica Karola Szajnochy (Żoliborz)
- Rondo Jana Szala (Włochy)
- Ulica Szalejowa (Wawer)
- Ulica Kazimierza Szałasa (Białołęka)
- Ulica Jana Szałka (Wola)
- Ulica Szałwiowa (Białołęka)
- Ulica Szamocin (Białołęka)
- Ulica Szamocka (Żoliborz)
- Ulica Szamotulska (Białołęka)
- Ulica Szamoty (Ursus)
- Ulica Józefa Szanajcy (Praga Północ)
- Ulica Jana Marcina Szancera (Ursus)
- Ulica Jerzego Szaniawskiego (Żoliborz)
- Ulica Szańcowa (Wola)
- Ulica Szara (Śródmieście)
- Ulica Szarady (Włochy)
- Ulica Generała Bolesława Szareckiego (Bemowo)
- Ulica Szarotki (Mokotów)
- Ulica Szarych Szeregów (Wola)
- Ulica Szarych Szeregów (Wesoła)
- Ulica Szaserów (Praga Południe)
- Ulica Szatkowników (Rembertów)
- Ulica Szawelska (Białołęka)
- Ulica Szczawnicka (Praga Południe)
- Ulica Karola Szczecińskiego (Wola)
- Ulica Szczekocińska (Mokotów)
- Ulica Świętego Szczepana (Mokotów)
- Plac Władysława Szczepaniaka (Śródmieście)
- Ulica Jana Szczepanika (Targówek)
- Ulica Stanisława Szczepanowskiego (Żoliborz)
- Rondo Józefa Szczepańskiego "Ziutka" (Wola)
- Ulica Szczera (Włochy)
- Ulica Szczerbca (Białołęka)
- Ulica Szczęsna (Włochy)
- Ulica Szczęśliwa (Białołęka)
- Ulica Szczęśliwicka (Ochota)
- Ulica Szczotkarska (Bemowo)
- Ulica Szczuczyńska (Praga Południe)
- Ulica Mieczysława Szczuki (Ursynów)
- Ulica Szczupacza (Białołęka)
- Ulica Szczygla (Śródmieście)
- Ulica Szczytnowska (Wawer)
- Ulica Szczytowa (Wawer)
- Ulica Władysława Szeflera "Włada" (Rembertów)
- Ulica Szegedyńska (Bielany)
- Ulica Williama Szekspira (Bielany)
- Ulica Szeligowska (Bemowo)
- Plac Piotra Szembeka (Praga Południe)
- Ulica Szepietowska (Bielany)
- Ulica Szermiercza (Wesoła)
- Ulica Władysława Szernera (Praga Północ)
- Ulica Szeroka (Praga Południe, Rembertów)
- Ulica Szeroka (Wesoła)
- Ulica Szeroki Dunaj (Śródmieście)
- Skwer Tarasa Szewczenki (Mokotów)
- Alejka "Szewczyk Dratewka" (Śródmieście)
- Ulica Szewska (Rembertów)
- Ulica Szklana (Targówek)
- Ulica Szklanych Domów (Praga Południe)
- Skwer Księdza Kazimierza Szklarczyka (Ursus)
- Ulica Szklarniowa (Białołęka)
- Ulica Szklarniowa (Wesoła)
- Ulica Szkolna (Śródmieście)
- Ulica Szkolna (Wesoła)
- Ulica Szkoły Orląt (Praga Południe)
- Ulica Szkutników (Rembertów)
- Ulica Szlachecka (Białołęka)
- Ulica Szlachecka (Wesoła)
- Ulica Szlenkierów (Wola)
- Ulica Szlifierska (Bemowo)
- Ulica Szmaragdowa (Targówek)
- Ulica Szmaragdowa (Wesoła)
- Ulica Stanisława Szobera (Bemowo)
- Ulica Szoferska (Wawer)
- Ulica Stefana Szolc-Rogozińskiego (Ursynów)
- Ulica Andrzeja Szomańskiego (Ursus)
- Ulica Szosowa (Wesoła)
- Ulica Szpacza (Wawer)
- Ulica Szparagowa (Wawer)
- Aleja Szpitala Ujazdowskiego (Śródmieście)
- Ulica Szpitalna (Śródmieście)
- Ulica Kazimierza Szpotańskiego (Wawer)
- Ulica Szprotawska (Targówek)
- Ulica Szreniawska (Wawer)
- Ulica Sztabowa (Praga Południe)
- Ulica Sztajerka (Ursynów)
- Aleja Sztandarów (Rembertów)
- Ulica Sztormowa (Mokotów)
- Ulica Sztuk Pięknych (Wola)
- Ulica Sztukatorska (Rembertów)
- Ulica Sztumska (Wawer)
- Ulica Szturmowa (Mokotów)
- Ulica Sztygarów (Wawer)
- Ulica Franciszka Szuberta (Włochy)
- Ulica Szubińska (Bielany)
- Aleja Jana Chrystiana Szucha (Śródmieście)
- Ulica Józefa Szujskiego (Ochota)
- Ulica Szulborska (Wola)
- Ulica Księdza Sylwestra Szulczyka (Wawer)
- Ulica Szumiąca (Ursynów)
- Ulica Szumiących Traw (Białołęka)
- Ulica Szumna (Wawer)
- Ulica Szuwary (Mokotów)
- Ulica Eugeniusza Szwankowskiego (Bemowo)
- Rondo Haliny Szwarc (Bielany)
- Ulica Szwedzka (Praga Północ)
- Ulica Szwoleżerów (Śródmieście)
- Ulica Szybka (Ochota, Włochy)
- Ulica Szybowcowa (Włochy)
- Ulica Szydłowiecka (Białołęka)
- Pasaż Arnolda Szyfmana (Śródmieście)
- Ulica Szymanowska (Śródmieście)
- Ulica Karola Szymanowskiego (Praga Północ)
- Ulica Edwarda Szymańskiego (Wola)
- Ulica Józefa Szymańskiego (Rembertów)
- Ulica Szymbarska (Wawer)
- Ulica Jana Szymczaka (Wola)
- Ulica Szynowa (Białołęka)
- Ulica Szyprów (Mokotów)
- Ulica Szyszaków (Rembertów)
- Ulica Szyszkowa (Włochy)

Ulice Warszawy na literę Ś

- Ulica Piotra Ściegiennego (Żoliborz)
- Ulica Ścieżka (Białołęka)
- Ulica Ślazowa (Wawer)
- Ulica Śląska (Włochy)
- Ulica Aleksandry Śląskiej (Wawer)
- Ulica Ślepa (Białołęka)
- Ulica Ślimaka (Wawer)
- Ulica Śliska (Wola, Śródmieście)
- Ulica Śliska (Wesoła)
- Ulica Śliwkowa (Białołęka)
- Ulica Śmiała (Żoliborz)
- Ulica Śmiała (Wesoła)
- Ulica Bolesława Śmiałego (Ursus)
- Ulica Śmieszna (Targówek)
- Ulica Śmigielska (Ursus)
- Rondo Mansweta Śmigielskiego (Wesoła)
- Ulica Śmigłowca (Ochota)
- Ulica Jana i Jędrzeja Śniadeckich (Śródmieście)
- Ulica Śniardwy (Mokotów)
- Ulica Cecylii Śniegockiej (Śródmieście)
- Ulica Śnieguliczki (Wawer)
- Ulica Śnieżna (Praga Północ)
- Ulica Śnieżna (Wesoła)
- Ulica Śpiewaków (Białołęka)
- Ulica Śpiewna (Wawer)
- Ulica Średnia (Wawer)
- Ulica Śreniawitów (Białołęka)
- Ulica Środkowa (Praga Północ)
- Ulica Środkowa (Wesoła)
- Ulica Śródborowska (Wawer)
- Ulica Śródziemnomorska (Mokotów)
- Ulica Światowa (Włochy)
- Plac Światowida (Białołęka)
- Ulica Światowida (Białołęka)
- Ulica Świderska (Białołęka)
- Ulica Świdnicka (Targówek)
- Ulica Świebodzińska (Wawer)
- Ulica Świecka (Wawer)
- Ulica Świeradowska (Mokotów)
- Ulica Świerkowa (Białołęka)
- Ulica Świerkowa (Wesoła)
- Ulica Świerszcza (Włochy)
- Ulica Świetlana (Włochy)
- Ulica Świetlicka (Rembertów)
- Ulica Świetlików (Bemowo)
- Ulica Świetlista (Włochy)
- Ulica Świeża (Praga Północ)
- Ulica Święciańska (Targówek)
- Ulica Juliana Święcickiego (Żoliborz)
- Ulica Aleksandra Świętochowskiego (Bemowo)
- Ulica Świętojańska (Śródmieście)
- Ulica Świętojerska (Śródmieście)
- Ulica Świętokrzyska (Śródmieście)
- Ulica Świętosławska (Praga Południe)
- Ulica Wojciecha Świętosławskiego (Białołęka)
- Ulica Świtezianki (Wawer)

Ulice Warszawy na literę T

- Ulica Taborowa (Ursynów)
- Ulica Tadżycka (Wawer)
- Ulica Rabindranatha Tagore (Mokotów)
- Alejka "Tajemnicze Butki" (Śródmieście)
- Ulica Talarowa (Białołęka)
- Ulica Tamaryszków (Wawer)
- Ulica Tamka (Śródmieście)
- Ulica Taneczna (Ursynów)
- Ulica Tango (Ursynów)
- Ulica Czesława Tańskiego (Włochy)
- Ulica Tapetowa (Białołęka)
- Ulica Tapicerska (Włochy)
- Ulica Tarasowa (Białołęka)
- Ulica Tarchomińska (Praga Północ)
- Ulica Tarczowa (Praga Południe)
- Ulica Tarczyńska (Ochota)
- Ulica Targowa (Praga Południe, Praga Północ)
- Ulica Tarniny (Mokotów)
- Ulica Tarnobrzeska (Praga Południe)
- Ulica Tarnogórska (Targówek)
- Ulica Tarnowiecka (Praga Południe)
- Rondo Marii Tarnowskiej (Włochy)
- Ulica Tasznikowa (Wawer)
- Ulica Taśmowa (Mokotów)
- Ulica Władysława Tatarkiewicza (Praga Południe)
- Ulica Tatarska (Wola)
- Ulica Tatrzańska (Mokotów)
- Ulica Tawerny (Mokotów)
- Ulica Tawułkowa (Wawer)
- Ulica Tczewska (Bielany)
- Plac Teatralny (Śródmieście)
- Ulica Techniczna (Wawer)
- Ulica Techników (Włochy)
- Ulica Wandy Telakowskiej (Śródmieście)
- Ulica Telefoniczna (Bemowo)
- Ulica Pala Telekiego (Ursynów)
- Ulica Telewizyjna (Bemowo)
- Ulica Leonida Teligi (Ursynów)
- Ulica Telimeny (Wawer)
- Ulica Tenisowa (Mokotów)
- Ulica Arcybiskupa Józefa Teodorowicza (Wilanów)
- Ulica Teodozji (Wesoła)
- Ulica Teresińska (Mokotów)
- Ulica Terespolska (Praga Południe)
- Ulica Świętej Teresy (Śródmieście)
- Ulica Włodzimierza Tetmajera (Białołęka)
- Ulica Tęczowa (Wawer)
- Ulica Tęczowa (Wesoła)
- Ulica Generała Wiktora Thommeego (Bemowo)
- Ulica Tkaczy (Bemowo)
- Ulica Tłomackie (Śródmieście)
- Ulica Tłuchowska (Białołęka)
- Ulica Teodora Toeplitza (Żoliborz)
- Ulica Tokarska (Wawer)
- Ulica Wacława Tokarza (Targówek)
- Ulica Generała Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza (Śródmieście)
- Ulica Lwa Tołstoja (Bielany)
- Ulica Stanisława Tołwińskiego (Żoliborz)
- Ulica Tomaszowska (Wawer)
- Ulica Tomcia Palucha (Ursus)
- Ulica Tomnicka (Włochy)
- Ulica Topazowa (Targówek)
- Ulica Topazowa (Wesoła)
- Ulica Topiel (Śródmieście)
- Ulica Topograficzna (Rembertów)
- Ulica Topolowa (Białołęka)
- Ulica Topolowa (Wesoła)
- Ulica Toporczyków (Białołęka)
- Ulica Toporowska (Rembertów)
- Ulica Torfowa (Targówek)
- Ulica Torfowa (Wesoła)
- Ulica Torowa (Wawer, Rembertów)
- Ulica Toruńska (Praga Północ, Targówek, Białołęka)
- Ulica Towarowa (Wola, Ochota)
- Ulica Traczy (Rembertów)
- Skwer Duśki Trafankowskiej (Śródmieście)
- Trakt Brzeski (Wesoła)
- Trakt Lubelski (Wawer)
- Trakt Napoleoński (Wawer)
- Ulica Traktorzystki (Wola)
- Ulica Traktorzystów (Ursus)
- Ulica Tramblanki (Ursynów)
- Ulica Tramwajowa (Wesoła)
- Ulica Transportowców (Ursynów)
- Ulica Trapez (Włochy)
- Ulica Traszki (Białołęka)
- Ulica Romualda Traugutta (Śródmieście)
- Ulica Trawiasta (Wawer)
- Ulica Mikołaja Trąby (Białołęka)
- Ulica Trele (Ursynów)
- Ulica Trembowelska (Praga Południe)
- Ulica Trenów (Bielany)
- Ulica Bronisława Trentowskiego (Żoliborz)
- Ulica Trębacka (Śródmieście)
- Ulica Tristana (Targówek)
- Ulica Trocinowa (Wawer)
- Ulica Trocka (Targówek)
- Ulica Trojaka (Żoliborz)
- Ulica Trojanowska (Targówek)
- Ulica Trojańska (Włochy)
- Ulica Trombity (Ursynów)
- Ulica Trójpolowa (Wilanów)
- Ulica Księdza Zygmunta Trószyńskiego (Żoliborz)
- Ulica Trufle (Ursynów)
- Ulica Truskawiecka (Mokotów)
- Ulica Truskawkowa (Białołęka)
- Ulica Truskolaska (Wawer)
- Ulica Trybunalska (Ochota)
- Ulica Trylogii (Bielany)
- Ulica Trzcinowa (Włochy)
- Ulica Trzebnicka (Wawer)
- Ulica Trzech Budrysów (Ochota)
- Plac Trzech Krzyży (Śródmieście)
- Ulica Trzos (Włochy)
- Ulica Trzykrotki (Wawer)
- Ulica Tuberozy (Wawer)
- Ulica Tuchlińska (Mokotów)
- Ulica Tucholska (Żoliborz)
- Ulica Tukana (Ursynów)
- Ulica Tulipanowa (Wawer)
- Ulica Tułowicka (Bielany)
- Ulica Tumska (Włochy)
- Ulica Tunelowa (Wola)
- Ulica Turbinowa (Praga Południe)
- Ulica Turecka (Mokotów)
- Ulica Turkawki (Ursynów)
- Ulica Turkusowa (Wawer)
- Ulica Turkusowa (Wesoła)
- Ulica Turmoncka (Targówek)
- Ulica Turniejowa (Wawer)
- Rondo Jerzego Turowicza (Żoliborz)
- Ulica Turystyczna (Mokotów)
- Ulica Juliana Tuwima (Śródmieście)
- Ulica Juliana Tuwima (Wesoła)
- Ulica Tuzinowa (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Tużycka (Targówek)
- Ulica Twarda (Wola, Śródmieście)
- Ulica Twardowska (Bielany)
- Skwer Księdza Jana Twardowskiego (Śródmieście)
- Ulica Samuela Twardowskiego (Żoliborz)
- Ulica Twórcza (Białołęka)
- Rondo Tybetu (Wola)
- Ulica Tykocińska (Targówek)
- Ulica Tylna (Wola)
- Ulica Tylżycka (Żoliborz)
- Ulica Tymiankowa (Targówek)
- Ulica Tymiankowa (Wesoła)
- Ulica Tymotki (Białołęka)
- Ulica Tyniecka (Mokotów)
- Ulica Tynkarska (Włochy)
- Pasaż Leopolda Tyrmanda (Śródmieście)
- Ulica Tyrreńska (Mokotów)
- Aleja Tysiąclecia (Praga Północ)
- Ulica Eustachego Tyszkiewicza (Wola)
- Ulica Tyszowiecka (Wawer)
- Ulica Tyśmienicka (Praga Południe)
- Ulica Tytoniowa (Wawer)
- Ulica Tytułowa (Bielany)

Ulice Warszawy na literę U

- Ulica Uczniowska (Białołęka)
- Ulica Uczonych (Ursynów)
- Ulica Ugorek (Białołęka)
- Ulica Uhrocie (Ursynów)
- Aleje Ujazdowskie (Śródmieście)
- Ulica Ukośna (Wawer)
- Ulica Ukryta (Mokotów)
- Ulica Ulanowska (Wawer)
- Ulica Ulrychowska (Wola)
- Ulica Ulubiona (Wilanów)
- Ulica Ułanów Krechowieckich (Wawer)
- Ulica Ułańska (Rembertów)
- Ulica Ułańska (Wesoła)
- Ulica Władysława Umińskiego (Praga Południe)
- Ulica Umowna (Wawer)
- Plac UNICEF (Wawer)
- Ulica Antoniego Uniechowskiego (Mokotów)
- Ulica Uniejowska (Bemowo)
- Rondo Unii Europejskiej (Mokotów)
- Plac Unii Lubelskiej (Śródmieście, Mokotów)
- Ulica Uniwersału (Białołęka)
- Ulica Uniwersytecka (Ochota)
- Ulica Uprawna (Wilanów)
- Ulica Uranowa (Targówek)
- Ulica Urbanistów (Ochota)
- Ulica Urle (Mokotów)
- Ulica Urocza (Wawer)
- Ulica Urocza (Wesoła)
- Ulica Uroczysko (Targówek)
- Ulica Urodzajna (Wilanów)
- Ulica Ursynowska (Mokotów)
- Pasaż Ursynowski (Ursynów)
- Ulica Urszuli (Włochy)
- Ulica Urugwajska (Praga Południe)
- Ulica Urwisko (Ursynów)
- Ulica Urzędnicza (Żoliborz)
- Ulica Ustronie (Ursynów)
- Ulica Ustronna (Targówek)
- Ulica Ustrzycka (Włochy)
- Ulica Usypiskowa (Ochota)
- Ulica Uśmiech (Włochy)
- Ulica Utrata (Targówek)
- Ulica Uzdowska (Białołęka)
- Ulica Uznamska (Targówek)

Ulice Warszawy na literę V

- Pasaż Księdza Bela Vargi (Białołęka)
- Ulica Giuseppe Verdiego (Białołęka)
- Ulica Villardczyków (Ursynów)
- Ulica Antonia Vivaldiego (Białołęka)
- Ulica Zygmunta Vogla (Wilanów)

Ulice Warszawy na literę W

- Ulica Wadowicka (Białołęka)
- Ulica Waflowa (Wilanów)
- Ulica Wagonowa (Włochy)
- Ulica Wahadło (Ochota)
- Ulica Wakacyjna (Wawer)
- Ulica Waksmundzka (Ursynów)
- Ulica Walcownicza (Wawer)
- Ulica Walczyka (Ursynów)
- Ulica Jerzego Waldorffa (Bemowo)
- Ulica Walecznych (Praga Południe)
- Ulica Walewska (Praga Południe)
- Ulica Waliców (Wola)
- Ulica Waligóry (Białołęka)
- Ulica Wallenroda (Targówek)
- Ulica Wał Kościuszkowski (Rembertów)
- Ulica Wał Miedzeszyński (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Wał Zawadowski (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Wałbrzyska (Mokotów)
- Ulica Wałowa (Śródmieście)
- Ulica Wałowicka (Włochy)
- Ulica Wałuszewska (Białołęka)
- Ulica Wandy (Praga Południe)
- Ulica Waniliowa (Wilanów)
- Ulica Wantule (Ursynów)
- Ulica Melchiora Wańkowicza (Ursynów)
- Ulica Wapienna (Wawer)
- Ulica Wapienna (Wesoła)
- Ulica Bernarda Wapowskiego (Ursus)
- Ulica Edwarda Warchałowskiego (Ursynów)
- Ulica Warecka (Śródmieście)
- Ulica Warmińska (Białołęka)
- Ulica Władysława Warneńczyka (Wola)
- Ulica Warneńska (Mokotów)
- Ulica Warowna (Mokotów)
- Ulica Warsa (Targówek)
- Ulica Warszawska (Ursus)
- Ulica Warszawska (Wesoła)
- Ulica Krzysztofa Warszewickiego (Ochota)
- Ulica Warsztatowa (Wawer)
- Ulica Wartka (Białołęka)
- Ulica Ludwika Waryńskiego (Mokotów, Śródmieście)
- Ulica Warzelnicza (Białołęka)
- Ulica Wasilkowska (Wawer)
- Ulica Jana Wasilkowskiego (Ursynów)
- Ulica Zbigniewa Wasiutyńskiego (Mokotów)
- Ulica Aleksandra Waszkowskiego (Mokotów)
- Rondo Jerzego Waszyngtona (Praga Południe)
- Aleja Jerzego Waszyngtona (Praga Południe)
- Ulica Hipolita Wawelberga (Wola)
- Ulica Wawelska (Ochota)
- Ulica Wawerska (Praga Południe)
- Ulica Wawerska (Wesoła, Wawer)
- Ulica Wawrzynowa (Wawer)
- Ulica Ludwiki Wawrzyńskiej (Żoliborz)
- Ulica Wawrzyszewska (Wola)
- Ulica Wazów (Bielany)
- Ulica Wąbrzeska (Wawer)
- Ulica Wąchocka (Praga Południe)
- Ulica Wągrowiecka (Wawer)
- Ulica Wąska (Białołęka)
- Ulica Wąska (Wesoła)
- Ulica Wąski Dunaj (Śródmieście)
- Ulica Wąwolnicka (Praga Południe)
- Ulica Wąwozowa (Ursynów)
- Ulica Wczasowa (Wesoła)
- Ulica Wczele (Białołęka)
- Aleja Emila Wedla (Praga Południe)
- Ulica Wejherowska (Targówek)
- Ulica Aleksandra Wejnerta (Mokotów)
- Ulica Wełniana (Ursynów)
- Ulica Wenecka (Białołęka)
- Ulica Wenedów (Śródmieście)
- Ulica Werandowa (Białołęka)
- Ulica Werbeny (Wawer)
- Ulica Wergiliusza (Bielany)
- Ulica Wernyhory (Mokotów)
- Ulica Wersalska (Praga Południe)
- Ulica Weselna (Wawer)
- Ulica Wesoła (Ursynów)
- Ulica Bronisława Wesołowskiego (Wawer)
- Ulica Westerplatte (Bemowo)
- Ulica Weteranów (Białołęka)
- Plac Weteranów 1863 roku (Praga Północ)
- Ulica Weterynaryjna (Praga Południe)
- Ulica Wędkarska (Wawer)
- Ulica Wędrowców (Ursynów)
- Ulica Węgierska (Ochota)
- Ulica Węglarska (Wawer)
- Ulica Węgorzewska (Włochy)
- Ulica Węgrowska (Targówek)
- Ulica Józefa Węgrzyna (Mokotów)
- Ulica Wiartel (Mokotów)
- Ulica Wiarusów (Praga Południe)
- Rondo Wiatraczna (Praga Południe)
- Ulica Wiatraczna (Praga Południe)
- Ulica Wiązana (Wawer)
- Ulica Wiązowska (Wawer)
- Ulica Wiązów (Wesoła)
- Ulica Wichrowa (Wawer)
- Ulica Widawska (Bemowo)
- Ulica Widłaków (Wawer)
- Ulica Widna (Białołęka)
- Ulica Widoczna (Wawer)
- Ulica Widok (Śródmieście)
- Ulica Widokowa (Bielany)
- Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" (Śródmieście)
- Skwer Stefana Wiecheckiego "Wiecha" (Targówek)
- Ulica Wiechy (Wilanów)
- Ulica Bronisława Wieczorkiewicza (Praga Północ)
- Ulica Wieczorowa (Targówek)
- Ulica Wiedeńska (Wilanów)
- Ulica Wiktorii Wiedeńskiej (Wilanów)
- Ulica Wiejska (Śródmieście)
- Ulica Wiejska (Wesoła)
- Ulica Wiekowa (Wawer)
- Ulica Wielbarska (Bemowo)
- Ulica Wielicka (Mokotów)
- Ulica Wieliszewska (Białołęka)
- Ulica Wielkiego Dębu (Białołęka)
- Aleja Wielkopolski (Ochota)
- Ulica Wielostronna (Wawer)
- Ulica Wielowiejska (Wawer)
- Ulica Wieluńska (Wola)
- Ulica Henryka Wieniawskiego (Żoliborz)
- Aleja Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego (Wawer, Praga Południe)
- Ulica Wieniecka (Targówek)
- Ulica Wierchów (Wawer)
- Ulica Wierna (Targówek)
- Ulica Wiertnicza (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Profesora Witolda Wierzbickiego (Śródmieście)
- Ulica Wierzbiny (Białołęka)
- Ulica Wierzbowa (Śródmieście)
- Ulica Wierzbowa (Wesoła)
- Ulica Wierzby (Wawer)
- Ulica Henryka Wierzchowskiego (Wawer)
- Ulica Mikołaja Wierzynka (Wola)
- Ulica Kazimierza Wierzyńskiego (Bielany)
- Ulica Wiesiołka (Wawer)
- Ulica Wieśniacza (Bemowo)
- Ulica Wiewiórki (Targówek)
- Ulica Wieżowa (Włochy)
- Skwer Więźniów Politycznych Stalinizmu (Śródmieście)
- Ulica Stanisława Wigury (Wesoła)
- Ulica Wikingów (Białołęka)
- Ulica Wiklinowa (Białołęka)
- Ulica Wiktorska (Mokotów)
- Ulica Wiktoryn (Włochy)
- Ulica Wilanowska (Śródmieście)
- Aleja Wilanowska (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Wilanowska (Wesoła)
- Ulica Wilcza (Śródmieście)
- Ulica Wilczej Łąki (Białołęka)
- Ulica Wilczy Dół (Ursynów)
- Ulica Wilczycka (Włochy)
- Ulica Wileńska (Praga Północ)
- Plac Wileński (Praga Północ)
- Ulica Wilgi (Wawer)
- Ulica Augusta Wilkońskiego (Bielany)
- Ulica Wilkowiecka (Białołęka)
- Ulica Wilków Morskich (Targówek)
- Ulica Willowa (Mokotów)
- Plac Thomasa Woodrowa Wilsona (Żoliborz)
- Ulica Świętego Wincentego (Praga Północ, Targówek)
- Ulica Winiarska (Włochy)
- Ulica Winnicka (Ochota)
- Ulica Winogronowa (Wilanów)
- Ulica Winorośli (Białołęka)
- Ulica Wiolinowa (Ursynów)
- Ulica Wiolonczeli (Białołęka)
- Ulica Wiosenna (Praga Północ)
- Ulica Wiosenna (Wesoła)
- Ulica Wiosny Ludów (Ursus)
- Ulica Wioślarska (Śródmieście)
- Ulica Wirażowa (Włochy)
- Ulica Wisełki (Wawer)
- Ulica Wisienki (Wawer)
- Skwer Stanisława Wisłockiego (Śródmieście)
- Ulica Wiślana (Śródmieście)
- Ulica Wiślana (Wesoła)
- Ulica Wiślanego Nurtu (Wawer)
- Ulica Wiślanych Pól (Wawer)
- Ulica Wiślicka (Ochota)
- Ulica Wiśniowa (Mokotów)
- Ulica Wiśniowa (Wesoła)
- Ulica Wiśniowy Sad (Białołęka)
- Ulica Witebska (Targówek)
- Ulica Witki (Włochy)
- Ulica Stanisława Witkiewicza (Praga Północ)
- Rondo Księdza Stanisława Witkowskiego (Wesoła)
- Ulica Witolińska (Praga Południe)
- Aleja Wincentego Witosa (Mokotów)
- Ulica Czesława Witoszyńskiego (Praga Południe)
- Ulica Edwarda Wittiga (Białołęka)
- Ulica Władysława Witwickiego (Praga Południe)
- Ulica Wjazdowa (Wawer)
- Ulica Władysława IV (Wawer)
- Ulica Włochowska (Ochota)
- Ulica Jerzego i Władysławy Włoczewskich (Ursus)
- Ulica Włodarzewska (Włochy, Ochota)
- Ulica Pawła Włodkowica (Białołęka)
- Ulica Włodzicka (Wawer)
- Ulica Włoska (Mokotów)
- Ulica Włościańska (Żoliborz)
- Ulica Włóki (Wilanów)
- Ulica Włókiennicza (Wawer)
- Skwer Bohdana Wodiczko (Śródmieście)
- Ulica Wodna (Śródmieście)
- Ulica Wodniaków (Wawer)
- Ulica Wodyńska (Wawer)
- Ulica Wodzirejów (Ursynów)
- Ulica Wodzisławska (Wawer)
- Ulica Świętego Wojciecha (Wola)
- Ulica Stanisława Wojciechowskiego (Ursus)
- Ulica Wojdyńska (Białołęka)
- Rondo Jerzego Wojnara (Włochy)
- Ulica Wojnicka (Praga Północ)
- Aleja Wojska Polskiego (Żoliborz)
- Plac Wojska Polskiego (Wesoła)
- Ulica Wojskowa (Targówek)
- Ulica Wojskowej Służby Kobiet (Mokotów)
- Ulica Wojsławicka (Wawer)
- Ulica Wacława Wojtyszki (Wawer)
- Ulica Wokalna (Ursynów)
- Ulica Wolborska (Włochy)
- Ulica Wolbromska (Targówek)
- Ulica Wolęcińska (Wawer)
- Ulica Heleny Wolff (Wawer)
- Ulica Mieczysława Wolfkego (Bemowo)
- Rondo Karola Edmunda Wolframa (Praga Południe)
- Ulica Wolicka (Mokotów)
- Ulica Wolińska (Targówek)
- Ulica Wolna (Wawer)
- Skwer Wolnego Słowa (Śródmieście)
- Ulica Wolnej Wszechnicy (Ochota)
- Plac Wolności (Włochy)
- Ulica Wolności (Ursus)
- Ulica Wolność (Wola)
- Ulica Wolska (Wola)
- Ulica Wolumen (Bielany)
- Ulica Wołodyjowskiego (Mokotów)
- Ulica Wołomińska (Praga Północ)
- Ulica Wołoska (Mokotów)
- Skwer Wołyński (Żoliborz)
- Ulica Stanisława Worcella (Wola)
- Ulica Adama Worobczuka (Wilanów)
- Ulica Jana Pawła Woronicza (Mokotów)
- Skwer Andrzeja Woyciechowskiego (Żoliborz)
- Ulica Woziwody (Mokotów)
- Ulica Wójcicka (Wawer)
- Ulica Wójtowska (Śródmieście)
- Ulica Wólczyńska (Bielany)
- Ulica Kazimierza Wóycickiego (Bielany)
- Plac Zofii Wóycickiej (Śródmieście)
- Ulica Wrocławska (Bemowo)
- Ulica Wronia (Wola)
- Ulica Stanisława Wrońskiego (Wesoła)
- Ulica Wrotkowa (Mokotów)
- Ulica Wróbla (Mokotów)
- Ulica Walerego Wróblewskiego (Mokotów)
- Ulica Wrzeciono (Bielany)
- Ulica Wrzesińska (Praga Północ)
- Ulica Wrzosowa (Wawer)
- Ulica Wrzosowa (Wesoła)
- Ulica Wrzosowisko (Ursynów)
- Ulica Wschodnia (Targówek)
- Ulica Wschodnia (Wesoła)
- Ulica Wschowska (Wola)
- Ulica Wspaniała (Białołęka)
- Ulica Wspomnień (Wawer)
- Ulica Wspólna (Śródmieście)
- Ulica Wspólna (Wesoła, Rembertów)
- Ulica Wspólna Droga (Praga Południe)
- Ulica Współczesna (Białołęka)
- Ulica Współczesna (Wesoła)
- Ulica Wszeborska (Targówek)
- Ulica Wszemirowska (Włochy)
- Ulica Józefa Wybickiego (Bemowo)
- Ulica Wybieg (Mokotów)
- Ulica Wyborna (Targówek)
- Ulica Wybrańska (Targówek)
- Ulica Wybrzeże Gdańskie (Śródmieście)
- Ulica Wybrzeże Gdyńskie (Żoliborz, Bielany)
- Ulica Wybrzeże Helskie (Praga Północ)
- Ulica Wybrzeże Kościuszkowskie (Śródmieście)
- Ulica Wybrzeże Puckie (Praga Północ)
- Ulica Wybrzeże Szczecińskie (Praga Północ, Praga Południe)
- Ulica Wycieczka (Wilanów)
- Ulica Wyczółki (Ursynów)
- Ulica Leona Wyczółkowskiego (Wawer)
- Ulica Wydawnicza (Wawer)
- Ulica Wydmińska (Mokotów)
- Ulica Wydmowa (Wesoła)
- Ulica Wyganowska (Białołęka)
- Ulica Wyględowska (Mokotów)
- Ulica Wygoda (Mokotów)
- Ulica Wygodna (Wawer)
- Ulica Wygon (Bielany)
- Ulica Wyjazd (Mokotów)
- Ulica Wyjściowa (Bielany)
- Ulica Kazimierza Wyki (Bemowo)
- Ulica Wykrot (Białołęka)
- Ulica Wykusz (Włochy)
- Ulica Wylot (Włochy)
- Ulica Wylotowa (Wawer)
- Ulica Wynalazek (Mokotów)
- Ulica Wypoczynkowa (Białołęka)
- Ulica Wyprawa (Wilanów)
- Ulica Mariana Wyrzykowskiego (Białołęka)
- Ulica Wyrzyska (Włochy)
- Ulica Piotra Wysockiego (Targówek)
- Ulica Wysoczyńska (Ursus)
- Ulica Wysokomazowiecka (Wawer)
- Ulica Wysowska (Mokotów)
- Ulica Stanisława Wyspiańskiego (Żoliborz)
- Ulica Wyspiarska (Białołęka)
- Ulica Wyspowa (Targówek)
- Ulica Wyszatycka (Wawer)
- Ulica Wyszkowska (Białołęka)
- Ulica Wyszogrodzka (Targówek)
- Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Wola)
- Aleja Wyścigowa (Ursynów, Mokotów)
- Ulica Wytworna (Mokotów)
- Aleja Wyzwolenia (Śródmieście)
- Ulica Wzorcowa (Praga Południe)
- Ulica Wzorzysta (Wawer)

Ulice Warszawy na literę Z

- Ulica Za Dębami (Wesoła)
- Ulica Za Łąkami (Ursynów)
- Ulica Zabawna (Wawer)
- Ulica Zabielska (Wawer)
- Ulica Zabłocińska (Bielany)
- Ulica Zabłocka (Białołęka)
- Ulica Zabłudowska (Wawer)
- Ulica Zaboreczne (Bemowo)
- Ulica Zaborowska (Bemowo)
- Ulica Zabraniecka (Targówek, Praga Południe)
- Ulica Zabrzańska (Wawer)
- Ulica Zachariasza (Praga Północ)
- Ulica Zachodnia (Wesoła)
- Ulica Zachodu Słońca (Wesoła)
- Ulica Zachodzącego Słońca (Bemowo)
- Międzymurze Jana Zachwatowicza (Śródmieście)
- Ulica Zaciszańska (Targówek)
- Ulica Zaciszna (Mokotów)
- Ulica Zaciszna (Wesoła)
- Ulica Zaczarowanej Dorożki (Ursus)
- Ulica Zadroże (Targówek)
- Ulica Zadrzewiona (Wesoła)
- Ulica Zadumana (Ochota)
- Ulica Zagadki (Włochy)
- Ulica Zagaje (Białołęka)
- Ulica Zagajnikowa (Wawer)
- Ulica Zagajnikowa (Wesoła)
- Ulica Zagięta (Wawer)
- Ulica Zagłoby (Ursus)
- Ulica Zagorzycka (Wawer)
- Ulica Zagójska (Praga Południe)
- Ulica Zagórna (Śródmieście)
- Ulica Zagórzańska (Wawer)
- Ulica Zagraniczna (Targówek)
- Ulica Zagrodecka (Białołęka)
- Ulica Zagrodowa (Wawer)
- Ulica Generała Józefa Zajączka (Żoliborz)
- Ulica Zajączkowska (Mokotów)
- Ulica Zajęcza (Śródmieście)
- Ulica Zakamarek (Wilanów)
- Ulica Zakątek (Ursus)
- Ulica Zakątek (Wesoła)
- Ulica Zakątna (Białołęka)
- Ulica Zakładowa (Wawer)
- Ulica Zakole (Praga Południe)
- Ulica Zakopiańska (Praga Południe)
- Ulica Zakręcona (Białołęka)
- Ulica Zakręt (Mokotów)
- Ulica Zakrętowa (Wesoła)
- Ulica Zakroczymska (Śródmieście)
- Ulica Zakrzewska (Mokotów)
- Ulica Zalew (Mokotów)
- Ulica Zalipie (Wawer)
- Ulica Józefa Zaliwskiego (Praga Południe)
- Ulica Załęże (Praga Południe)
- Aleja Załogi Samolotu "Kościuszko" (Ursynów)
- Ulica Załuski (Włochy)
- Ulica Zambrowska (Wawer)
- Ulica Ludwika Zamenhofa (Śródmieście)
- Ulica Zamglona (Mokotów)
- Ulica Zamiany (Ursynów)
- Ulica Zamiejska (Targówek)
- Ulica Zamieniecka (Praga Południe)
- Ulica Zamknięta (Białołęka)
- Ulica Zamkowa (Targówek)
- Plac Zamkowy (Śródmieście)
- Ulica Jana Zamoyskiego (Praga Północ, Praga Południe)
- Ulica Zamożna (Białołęka)
- Ulica Tomasza Zana (Praga Południe)
- Ulica Zaniemyska (Mokotów)
- Ulica Zaokopowa (Praga Północ)
- Ulica Zaolziańska (Ursynów)
- Ulica Jana Zaorskiego (Ursynów)
- Ulica Zapałczana (Praga Południe)
- Ulica Zapiecek (Śródmieście)
- Ulica Zapiecek (Wesoła)
- Ulica Zapłocie (Wilanów)
- Ulica Zapłotek (Białołęka)
- Ulica Zapole (Wawer)
- Ulica Gabrieli Zapolskiej (Ochota)
- Ulica Zapomniana (Wawer)
- Ulica Zapustna (Włochy, Ursus)
- Ulica Zaranie (Włochy)
- Ulica Kazimierza Zarankiewicza (Włochy)
- Rondo Podporucznika Feliksa Zaremby (Wawer)
- Ulica Zarębska (Targówek)
- Ulica Zarośla (Praga Południe)
- Ulica Jerzego Zaruby (Ursynów)
- Ulica Generała Mariusza Zaruskiego (Śródmieście)
- Ulica Zarzecze (Białołęka)
- Ulica Zasadowa (Wawer)
- Ulica Zasieki (Białołęka)
- Ulica Zaskrońca (Białołęka)
- Ulica Zasobna (Wawer)
- Ulica Zastępowa (Targówek)
- Ulica Zastowska (Wawer)
- Ulica Zastruże (Wilanów)
- Ulica Zaściankowa (Wilanów)
- Ulica Zatorze (Ursynów)
- Ulica Zatrzebie (Wawer)
- Ulica Zaułek (Białołęka)
- Ulica Zaułek (Wesoła)
- Ulica Witolda Zawadowskiego (Ursynów)
- Ulica Zawierciańska (Praga Południe)
- Ulica Zawilców (Wawer)
- Ulica Zawiszaków (Rembertów)
- Plac Artura Zawiszy (Ochota)
- Ulica Zawiszy (Wola)
- Ulica Zawiślańska (Białołęka)
- Ulica Zawodowa (Rembertów)
- Ulica Zawodzie (Wilanów, Mokotów)
- Ulica Zawojska (Mokotów)
- Ulica Zawrat (Mokotów)
- Ulica Ząbkowska (Praga Północ)
- Ulica Zbaraska (Praga Południe)
- Plac Zbawiciela (Śródmieście)
- Ulica Zbąszyńska (Włochy)
- Ulica Zbierska (Mokotów)
- Ulica Zbiorowa (Włochy)
- Ulica Zbocze (Włochy)
- Ulica Zbożowa (Białołęka)
- Ulica Zbójnogórska (Wawer)
- Ulica Zbrojarska (Praga Południe)
- Ulica Zbyszka z Bogdańca (Białołęka)
- Ulica Zbytki (Białołęka)
- Ulica Zdobnicza (Włochy)
- Ulica Zdrojowa (Mokotów)
- Ulica Zdrojowa (Wesoła)
- Ulica Zdrowa (Wilanów)
- Ulica Zdrowotna (Rembertów)
- Ulica Zdziarska (Białołęka)
- Ulica Zecerska (Rembertów)
- Ulica Emila Zegadłowicza (Wola)
- Ulica Zegarowa (Mokotów)
- Ulica Zegarynki (Białołęka)
- Ulica Zegrzyńska (Wawer)
- Ulica Aleksandra Zelwerowicza (Mokotów)
- Ulica Zerzeńska (Wawer)
- Ulica Zesłańców Polskich (Rembertów)
- Rondo Zesłańców Syberyjskich (Ochota)
- Ulica Zespołowa (Wawer)
- Ulica Zeusa (Bemowo)
- Ulica Zgierska (Praga Południe)
- Ulica Zgoda (Śródmieście)
- Ulica Zgodna (Wawer)
- Ulica Zgorzelecka (Wawer)
- Skwer Zgrupowania AK "Chrobry II" (Wola)
- Ulica Zgrupowania AK "Kampinos" (Bielany)
- Aleja Zgrupowania AK "Kryska" (Śródmieście)
- Rondo Zgrupowania AK "Radosław" (Wola, Śródmieście)
- Skwer Zgrupowania AK "Róg" (Śródmieście)
- Ulica Zgrupowania AK "Żmija" (Bielany)
- Ulica Zgrupowania AK "Żubr" (Bielany)
- Ulica Zgrupowania AK "Żyrafa" (Bielany)
- Ulica Zgrzebna (Targówek)
- Ulica Ziarnista (Wawer)
- Aleja Zieleniecka (Praga Południe)
- Ulica Zielna (Śródmieście)
- Ulica Zielona (Mokotów)
- Ulica Zielone Zacisze (Targówek)
- Ulica Zielonej Gęsi (Ursus)
- Ulica Zielonogórska (Ursus)
- Ulica Zielony Zagajnik (Białołęka)
- Ulica Zielonych Traw (Białołęka)
- Ulica Ziemiańska (Targówek)
- Ulica Ziemska (Ursynów)
- Ulica Generała Karola Ziemskiego "Wachnowskiego" (Rembertów)
- Ulica Ziębicka (Bemowo)
- Ulica Zięby (Ursynów)
- Ulica Zimna (Śródmieście)
- Ulica Zimorodka (Ursynów)
- Ulica Szymona Zimorowica (Ochota)
- Ulica Zimowa (Wawer)
- Ulica Ziołowa (Białołęka)
- Aleja Zjednoczenia (Bielany)
- Ulica Złocienia (Wola)
- Ulica Złoczowska (Praga Południe)
- Ulica Złota (Wola, Śródmieście)
- Ulica Złotego Smoka (Ochota)
- Ulica Złotej Jesieni (Wawer)
- Ulica Złotej Jesieni (Wesoła)
- Ulica Złotej Rybki (Białołęka)
- Pasaż Złotej Wilgi (Praga Południe)
- Ulica Złotej Wilgi (Praga Południe)
- Ulica Złotokwiatu (Białołęka)
- Ulica Złotopolska (Targówek)
- Skwerek Złotówki (Ursynów)
- Ulica Złotych Dębów (Białołęka)
- Ulica Złotych Piasków (Mokotów)
- Ulica Zmyślona (Białołęka)
- Ulica Znana (Wola)
- Ulica Floriana Znanieckiego (Praga Południe)
- Ulica Znicz (Włochy)
- Ulica Znicza (Praga Południe)
- Ulica Zodiakalna (Włochy)
- Ulica Emila Zoli (Śródmieście)
- Ulica Zorzy (Wawer)
- Ulica Zosi (Włochy)
- Ulica Zręby (Białołęka)
- Ulica Bogumiła Zuga (Bielany)
- Ulica Zwardońska (Mokotów)
- Ulica Związkowa (Wawer)
- Ulica Związku Walki Młodych (Ursynów)
- Ulica Zwierzyniecka (Mokotów)
- Ulica Zwoleńska (Wawer)
- Ulica Zwrotnicza (Wola)
- Ulica Zwycięzców (Praga Południe)
- Skwer Szmula Zygelbojma (Śródmieście)
- Ulica Zygmunta Augusta (Ursus)
- Ulica Zygmunta III (Rembertów)
- Ulica Zygmuntowska (Targówek)
- Ulica Zygmuntów (Rembertów)
- Ulica Zyndrama z Maszkowic (Białołęka)

Ulice Warszawy na literę Ź

- Ulica Źródlana (Wawer)
- Ulica Źródlana (Wesoła)
- Ulica Źródłowa (Śródmieście)

Ulice Warszawy na literę Ż

- Rondo Żaba (Targówek)
- Rondo Aleksandra Żabczyńskiego (Mokotów)
- Ulica Jana Żabińskiego (Ursynów)
- Ulica Żaglowa (Mokotów)
- Ulica Żakowska (Wawer)
- Ulica Żaluzji (Włochy)
- Ulica Żarecka (Wawer)
- Ulica Żarnowiecka (Targówek)
- Ulica Stanisława Żaryna (Mokotów)
- Ulica Żbikowianka (Bielany)
- Ulica Żegańska (Wawer)
- Ulica Żegiestowska (Mokotów)
- Ulica Żeglarska (Wawer)
- Ulica Żeglarska (Wesoła)
- Ulica Żeglugi Wiślanej (Białołęka)
- Ulica Żegoty (Włochy)
- Ulica Żelazna (Wola, Ochota)
- Plac Żelaznej Bramy (Śródmieście)
- Ulica Żelazowska (Żoliborz)
- Ulica Żelechowska (Wawer)
- Ulica Władysława Żeleńskiego (Włochy)
- Ulica Generała Lucjana Żeligowskiego (Rembertów)
- Ulica Wacława Żenczykowskiego (Mokotów)
- Ulica Żerańska (Białołęka)
- Ulica Stefana Żeromskiego (Bielany)
- Ulica Stefana Żeromskiego (Wesoła)
- Ulica Jana Żiżki (Białołęka)
- Aleja Narcyzy Żmichowskiej (Wola)
- Ulica Żmigrodzka (Wawer)
- Ulica Żmudzka (Targówek)
- Ulica Żnińska (Wawer)
- Ulica Żniwna (Włochy)
- Ulica Żołędziowa (Wawer)
- Ulica Żołnierska (Rembertów)
- Ulica Żołnierzy Wyklętych (Bemowo)
- Ulica Żołny (Ursynów)
- Ulica Żonkilowa (Wawer)
- Ulica Stanisława Żółkiewskiego (Praga Południe)
- Ulica Stanisława Żółkiewskiego (Wesoła)
- Ulica Żółkowskich (Żoliborz)
- Ulica Żółta (Białołęka)
- Ulica Żółwia (Bielany)
- Ulica Żubowiecka (Białołęka)
- Ulica Żubrowa (Bielany)
- Ulica Żuławska (Wawer)
- Ulica Wawrzyńca Żuławskiego (Mokotów)
- Ulica Żupnicza (Praga Południe)
- Ulica Żurawia (Śródmieście)
- Ulica Żurawicka (Ursus)
- Ulica Żurawiny (Wawer)
- Ulica Żuromińska (Targówek)
- Skwer Pułkownika Antoniego Władysława Żurowskiego (Praga Północ)
- Ulica Żużlowa (Białołęka)
- Ulica Żwanowiecka (Wawer)
- Ulica Franciszka Żwirki (Wesoła)
- Ulica Żwirki i Wigury (Włochy, Mokotów, Ochota)
- Ulica Życzliwa (Białołęka)
- Ulica Życzyńska (Wawer)
- Ulica Franciszka Żymirskiego (Praga Południe)
- Ulica Żyrardowska (Białołęka)
- Ulica Żytnia (Wola)
- Ulica Żytnia (Wesoła)
- Ulica Żytomierska (Targówek)
- Ulica Żywiczna (Białołęka)
- Ulica Żywiecka (Ursus)
- Ulica Wojciecha Żywnego (Mokotów)
- Ulica Żywokostowa (Wawer)
- Ulica Żyzna (Targówek)

 
 

Przepis na kiszone kalafiory

Przepis na kiszone cytryny w miodzie

Przepis na kiszoną botwinkę

Więcej przepisów i porad...
 

Zamów Spacer Wirtualny
Google Street View
Zamów Zdjęcia Wnętrz

 
Zapowiedzi wydarzeń w Warszawie
FotoSpacer - Warsztaty Fotograficzne
Balkan Fever Party" Caravana BANDA w Teatrze Syrena
Wtorkowa Zumba Night w Hulakula!
Mamy Działamy - girlanda nad łóżeczko
Fanny de Marcel Pagnol
Przecież powiedziałaś, że jedziesz - spotkanie z Ewą Herbst
Kino Kępa: "Sieranevada"
Czwartek Biegowy z Aktywną Warszawą & I-Sport
Piotrowsky | Pokaz przedpremierowy w Warszawie
Wolontariat Festiwalu Strefa Ciszy
Balticarium podwodny kalejdoskop - Natalia Uryniuk.
 
 

Zamów zdjęcia wnętrz - fotografuję domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, biura, restauracje, sklepy, kliniki, hotele, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe.

Zamów Wirtualny Spacer Google Street View - tworzę spacery wirtualne we wnętrzach. Zaprezentuj się profesjonalnie w wyszukiwarce i na mapie Google. Zdobądź więcej klientów!

Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
 
 
Nasze Propozycje
 
 
The Architect DesignABC-HSE Szkolenia BHP i PPOŻAnimos.pl
 
 
 
 

Kalendarium wydarzeń i imprez w Warszawie w najbliższych dniach:

Dzisiaj / 24Jutro / 25Poniedziałek / 26Wtorek / 27Środa / 28Czwartek / 29Piątek / 30Sobota / 1Niedziela / 2Poniedziałek / 3Wtorek / 4Środa / 5Czwartek / 6Piątek / 7Sobota / 8Niedziela / 9Poniedziałek / 10Wtorek / 11Środa / 12Czwartek / 13Piątek / 14

2017-06-24 Warszawa © Reporter.pl  •  Dodaj Wydarzenie  •  Dodaj Firmę  •  Reklama  •  Artykuły  •  Mapa Warszawy  •  Ulice  •  Cookies  •  RSS
Warszawski Serwis Informacyjny - imprezy i wydarzenia w Warszawie oraz katalog warszawskich firm, miejsc, sklepów i usług.